Koniec czy poczatek zwiazku?

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Poszło mu łatwo, zaliczył i teraz być może już kręci z inną. Daj sobie spokój, a to co do tego, że ma jakieś problemy?? Szczerze dla mnie to ściema i wątpię, że coś Ci wyjaśni. Daj sobie spokój, teraz przynajmniej wiesz, że trzeba uważać i bezgranicznie nie ufać. Powodzenia życzę :)
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Ja jeszcze dodam, że to piękny przykład i tak bardzo dziś lansowany o zbliżaniu ludzi seksem i kiedy ta sfera bliskości jest początkiem powiedzmy bliższych relacji zamiast być ich zwieńczeniem, bo tak dużo się mówi w teorii, a tutaj widzimy jak się to sprawdziło.
 

michaldolar

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
327
Punkty reakcji
28
Wiek
36
Zastanówcie się co wy piszecie, ma 16 lat i dała dupy jakiemuś balasowi a wy udzielacie porad typu "szukaj dalej", pewnie mama i tata są dumni z córeczki.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Zastanówcie się co wy piszecie, ma 16 lat i dała dupy jakiemuś balasowi a wy udzielacie porad typu "szukaj dalej", pewnie mama i tata są dumni z córeczki.
"szukaj dalej" czyli znajdz sobie rozsadniejszego chłopaka bo ten robi cie w chvja, wiec nie warto poswiecac mu czasu. co w tym jest bulwersujacego, ze skłoniło cie do szczekania?
nie spinaj sie tak, to jej dupa i jak sie okazało jej karta przetargowa :p
 
D

Drad

Guest
Ja jeszcze dodam, że to piękny przykład i tak bardzo dziś lansowany o zbliżaniu ludzi seksem i kiedy ta sfera bliskości jest początkiem powiedzmy bliższych relacji zamiast być ich zwieńczeniem, bo tak dużo się mówi w teorii, a tutaj widzimy jak się to sprawdziło.
Tutaj widzimy jakim jesteś skończonym przygłupem :]
Teoria sprawdziła się doskonale - facet zrobił co chciał i ma laskę na smyczy. A że nie chciał niczego więcej, to już jego wybór.
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Zamiast od razu wchodzić ze swoimi 3 groszami, które mają na celu jedynie obrazę i poczucie dzięki temu satysfakcji z kolejnego postu, w którym się ośmieszyło 555 użytkownika na Forumowisko do twojej kolekcji to spróbuj przeczytać ponownie i zrozumieć to po mojemu. Skoro kolesiowi chodziło o jedno to wporządku, ale dziewczyna napisała temat w nadziei, że może coś z tego być a jak widać nic nie będzie. Być może pomyślała, że fajny początek bo tak się zapowiadało, bo seks zbliża ludzi co jest prawdą oczywiście, ale jak widać zapomniała, że gdy zdarza się to w takim momencie jak u niej czyli na dzień dobry, to żadnego zbliżenia nie będzie i ten seksualny początek w żaden sposób nie umocnił relacji i nie zbliżył jej z kolesiem a tylko wyszło na jaw czym jest taki szybko zaczynający się seks kiedy tak bardzo zależy facetowi... To, że się zgodziła sprawa jej szacunku do siebie i sumienia a to, że koleś miał taki cel to się jej nie pomyślało. Może w tej sytuacji mój wcześniejszy post nie jest trafny w 100% ale można go dosyć mocno wmieszać w to co przydarzyło się autorce, a jak było naprawdę niech ona powie sama, bo ja pomyślałem swoje i napisałem.
 
A

Aulelia

Guest
Dałaś się nabrać na typowego lowelasa. Niestety, taka jest brutalna prawda... Teraz to nic już nie możesz zrobić, skoro kopnął Cię w dupę po numerku, to powinno Ci to dać do zrozumienia jakim on jest facetem. Liczył na seksik, dostał go, więc jego misja została spełniona. I może się na Ciebie wypiąć.
 
D

Drad

Guest
Zamiast od razu wchodzić ze swoimi 3 groszami, które mają na celu jedynie obrazę i poczucie dzięki temu satysfakcji z kolejnego postu, w którym się ośmieszyło 555 użytkownika na Forumowisko do twojej kolekcji to spróbuj przeczytać ponownie i zrozumieć to po mojemu. Skoro kolesiowi chodziło o jedno to wporządku, ale dziewczyna napisała temat w nadziei, że może coś z tego być a jak widać nic nie będzie. Być może pomyślała, że fajny początek bo tak się zapowiadało, bo seks zbliża ludzi co jest prawdą oczywiście, ale jak widać zapomniała, że gdy zdarza się to w takim momencie jak u niej czyli na dzień dobry, to żadnego zbliżenia nie będzie i ten seksualny początek w żaden sposób nie umocnił relacji i nie zbliżył jej z kolesiem a tylko wyszło na jaw czym jest taki szybko zaczynający się seks kiedy tak bardzo zależy facetowi... To, że się zgodziła sprawa jej szacunku do siebie i sumienia a to, że koleś miał taki cel to się jej nie pomyślało.
No i znowu pokazujesz, że nic nie rozumiesz, bo ja nie piszę o zbliżaniu ludzi, tylko podrywaniu lasek. Seks jako narzędzie zdobywania kobiety jest bardzo skuteczny - to moja teza. I jak każde narzędzie może być wykorzystany pozytywnie, lub w sposób nikczemny. Co kto z tym zrobi nie ma nic do rzeczy - tak samo jak to, że z kałasznikowa można zabić dziecko, nie zmienia faktu, że kałasznikow jest skuteczną bronią. Dotarło?
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Jasne, że rozumiem. Tylko, że tutaj wykorzystanie nikczemne się pojawiło no i czy można mówić o dobrym wykorzystaniu seksu kiedy facet od razu do tego dąży? Właśnie nie.
 
D

Drad

Guest
Właśnie nie.
Właśnie tak - wszystko sprowadza się do tego, żeby przy okazji nie kłamać. Pozytywne wykorzystanie w tym wypadku byłoby, gdyby facet faktycznie chciał związku. On chce, ona chce, zdobył ją poprzez seks. Inne pozytywne wykorzystanie byłoby, gdyby nie kłamał i oboje chcieliby tylko seksu. Mówiąc najprościej...
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
No już sobie wszystko wytłumaczyliśmy, ja wyraziłem tyle ile chciałem, z resztą się zgadzam teraz.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
No już sobie wszystko wytłumaczyliśmy, ja wyraziłem tyle ile chciałem, z resztą się zgadzam teraz.
no! w końcu doczekałem się sensownego postu fenixa. jestem z ciebie dumny stary. co ja mówię! całe forumowisko jest dumne. trzymaj tak dalej
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
chcialoby sie rzec - szanuj sie dziewczyno.

masakra, masz 16 lat , spotkalas sie z nim na dyskotece, na drugim (czy pierwszym, po wymienieniu telefonow) spotkaniu, bez zbednych ceregieli, dalas mu dupy. Chyba wiesz jak takie osoby sie nazywa ? Widze, ze dla dzisiejszej 15-16 letniej gawiedzi dawanie dupy to niczym wypad do kawiarni na lody ... :D

no ale co tam "szukaj dalej" - na pewno, na pol osiedla znajdzie sie w koncu ten jeden, ktorego zatrzymasz przy sobie dluzej niz "na jeden raz". Problem w tym, gdy sie dowie jak wytrwale go szukalas :D

ps. nie dziwie sie, ze chlopak sie uniosl - za pierwszym razem dalas sie bezproblemowo przeleciec (ta jego siostra jaka uczynna hehehe) wiec biedny sie spodziewal, ze zawsze juz tak bedzie. :]
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
no! w końcu doczekałem się sensownego postu fenixa. jestem z ciebie dumny stary. co ja mówię! całe forumowisko jest dumne. trzymaj tak dalej

Dziwny się zrobiłeś z tymi komentarzami w stosunku do mnie ostatnimi czasy. Podstawa szczerość, a jak się nie będę zgadzał to tak zostanie i z pewnością nie będę siedzieć cicho, chyba, że nie mam ochoty na różnie wyglądające tu pogawędki.
 

laleczkaxp

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
dzieki wam wszystkim za wiadomosci. A szcegolnie za szczerosc.
Nie daje dupy na prawo i lewo tak dla wiadomosci. Napisalam tu ten temat zeby zobaczyc jak to wyglada wedlug was, bo wedlug mnie bardzo zle. Czuje sie paskudnie. Mam do siebie wstret. Nie wiem jak moglam byc taka glupia. Dzis napisze mu ostatnio wiadomosc i to bedzie koniec tej calej chorej znajomosci. Moze was to nie obchodzi ale to z nim uprawialam seks pierwszy raz...
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Tym bardziej gratuluję miłych wspomnień do końca życia z pierw. razu...... :eek:k:
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Moze was to nie obchodzi ale to z nim uprawialam seks pierwszy raz...
Tym bardziej to przykre. Zawsze mi sie wydawalo, ze komu jak komu, ale dziewczynom ogolnie jakos bardziej zalezalo, aby nie przezywac tego pierwszego razu "z byle kim". A tu prosze, taka 'niespodzianka'... Szybki numer i po sprawie. No ale moze tak to sie dzisiaj robi...
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Tym bardziej to przykre. Zawsze mi sie wydawalo, ze kto jak kto, ale dziewczynom ogolnie jakos bardziej zalezlo, aby nie przezywac tego pierwszego razu "z byle kim". A tu prosze, taka 'niespodzianka'...
Zgadzam się pierwszy raz tym bardziej dla dziewczyny jest ważniejszy i dla tego się tobie dziwie z 2 powodów po pierwsze że poszłaś do łózka mając 16 lat ale o nie moja już sprawa tylko twoich rodziców(mam nadzieję ze się zabezpieczyliście)a drugie to taki że poszłaś z kimś kogo nie znałaś na tyle dobrze i pewnie go nie kochałaś...teraz pewnie plujesz sobie w twarz i dobrze bo mogłaś najpierw pomyśleć potem to robić następnym razem będziesz miała nauczkę
 
Do góry