koncerty

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Elo :p .
Chodzicie na koncerty hip-hopowe?Ja uwielbiam.Tam moge sie wyszalec.Jest kompletny luz.Mozna sie pobujac i poznac miłego mezczyzne :hyhy: :hyhy: ...nio tak dokładnie :zawstydzony: ...
Pierwszy raz poszlam na koncert Obozu-Ta, Paktofoniki-było super...a pozniej to juz z gorki :p
 

Mada__17

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
22
Punkty reakcji
1
Miasto
Na Śląsku ;))
Oczywiście, że chodze na koncert hh, kocham taką muzę i nie wyobrażam sobie żebym nie była na jakimś koncercie fajnej ekipy jesli tylko mam taka mozliwosc... :) Pozdro dla myślących podobnie... :)
 

Biała dama

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn :D
Heh możecie siem nabijać ale ja nie byłam na żadnym koncercie jeszcze nawet na kortowiadę nie pójdę bo muszę na komunię brata Ciotecznego jechać PERWA! Chciałam iśc na Virgin i inne zespoły i już poszłam :/ :/ :/ :/ :/ :/
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Hm tak ale na koncercie hh jest zupełnie inaczej niz na takim Piaska albo Kasi Kowalskiej :p hehe ale dałam przykłady.

[ Dodano: 15 Maj 05, 11:48 ]
Jak byłam na koncercie Paktofoniki to duzo osob tanczyło na scienie(ja z kumpela tez)chociaz prosza o zejscie jak jest za duzo.A po koncercie na scene wszyscy wchodzili chłopaki podawali rece i podpisywali plyty ,podoba mi sie taki klimat
 

Mada__17

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
22
Punkty reakcji
1
Miasto
Na Śląsku ;))
Klimat koncertów hh jest nie powtarzalny i jedyny w swoim rodzaju ;) Wszystkim polecam serdecznie, nie zrozumie ten kto nigdy nie był...
 
F

faithless

Guest
Byłem kilka razy na koncertach. Nie hh ale rockowych :) Atmosfera była zaje ***** Zapewne równie dobrze mozna bawic sei na koncertach O.S.T.R. Jesli nadarzy sie okazja to napewno wpadne
 

madziaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
hmmm
Mada__17 napisał:
nie zrozumie ten kto nigdy nie był...
to jest fakt!! gdybym nigdy nie była na żadnym koncercie hh to napewno nie uwierzyłabym że jest aż tak zaje***cie.polecam wszystkim niedowiarkom ;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
chyba nie tylko na koncertach hip hopowych jest fajnie na innych tez ;)
 

wuka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
143
Punkty reakcji
0
Tak zgodze się że koncerty to fajna sprawa :) Szczególnie gdy grają wypasione zespoły, ale te z undergrandowymi kapelami też są dobre. :)

Polecam wszystkim. Pozdrawiam
 

MonsterOfCock

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
345
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Tylko szkoda ,że ten koncert jest Pod Palmą, Akademia jest dużo lepsza ale jest remontowana w tej chwili o ile mi wiadomo ;/
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
hehe byłem na koncercie Chingy :D jak byłem w Stanach :) tam jest kozak klimat :) na niewielu koncertach polskich byłem głównie i najlepsza zabawa jset przy koncertach Undergrandowych zespołów ;-)
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Jeżeli o mnie chodzi to uwielbiam koncerty hiphopwe...
Pamiętam ze pierwszy koncert hiphpowy na jakim byłam to był pozegnalny koncert pfk...
od teog czasu zaczęły się kolejne tego typu imprezy: peja, wwo, sistars, firma, pmf, pokahontaz, ostr, sponta...
ta zajawka trwa az do teraz i chyba nigdy sie nie skonczy
 
Do góry