Koniec? a moze poczatek?

J

J.B

Guest
Pomocy nie będzie, przegrałeś - nie masz u niej szans. Jesteś AFC i tyle.

Wypunktuje Ci Twoje błędy:

bylem milusi dla niej

1. Błąd - komentarz: trzeba było być sobą, tak jak zawsze, kultura ok, ale specjalne traktowanie nie.

komplementy...ogolnie bajerek

2. Błąd - komentarz: nigdy nie słodź kobiecie

Uff... no to jeszcze to:

nie chce mi sie

Interpretacja: spadaj macho, włazid*po

i teraz pytanie...co robic? starac sie? i w jaki sposob

Szukaj sobie innej panny i nie popełniaj tych samych błędów.

Życzę powodzenia.

Beam Me Up, Scotty!
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
,i tez sie zdaje ze moze zabardzo sie starales? chociaz dziewczyny sa rozne i moze niektorym sie to podoba?

jabym na twoim miejscu spytala ja wprost co sie stalo?
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
zle to sformulowalem
bylem mily ale nie ze slodzilem ciagle i nic pozatym
poprostu gadalismy, bylem kompletnie naturalny
a jak podoba mi sie dziewczyna to nie potrafie powiedziec o niej zlego slowa
komplementy byly ale nie obsypywalem jej nimi
 
J

J.B

Guest
to zapytaj co sie stalo? jedyne wyjscie ;)

Nie pytaj!

a jak podoba mi sie dziewczyna to nie potrafie powiedziec o niej zlego slowa

To się naucz, że tak nie można, jeśli zasługuje na opieprz to nie możesz udawać, że jest OK.

komplementy byly ale nie obsypywalem jej nimi

Generalnie komplementów być niepowinno, a jak już to o niej.

W takim razie, testuje Ciebie. Nie bądź nachalny. Daj jej czas. Nie narzucaj się na GG. Możesz ją też zignorowac na jakiś czas. Pokaż, że to Ty jesteś nagrodą. I nie jesteś na każde jej skinienie, po prostu nie lataj za nią z wywalonym jęzorem.

Beam Me Up, Scotty!
 

Maver

Głęboko wierzący ateista
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
1 579
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Pomocy nie będzie, przegrałeś - nie masz u niej szans. Jesteś AFC i tyle.

Nie tak ostro. :) Nie jego wina. Nie wybierał sobie kim chce być jak się rodził. A sznase może jeszcze mieć za jakiś czas. Nie takie cuda się zdarzały.

1. Błąd - komentarz: trzeba było być sobą, tak jak zawsze, kultura ok, ale specjalne traktowanie nie.

Nie wystarczy być sobą, trzeba być najlepszą wersją siebie. Dla dużej części mężczyzn "bycie po prostu sobą" oznacza właśnie lizusostwo co nie jest najlepszym wyjściem.

Specjalne traktowanie - tak, ale w określonych warunkach (na osobności, nie w szkole, i tylko jeśli dziewczyna jest poniżej 7).

2. Błąd - komentarz: nigdy nie słodź kobiecie

Nie nigdy tylko od 8 w górę. Poniżej 8 komplementy działają zgodnie z zamierzonym skutkiem, powyżej - dają efekt odwrotny do zamierzonego.

i teraz pytanie...co robic? starac sie? i w jaki sposob

Zainteresuj się innymi dziewczynami, obracaj się w towarzystwie kobiet, niech ona to widzi. Z czasem sama powinna się do Ciebie odezwać. Nie pytaj jak to działa.

Generalnie komplementów być niepowinno, a jak już to o niej.

Być nie powinno jeśli dziewczyna wygląda jak modelka. W przeciwnym razie komplementy są pomocne.

Kalibracja J.B
 
J

J.B

Guest
No Maver, zgoda, choć z tymi komplementami to nie dokońca się zgadzam - wynika to z mojej praktyki. Ale Ok. Twoje zdanie.

Jeśli chodzi o specjalne traktowanie, to wiesz, pewne rzeczy wydają mi się oczywiste. Co do specjalnego trakotwania dziewczyny tylko poniżej 7 - tu się nie dokońca zgodzę, wiele zależy od niej samej (pamiętaj, każdy człoiwek jest inny, poznanie drugiej osoby jest ekstremalnie trudne, ale po pewnym czasie wiesz co Ci wolno, wtedy nie ważne czy dziewczyna to 7 czy 10 - uwierz, wiem co mówię).

Kalibracja, kalibracja... czasem nic z tego nie wyjdzie jak są "niekompatybilni" :D

Maver użył dziwnych "cyferek", zaraz się posypią pytania o co chodzi, to ja podam:

Skala oceny urody dziewczyny/kobiety :)

1 - 6 UG = ugly girl, dziewczyna której byś kijem nie tknął
6 - 8 NB = normal babe, zwyczajna kobieta
8 - 10 HB = hot babe :D

To chyba na tyle. Aha... Maver, czasami trzeba wyjść poza "teorię książkową", bo już nie raz kobieta wymykała mi się ze schematów.

Beam Me Up, Scotty!
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
1 - 6 UG = ugly girl, dziewczyna której byś kijem nie tknął
6 - 8 NB = normal babe, zwyczajna kobieta
8 - 10 HB = hot babe biggrin.gif

myśle, że nie chciałbyś gdyby jakaś dziewczyna zrobiła sobie taką skale i umieścila Cie w kategorii poniżej 0. :]
poza tym szczerze mówiąc dajesz beznadziejne rady. znaczy jeśli chodzi o mnie. na mnie by nie podziałały^^
 
J

J.B

Guest
myśle, że nie chciałbyś gdyby jakaś dziewczyna zrobiła sobie taką skale i umieścila Cie w kategorii poniżej 0. :]

Szczerze? Mam to gdzieś.

poza tym szczerze mówiąc dajesz beznadziejne rady. znaczy jeśli chodzi o mnie. na mnie by nie podziałały^^

Ha... a Maver mnie przestrzegał przed tym... nawet nie wiesz pandora jak bardzo się mylisz...

Beam Me Up, Scotty!
 

DoSiUnIa:)

the pretender
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Paradise city
Moim zdaniem nie spodobałeś Jej się w spotkaniu na żywo.Musisz dać sobie siana z nią.Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. :)
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
DoSiUnIa:)
możliwe...
tylko czy moglem sie jej "nie spodobać" po 2 latach znajomości?
to nie jest tak, ze ja od 2 miesięcy wiem jak ona ma na imię
my wcześniej także rozmawialiśmy, ale nie za wiele...a żałuje
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
A mama nie uczyła ze człowieka nie poznaje sie po nickach? :phi:
nick...myślę ze nie odzwierciedla mojego "ja"
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Skapnęła się że Ty coś do niej tam więcej :p
A ona nie chce nic więcej jak zwykła znajomość.
Jak na moje to nie masz co się trudzić.
 
Do góry