Koncerty i festy

Paulina.

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kalisz
hehe :) ja też przeważnie dobrze się bawię na wszystkich koncertach :) ..Każdy koncert ma "To Coś" w sobie :D i wnosi wiele pozytywnego w życie ;)
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Farben lehre, koniec swiata i leniwiec w Parlamencie(Gdansk) całkiem niezle...leniwiec bez rewelacji za to koniec świata = mega zabawa:) na farbenach bylam juz kilka razy.. tym razem wrazenia na mnie nie zrobili.
Etna i Maleo po raz kolejny pokazali na co ich stac! Wszyscy sie ruszali.... doslownie WSZYSCY :):)
Analogsi po raz 3! świetna zabawa z zaprzyjaznionymi skinami:)
Happysad ostatnio tez dal rade.
Akuraci w kwadratowej(Gdansk) bez rewelacji...za to urzekli mnie miesiac(2?) pozniej na juwenaliach(Gdansk)
Hurt niezbyt.
Majestic o taaaaaaaaaaak! :):):) polecam!
Vespa w Famie(Tczew) ojjjjjjjjjjjjj było prze za:cenzura:iscie!!!!! tylko malo miejsca i duzo dzieci emo:)
Cos tam jeszcze bylo pewnie ostatnio ale mi sie zapomnialo :niepewny:
 

Paulina.

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kalisz
Ostatnimi czasy byłam na koncercie legendarnych Scorpions 'ów :) ..było całkiem sympatycznie ;) ..tylko szkoda że miałam miejsca na trybunach :p ..ale mimo to z czasem pod nimi rozkręcili się ludzie ;) [ja jedna z pierwszych i z początku nielicznych :p xD] ogółem uważam iż koncert można zaliczyć do udanych :) ..

A tak w ogóle to czy ktoś z Was był może na Metallica'e ??..jestem ciekawa Waszych wrażeń ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ostróda zawsze jest grubą imprezą i do Ostródy zawsze wybrać się warto ;) Jeden z większych jeśli nie największy w Polsce festiwal reggae.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
25 YEARS OF DAAB, GEDEON JERUBBAAL, BAKSHISH, IZRAEL, JAFIA NAMUEL, PARALIŻ BAND, NATANAEL, IJAHMAN LEVI, VAVAMUFFIN, TERRAKOTA, FULL FOCUS PRODUCTIONS, LION VIBRATIONS, NEFRE, MAX ROMEO & CHARMAX BAND, ALBOROSIE & SHANG YENG CLAN feat. SPIRITUAL, UNITED FLAVOUR feat. BIG FAMILI, DANAKIL feat. GENERAL LEVY, GORGON MASSIVE, NO MORE BABYLON feat. EARL 16 & U-BROWN, OMAR PERRY & HOMEGROWN BAND
JAHCOUSTIX & DUBIOS NEIGHBOURHOOD, FRANZISKA, JAH DIVISION, SEDATIVA, ROOTS REVIVAL SOUND SYSTEM & FRIENDS, RUB PULSE MOVEMENT SOUND SYSTEM STAGE, LOVE SEN-C MUSIC, EAST WEST SOUND, SINGLEDREAD, ECHO TM – KADUBRA, SOUNDZ OF FREEDOM, JAM VIBEZ, R.COLA /ROYAL CROWN feat. PLAYAMAN, RESPECTA KRU feat CHEEBA,
TRICKY D /TRICKY TUNES, PARTIZANS KRU, R33IC4SH & JUNIOR STRESS, DJ BEEZEE & DJ DIA, NEKSWAN, DJ BABYLON ROCKER feat. MISSY M, PANKRACY SOUND, RAS CRICKET & DIEGO JAH & E.C.U., 7 MOUNTAIN, IRELAND SOUND, ONE LOVE, POW POW, KINGSTONE SOUND
LEXO & 27 PABLO, 27 PABLO, DJ LEO, ZJEDNOCZENIE, SINGLEDREAD, OBORA REKORDS,
BASS MEDIUM /BABEL LABEL, TISZTELET, RASS BASS,

lista zespołów występujących w Ostródzie ;O
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Summerjam Festival 2008 w Kolonii.4-6.07.
Grało dwóch synow Marleya, Patrice, a poza tym odkryłam dużo wspaniałej muzyki, ktorej wcześniej nie znałam.
Imreza była w fajnym niejscu, nad jeziorem, pogoda dopisała.
 

sheiscool

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio byłam w Szczecinie na koncercie Talliba, Juniora, Gutka, Abradaba, Mariki. Było super. Od groma ludzi, pogo i pozytywna muzyka wypływająca z głośników. :) !
 
Do góry