Komp Mi Się Resetuje

dudek

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
84
Punkty reakcji
0
Miasto
Radomsko
Witam,
Mam poważny problem z kompem. Rano gdy próbuje go włączyć to udaje mi się to dopiero po kilkunastu minutach. Resetuje mi się on już podczas uruchamiania BIOSu, czasem podczas wyświetlania ekranu logowania do Windowsa. Gdy juz go włączę i działam w Windowsie to resetuje mi się po kilku minutach. Ponowne uruchomienie trwa już normalnie, ale za kilka minut znów się resetuje. Czasem widać jak się pokazuje przez ułamek sekundy niebieski ekran, ale nikt ni jest w stanie przeczytać co tam pisze. Przeinstalowałem Windowsa i mam to samo. Myslę, że jest to wina sprzętu. Czy ktos wie o co może chodzić?
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Żeby zobaczyć niebieski ekran śmierci robisz tak :
Klikasz
Mój komputer>>właściwości>>zaawansowane>>uruchamianie i odzyskiwanie>>ustawienia.
Pokaże Ci się okno jak na pierwszym obrazku.Odptaszasz "automatycznie uruchom ponownie".


Pozostaje spokojnie czekać na niebieski ekran.Gdy się pojawi zapisujesz sobie to całe " 0x000coś tam"
(zaznaczyłem na drugim obrazku co nas interesuje)
Kiedy masz już ten numer błędu wpisujesz go w google i szukasz rozwiązania problemu.
 

Attachments

  • error.gif
    error.gif
    13,7 KB · Wyświetleń: 57

dudek

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
84
Punkty reakcji
0
Miasto
Radomsko
Zrobiłem tak i pojawił mi się taki numer błędu:
0xc00000ld
Nie wiem czy to o to chodzi. Szukałem w Google i raczej trudno mi określić co ten błąd oznacza, bo wszystkie stronki są po angielsku. Próbowałem tłumaczyć, ale jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi. Nie znacie może jakiejś strony z tłumaczeniem błędów Windowsa?
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Rzeczywiście nie ma temat tego błędu za wiele w internecie.Na stronie Microsoftu też nic nie znalazłem.Więc ciężko powiedzieć coś konkretnego.
 
Do góry