Koncerty/Imprezy 2012 Toruń

K

Klub 55

Guest
REGGAE SHOT #2 with JUNIOR STRESS

Feel Like Jumping Presents ...

Zapraszamy w sobotę 28 kwietnia na drugą edycję imprez i koncertów przy gorących klimatach z Jamajki tym razem do klubu muzycznego Bunkier w Toruniu. Podczas REGGAE SHOT #2 koncert zagra jeden z najciekawszych wokalistów sceny reggae i dancehall w Polsce - JUNIOR STRESS. Tego wieczoru zagra również jeden z założycieli jednego z najstarszych sound systemów w Polsce - Love Sen-c Music, ojciec Juniora Stressa - KING STRESS. Rozgrzewać, bujać i pieścić wasze uszy będą także gospodarze Feel Like Jumping Sound System i ich goście.

juniorstresslsm.jpg


28.04.2012 (sobota)
Toruń, Klub Muzyczny Bunkier ul. Wola Zamkowa 2/10

http://www.klubbunkier.pl
http://www.facebook.com/klubbunkier

Start: 20:00
Bilet: 12 pln przedsprzedaż / 18 pln w dniu koncertu
Bilety w cenie 12 pln do kupienia w klubie Bunkier oraz Skateshopie ul. Browarna


Zagrają .:
JUNIOR STRESS
[Love Sen-c Music / Dancehall Masak-Rah]
KING STRESS
[Love Sen-c Music]
FEEL LIKE JUMPING
[FreedomSound / Hoody Dread]

wydarzenie facebook:
https://www.facebook.com/events/207475186024287/

JUNIOR STRESS
juniorstressp.jpg


Junior Stress, właściwie Marcel Galiński - wokalista polskiej sceny reggae i dancehall. Pochodzi z Lublina. Na stałe kojarzony z lubelskim soundsystemem Love Sen-C Music, z którym zdobył pierwsze miejsce - Champion Sound na ogólnopolskim soundclashu Poznań 2005. Udziela się wokalnie w grupie Geto Blasta (wraz z Natty B).
Jego debiut wydawniczy to utwór "Korupcja" (zaśpiewany wspólnie z Natty B), wydany w 2004 roku na 7" winylu przez wytwórnię Siódemki.com. W styczniu 2006 utwór "Nieważne ile masz imion" ukazał się na składance Jah Free "Pillar Of Salt". W tym samym roku nagrał numer "Otwórz swe oczy" (wraz z Ras Lutą), który wyszedł na EP o tym samym tytule.
W 2005 na festiwalu w Ostródzie uzyskał tytuł najlepszego wokalisty.
W 2009 roku związał się z wytwórnią Karrot Kommando. Jej nakładem ukazał się wiosną 2009 debiutancki longplay Juniora Stress’a pt. "L.S.M".
Od 2008 roku razem z 27Pablo, a później także z Drivah, tworzą skład Dancehall Masak-rah. Jest to także jedyna sesja w całej Polsce, gdzie każdy kto lubi tańczyć dancehallowe kroki dostanie 100% tego co potrzebuje aby się dobrze zabawić. Dancehall Masak-rah można zobaczyć i posłuchać w każdy czwartek w warszawskim klubie 55 oraz w każdą sobotę od 14:00 http://polskieradio.pl/czworka .
Często występuje gościnnie lub na łączonych imprezach z zaprzyjaźnionymi artystami. Podczas jego występów akompaniują mu selektorzy soundsystemu Love Sen-C Music i Dancehall Masak-rah lub na większych scenach zespół instrumentalny Sun El Band.

http://www.karrot.pl/jrstress
http://www.myspace.com/juniorstresslsm
http://www.facebook.com/juniorstress

Junior Stress - Znam Ten Stan
http://www.youtube.com/watch?v=J2aRGzpin7o

Junior Stress - Nie Po To, By Łapać Słońce
http://www.youtube.com/watch?v=V_ghd4TO03w

Junior Stress - Kroki
http://www.youtube.com/watch?v=cFPfCsk0LIY
 
Do góry