Komuś się zdarzyło nie trafić w odpowiednią dziurę?

michael

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
103
Punkty reakcji
2
Cześć.
Mam pytanie. Czy komuś przydarzyła się taka wpadka jak pomylenie pochwy z odbytem podczas wkładania członka? :p Wiem, że to zabawnie brzmi, ale oglądałem niedawno komedię, w której taka historia miała miejsce i to zaciekawiło mnie :)
Czy podczas pierwszego razu nie mieliście z tym problemów? Czy patrzyliście gdzie wkładacie swoje penisy?
 

grabarz123

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
PTP Cru
heh ja naszczęście nie mialem z tym problemu bo pozwoliłem swojej dziewczynie nasterowac mym członkiem ^^wiec luzik
 

PiotrekOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
1
Tobie powiedzmy że może się pomylić, ale kobieta odrazu zorientuje się że atakujesz nie tam gdzie trzeba :p
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
jak to mówią z angielska:

WTF?! :mruga:
 

bacior17

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
:cenzura: jak mozna sobei pomylic odbyt z pochwal hahaha
 

michael

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiecie, parę centymetrów wyżej czy niżej, np. podczas pierwszego stosunku, kiedy człowieka mogą dopaść nerwy, kiedy jest ciemno w pomieszczeniu może spowodować przypadkową pomyłkę podczas wkładania członka do jednej z dziur, do której planowaliśmy wejść :)
 

Byku512

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2010
Posty
39
Punkty reakcji
0
Cześć.
Mam pytanie. Czy komuś przydarzyła się taka wpadka jak pomylenie pochwy z odbytem podczas wkładania członka? :p Wiem, że to zabawnie brzmi, ale oglądałem niedawno komedię, w której taka historia miała miejsce i to zaciekawiło mnie :)
Czy podczas pierwszego razu nie mieliście z tym problemów? Czy patrzyliście gdzie wkładacie swoje penisy?


Musze się przyznać, że ja miałem podobną sytuacje tylko, że jestem usprawiedliwiony bo byłem tak pijany, że nawet nie wiedziałem co się w okół mnie dzieje;p
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Mi jak zdarza się 'nie znaleźć dziurki' to gdy trzymam penisa próbując go włożyć, to pierw badam sytułacje palcem ;) żadko mi się to zdarza, ale zdarza ;)
 

Miyazaki

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
2
Wiek
30
http://www.youtube.com/watch?v=a1F130zf9Kg xD

Bardzo fajna piosenka, na tę okazję. xd
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
hmm.. któregoś razu mój były się napił i się "ślizgał" między jedną dziurką a drugą :lol: , było to trochę zabawne, ale powiedziałam, gdzie ma wycelować i dalej poszło jak z płatka ;)
 

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
nie.
prosto i na temat. :p
chyba, że jestem nieziemsko pijany, ale z reguły nie uprawiam sexu po alkoholu. :]
Jeśli kobieta jest nieziemsko pijana, to czasem nawet sama prosi o zmiane dziurki. :]
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
nie.
prosto i na temat. :p
chyba, że jestem nieziemsko pijany, ale z reguły nie uprawiam sexu po alkoholu. :]
Jeśli kobieta jest nieziemsko pijana, to czasem nawet sama prosi o zmiane dziurki. :]



Ja bym nie potrafił, choćby prosiła. Jakaś blokada psychiczna :/
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Jeśli w trakcie stosunku dochodzi do penetracji obu dziurek to gdyby potem nagle wsadził do odbytu, nie ma aż takiego szoku czy też bólu ponieważ ona się "poszerza".
Fakt faktem kobiety odrazu by poczuły,że to nie jest to.

Ja bym nie potrafił, choćby prosiła. Jakaś blokada psychiczna :/

Nawet nie wiesz ile tracisz ;)
Może z czasem się przekonasz jakie to przyjemne.
 

ufocom

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
1
Wiek
34
jak facet jest na górze i powiedzmy wyskoczy i chce włożyć spowrotem całując przy tym partnerke to nie jest trudno się pomylić:)ale tak jak pisaliście partnerka odrazu to poczuje:)jak ma ochote na taka zabawe to pewnie sie tylko mocniej przytuli hehe:)dla faceta fajnie bo ta dziureczka jest baardzo ciasna wiec doznania tez sa większe, moja kobieta mowi ze tez jej sie podoba ale tylko od czasu do czasu jako urozmaicenie. Problemem moze byc to ze przy uprawianiu sexu bez gumki i przy zmianie kilku krotnej dziurki moze doisc do zakazenia w pochwie i pozniej komplikacje wiec trzeba na to tez uważać:)
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Co do nietrafiania mój chłopak często ma problem żeby we mnie wejść... Ale nie mam pojęcia jak temu zapobiedz :/ Zmiana pozycji?
Dodam że on jest na górze...
 
Do góry