komputerowe gadżety, czyli czego to ludzie nie wymyślą

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Jak e temacie, chciałabym, żebyśmy nieco podyskutowali na temat tego, jakie dziwne gadżety komputowe można spotkać. Na pewno każdy w was ( albo przynajmniej zdecydowana większość ) na pewno widziała już "zwierzyniec" pen drive tracer'a. Albo inne ich kształty, ale jestem ciekawa, co jeszcze dziwnego widzieliście, jaki sprzęt komputerowy was rozśmieszył, zadziwił??
Piszcie, wrzucajcie zdjęcia i linki;)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
W temacie pendrive'ów tracera już gdzieś pisałem :D hehe sam mam od nich pendrive'a i widzę że więcej osób ma podobny stosunek do takich gadżetów. Znalazłem już kilkanaście fajnych penów ale moim ulubionym jest chyba ośmiornica antystresowa - którą można dowolnie wyginać. Oprócz tego jest jeszcze kilka innych mniej przydatnych gadżetów, które jednak oprócz wyglądu sa malo przydatne.
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Ja do gadżetów komputerówych mam stosunkek ambiwalentny, fajnie,że takowe są ,ale nie "mam ciśnienia" bo koniecznie mieć je wszystkie. Jeden na przykład zabawny pew w zupełności wystarczy:) Faktem jednak jest,że na rynek są wypuszczane naprawdę odjazdowe gadżety typu zawijana klawiatura
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Ze zwijaną klawiaturą też się spotkałem ;-) a nawet z klawiaturą szpiegowską :D nie zagłębiałem się bardziej w ten temat, ale chodzi mniej więcej o to, że ta klawiaturka "zapamiętuje" to co na niej pisaliśmy ;-) Ciekawy w sumie gadżecik i nawet czasami przydatny by był (dużo pisze na kompie i czasem zdarzają się zwiechy albo brak prądu, a tu plik nie zapisany i tracę mnóstwo tekstu :/ - już mi się to zdarzało :/ a tak klawiatura mogłaby pomóc w takiej sytuacji.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
No tak może coś w tym jest, że te gadżety do kompa często fajnie wyglądają, ale niekoniecznie mogą być użyteczne, ale nie zw wszystkimi tak jest bo przecież taki pen http://www.ceneo.pl/2162679 nie tylko śmiesznie wygląda, ale też ma dość dużą pojemność, więc śmiało może być bardzo użyteczny.
Czekam na więcej waszych propozycji. Mam nadzieję, że będziecie wklejać zdjęcia i linki;)
 

dzwiedz

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
najśmieszniejsze i najlepsze gadżety widziałem tylko tracer'a pokazał mi je znajomy który pracuję w sklepie komputerowym pierwszy raz się spotkałem z tak śmiesznymi i przydatnymi gadżetami do kompa bardzo fajne mają naklejki na laptopa zniszczona obudowa wygląda jak nowa i do tego ma niespotykany wygląd.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
Nie wiem, czy można to uznać za komputerowy gadżet, który jest nietypowy, ale ostatnio trafiłam na taką lampkę na USB. Strasznie mi się spodobała, bo jest taka malutka i myślę, że jest bardzo fajnym rozwiązaniem jeśli ktoś chce sobie oświetlić komputerek, ale co ja wam będę mówić i opowiadać zobaczcie sami, jak wam się podoba?? http://www.tracer.eu/Produkt/TRAINN26978/Lampka_TRACER_USB_NOTEBOOK_LIGHT faja co nie??
 

dzwiedz

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
bardzo fajna sprawa z taką lampką znalazłem ją na stronie trecer'a i zaraz zakupiłem teraz przynajmniej jak leżę w łóżeczku z lapkiem to mi współlokatorzy nie marudzą że bym zgasił światło a pisać przy świetle od monitora to trochę krzywa jazda taka lampka to bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza że nie jest to jakiś wygórowany koszt tego gadżetu.
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
To fakt- gadżety od tracer sa po prostu nie z tej ziemi:) A pamiętacie może smycz do laptopa? To było fajne. Ja z przyjemnością śledzę tego typu nowinki, niektóre mnie naprawdę bawią,ale raczej ich nie kupuję. jestem bardzo praktyczną osobą a przynajmniej staram się nią być
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Ja też od razu nie kupuję wszystkiego co mi się nawinie, ale jest sporo ciekawych gadżetów, którym ulegam :D A ta lampeczka bardzo fajna. I na pewno przydatna jak ktoś pracuje w nocy na lapie. Przynajmniej nie musi zapalać lampki nocnej i nie będzie przeszkadzał innym.
 
Do góry