Komitet Obrony Demokracji

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
hm nie wiem czy PIS się radykalizuje (nie traktowałbym poważnie wyskoków werbalnych np. prof. Pawłowicz, nie będącej nawet członkiem pisu, jako coś realnego, opozycja też nie bardzo ma możliwości radykalizacji, bo po wytryskach negatywnych emocji jakie już były, poza walką zbrojną z pisiorami większa radykalizacja nie jest chyba możliwa... (dotarli do ściany absurdu nie mając świadomości co czynią)
przewiduję raczej samoczynne wygaszanie się emocji ...
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Brave napisał:
sugerujesz, że obrońcy wolności słowa i demokracji w wieku emerytalnym mogli by obić twarz?
Ależ oczywiście, wszak ludzie w amoku są zdolni do wszystkiego :D

[uwaga: możliwe wulgaryzmy]
https://www.youtube.com/watch?v=N2NsEWLlYnM

Już o błyskotliwości przemawiających (ups, pardon - oratorów) nie wspominając :)

https://www.youtube.com/watch?v=YiSAPWW7Ngw
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
KOD, jest żałosny....
może czegoś ze strony pisu nie wyłapałem, nie pasjonuje się bieżączką (za co przepraszam)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
słów rzecznik PIS nie słyszałeś ? na biegunie jesteś czy jak
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
moja żona w politycznych Bieszczadach, a ja tv nie włączam... pewnie coś grubego, skoro tak?
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
skoro PIS się radykalizuje to KOD tez to będzie robić, radykalizm jest teraz w cenie
KOD się radykalizuje i prymitywnieje . Ten Ruch utrzymuje i promuje PO i Nowoczesna a te partie składają się osób
bardzo prymitywnych i złodziei .
Zawszę złodzieje krzyczą o zagrożeniu Demokracji np Brazylii Prezydent i jej otoczenie okradali to państwo a za to stracili
stanowiska i dostaną wyrok .
Teraz krzyczą o zagrożeniu Demokracji i sprowadzają ludzi na ulice.
7 maja mają naszym kraju chcą zrobić zamieszki .
Specjalnie z marginesem społecznym pójdą tą samą trasą co obrońcy rządu.
Specjalnie by zrobić zamieszki .
Skoro dla tych osób normalne jest radowanie się wypadku to są zdolni do wszystkiego.


Zachowanie Posłów PO w sejmie 14.04.2016 nagrane przez Agnieszkę Pomaskę i najlepsze jest to że sami pokazali
że prezentują poziom marginesu społecznego.

https://www.youtube.com/watch?v=jjw3F31_RNU
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
Brave napisał:
KOD, jest żałosny....
żałosny?


pan k napisał:
Ten Ruch utrzymuje i promuje PO i Nowoczesna
aha super fajnie, myślałem że ludzie którym nie podoba się cyrk odstawiany przez pis.


pan k napisał:
te partie składają się osób bardzo prymitywnych i złodziei .
politycy prymitywy i złodzieje*

* nie dotyczy polityków pis bo to same mądre i uczciwe ludzie so



pan k napisał:
Zawszę złodzieje krzyczą o zagrożeniu Demokracji np Brazylii Prezydent i jej otoczenie okradali to państwo a za to stracili stanowiska i dostaną wyrok .
Czyli jak wg mnie w Polsce demokracja jest zagrożona to w zasadzie też czyni mnie złodziejem, right?


pan k napisał:
Teraz krzyczą o zagrożeniu Demokracji i sprowadzają ludzi na ulice.
Żadne peło ani nowoczesne nie musiały mnie do tego namawiać : )


pan k napisał:
7 maja mają naszym kraju chcą zrobić zamieszki .
zapewne będzie spokojniej niż zwykle 11listopada (gdzie pis bronił tych ludzi)


pan k napisał:
Specjalnie z marginesem społecznym pójdą tą samą trasą co obrońcy rządu.
Czyli wszyscy którzy nie lubią pisu (lub tego co ta partia wyprawia) są marginesem społecznym. Ech, wolę być zatem marginesem niż ślepo broniącym rządzących : )


pan k napisał:
Skoro dla tych osób normalne jest radowanie się wypadku to są zdolni do wszystkiego.
Wiesz czemu ludzie mają bekę ze Smoleńska czy pękniętej opony w limo Andrzeja? Nie, nie dlatego że są anarchistycznymi socjopatami o poglądach antypolskich. To wynik zagarnięcia tragicznego wydarzenia (jakim niewątpliwie była katastrofa smoleńska) przez grupę ludzi i budowania na tym kapitału politycznego. Wszystkie te teorie o zamachach, o odkręcaniu śrubek przez Tuska, Komorowskiego, czy bóg wie kogo, sztucznych mgłach, bombach, pamiętnych strzałach słyszanych w 3 sekundzie - ludzie tym rzygają (od 6lat). Ta grupa ludzi wymusza na innych by wierzyli w jedną, właściwą wersję wydarzeń (uj że wiedza i doświadczenie ekspertów zajmujących się wypadkami lotniczymi od lat mówi co innego), masz wierzyć i już, a jak nie jesteś zdrajcą narodu. Masz wierzyć i czcić ludzi którzy tam PO-LE-GLI tzn. parę prezydencką + ludzi związanych z pisem, innych tam nie było. Im większe parcie na ten mit, tym ludzie mają większą bekę, inaczej idzie oszaleć.
 
K

kate2

Guest
Grzegorz Braun i prof. Bartyzel o zbliżającej się demonstracji KOD i kontrdemonstracji 7 maja które na arenie międzynarodowej mogą być wykorzystane przeciwko Polsce i pokazane jako zamach na demokrację i wolność słowa.

https://www.youtube.com/watch?v=fwQGZV5PzvE
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Jimmy James napisał:
aha super fajnie, myślałem że ludzie którym nie podoba się cyrk odstawiany przez pis.
A do którego ze 150 autobusów, które podstawi PO, się dorzuciłeś? :]


Jimmy James napisał:
Żadne peło ani nowoczesne nie musiały mnie do tego namawiać : )
Może ciebie nie musiały ale rozumiem, że te billboardy to tylko tak żeby wszystkim wojownikom o mleko i miód przypomnieć o dacie.

KOD niech sobie krzyczy, gdzieś trzeba jak na demokratycznych wyborach się nie dało rady.
Marszu do koryta ciąg dalszy 7 maja.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
zabawne jest to że ilekroć jakaś partia przegra wybory to zaraz protestuje, zaś ta która wygrała mówi o tych protestujących że są sfrustrowani przegraną. jak PO wygrywało kolejne wybory to śmiało się z PIS że nie potrafi przegrywać tylko chodzi nabzdyczone. A teraz role się odwróciły i PIS w kółko rozpowiada że PO nie umie honorowo przegrać

i zawsze rywal w opozycji tylko zazdrości koryta a nie chce czegoś ważniejszego. Od tylu lat symetria doskonała
 
M

MacaN

Guest
Prawda? Wszyscy tylko do koryta lezą. Nikt nie chce zrobić czegoś razem dla kraju.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Herbatniczek napisał:
i zawsze rywal w opozycji tylko zazdrości koryta a nie chce czegoś ważniejszego. Od tylu lat symetria doskonała
Dokładnie tak jest. Nikt nie umie przegrywać bo jest ogromna polaryzacja. To nie USA gdzie mogą się spierać, kłócić, lać ale potem i tak wiedzą, że dla USA będzie najlepiej. Jak wygra Clinton USA będzie silniejsze, jak wygra Trump USA będzie silniejsze. U nas liczą się wpływy zagraniczne i zawsze dla kogoś będzie źle, ale taki los, nic się od stuleci nie zmieniło. Problem w tym, że opozycja przesadziła z KODem i to grubo. A za wywlekanie spraw poza Polskę to się należy solidne, publiczne batożenie.
U nas zawsze będzie źle. Jest 500+ źle, nie byłoby 500+ źle. Prezydent gada na Twitterze źle, nie gadałby źle. Prezydentowa się pokazuje źle, znika źle. Kaczyński premierem źle, Szydło premierem źle. . Konstytucji nie zmieniamy źle, zmieniamy źle. Wszystko jest źle... o ile robi o ktoś inny niż my. Tylko to nie są powody do robienia burd bo inwestorzy prędzej nie przyjadą przez KOD niż przez PIS.
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
Kaagular napisał:
ylko to nie są powody do robienia burd bo inwestorzy prędzej nie przyjadą przez KOD niż przez PIS.
To KOD sparaliżował TK czy pis (+ po)?
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Niestety, ale to TK sparaliżował sam siebie. Raz wchodząc w układy z PO i dwa omijając zasadę domniemania konstytucyjności ustaw. Na własne życzenie stał się plonem bitwy dwóch sił politycznych w PL.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
celebryci kwestionujący wybory w ramach obrony demokracji... proszę cię ... żadne zagrożenia czy wolności wypowiedzi, czy zgromadzeń (jak za PO to miało miejsce) nie występują, bardzo by im zależało, aby stworzyć komunikację ze społeczeństwem, ale z powodu błędów przy zakładaniu i prowadzonej narracji jest to niewykonalne

pan k
Ten Ruch utrzymuje i promuje PO i Nowoczesna
aktualnie zawiązała się koalicja WreDNych bez PO, ergo, bzdurę nam napisałeś....

odnośnie dnia jutrzejszego obawiam się, czy aby jacyś krewcy narodowcy, nie dadzą się wciągnąć w interakcje z lewakami, to by było pierwszym uwiarygodnieniem KOD, co nikomu poza celebrytami nie jest potrzebne...
a "pisiacki msw" musiałby bronić lewaków ...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
co prawda to prawda, narodowców trochę za łatwo sprowokować
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Jimmy James napisał:
To KOD sparaliżował TK czy pis (+ po)?
TK paraliżuje się na własne życzenie. Nie byłoby Rzeplińskiego to by nie było "paraliżu". TK ma wszelkie narzędzia, żeby funkcjonować jak należy. Oczywiście jest bałagan i korekta w Konstytucji by pomogła, ale niektórym bałagan służy. Bez bałaganu nie było by KOD (i nie tylko ich).

A tak poza tym to bądź precyzyjny: PO (+PIS). PO by nie zaczęło to nadal 95% społeczeństwa nie wiedziałoby, że istnieje coś takiego jak TK (do niczego im ta wiedza nie potrzebna).

Medialna wydmuszka.


Brave napisał:
aktualnie zawiązała się koalicja WreDNych bez PO, ergo, bzdurę nam napisałeś....

Takie tam przepychanki. Punkty procentowe w sondażach muszą się zgadzać.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zydzi-w-USA-protestuja-przeciw-pisaniu-na-nowo-historii-o-Holokauscie,wid,18311558,wiadomosc.html?ticaid=116f59&_ticrsn=5
Może by KOD poprostestował?
 
Do góry