Komisarz Alex

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Oglądacie? Serial sensacyjny, którego głównym bohaterem jest pies Alex. Pomaga on rozwiązywać zagadki, ma niezwykłą intuicję do rozwiązywania spraw. Co mi się w nim podoba to duża różnorodność poruszanych wątków, w każdym z odcinków dzieją się nowe, zaskakujące zwroty akcji.

Ciekawa jestem czy podobał się wam wczorajszy odcinek? Jeśli nie oglądaliście to bodajże dziś jest powtórka.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Oglądałem jeden odcinek bodajże o wyprowadzeniu pieniędzy z banku - dokładnie nie pamiętam, ale generalnie jak dla mnie kiepski jest ten serial. Jest dużo lepszych polskich seriali o pracy policji.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie miałem wyboru i raz trochę obejrzałem. Słaba wariacja na temat komisarza Rexa.
 

Maciejas87

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
31
Punkty reakcji
2
Kolejny serial w którym wszyscy są piękni, modnie ubrani a praca w policji wygląda jak najfajniesze zajęcie pod słońcem. Nuda. Szkoda czasu.
 
M

maniek04

Guest
Kolejny serial w którym wszyscy są piękni, modnie ubrani a praca w policji wygląda jak najfajniesze zajęcie pod słońcem. Nuda. Szkoda czasu.

A ile odcinków obejrzałeś? Bo jak tylko jeden to takie niestety możesz odnieść wrażenie, bo też tak miałem na początku. Myślałem sobie co to za badziewie, ale po obejrzeniu kolejnych odcinków zmieniłem zdanie. W każdym odcinku jest co innego, inne motywy, no i trzyma w napięciu. Chyba najlepszy odcinek jak do tej porty, to ten z poćwiartowanymi zwłokami. Psychol totalny z tego złodzieja był, kto normalny ćwiartuje zwłok.

w ostatnim, też dużo się działo.. nawet dobrze mi się go oglądało.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Oglądnij
A ile odcinków obejrzałeś? Bo jak tylko jeden to takie niestety możesz odnieść wrażenie, bo też tak miałem na początku. Myślałem sobie co to za badziewie, ale po obejrzeniu kolejnych odcinków zmieniłem zdanie. W każdym odcinku jest co innego, inne motywy, no i trzyma w napięciu. Chyba najlepszy odcinek jak do tej porty, to ten z poćwiartowanymi zwłokami. Psychol totalny z tego złodzieja był, kto normalny ćwiartuje zwłok. w ostatnim, też dużo się działo.. nawet dobrze mi się go oglądało.
A ile odcinków obejrzałeś? Bo jak tylko jeden to takie niestety możesz odnieść wrażenie, bo też tak miałem na początku. Myślałem sobie co to za badziewie, ale po obejrzeniu kolejnych odcinków zmieniłem zdanie. W każdym odcinku jest co innego, inne motywy, no i trzyma w napięciu. Chyba najlepszy odcinek jak do tej porty, to ten z poćwiartowanymi zwłokami. Psychol totalny z tego złodzieja był, kto normalny ćwiartuje zwłok.

w ostatnim, też dużo się działo.. nawet dobrze mi się go oglądało.

Oglądnij sobie Pitbulla to zmienisz zdanie nt Komisarza Rexa :)
 

Maciejas87

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
31
Punkty reakcji
2
Kolega Maxter dobrze prawi. Polać mu! Ja niestety nie mam w tej chwili jak :p
 
Do góry