Komunikatory I Wszystko Co Z Nimi Związane

Status
Zamknięty.

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
wiec tak dział download zamien z działem komunikatory jak dla mnie, po 2 i wiecej nie skomentuje nie tylko windows istnieje linux, mac os, be os, sun solaris i wiele innych juz nie mowie o tych wyszukanych ale linux jest ostatnio dość popularny unas w kraju warto wspomnieć.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Czy ta stronka dopier raczkuje??? jezeli tak to bedzie z niej duzo porzytku :p a jezeli juz jest rozwinieta prawie na maxa to raczej taka troche nudna bedzie :p.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Oczywiście, że strona narazie raczkuje. Chcialem troche ją dopracować, ale teraz zaczął się znowu ten durny rok szkolny <_<
 

rootoslaw

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Maassluis West. Chwilwo Lewin Brzeski.
Jak dla mnie...kolejna strona na temat komunikatorow.
Zycze powodzenia w prowadzeniu, aczkolwiek obawiam sie ze raczej nic z tego nie bedzie bo jest juz zbyt sporo bardzo dobrych stron ( moge nawet pokusic sie o nazwanie ich serwisami w pelnym tego slowa znaczeniu ) na ten temat.
No i jeszcze taki maly off topic...skoro stronka jest na temat komunikatorow to imho forum powinno byc raczej tylko o komunikatorach dla roznych platform systemowych.
Wydaje sie ze calkiem sporo i tak by tegio bylo dzielac je na windowsa, linuxa, innej masci unixy, ecomstation, itd.. :)
Co do wygladu, calkiem milo sie prezentuje :)
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Dzięki rootoslaw. Wiem o tym, że jest dużo stronek o tej tematyce i napewno nie znajdę się w czołówce, ale chciałem mieć po prostu jakąś stronke, którą mógłbym prowadzić, a to jest dla mnie najprostszy temat :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry