Kolory oczek

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
O właśnie, dlatego unikam cieni jak ognia, szczególnie tych mocnych :) Zawsze wydaje mi się że jedno oko jest mocniej pomalowane albo ładniej. Hmmm.... co do fioletowego koloru cieni, boje się takich odcieni, gdyż źle nałożony wygląda jakby mi ktoś przyłożył. Jeszcze ważną sprawą jest karnacja, ja mam bardzo jasną i mam problem z wyborem kolorów.

No do jasnej to chyba najlepsze naturalne kolorki. :) Żeby za bardzo nie rzucały się w oczy. :) Ale też nie za jasny. :)
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
To może w tym roku coś poeksperymentuje, jak będzię propozyca jakiejś imprezki :)
A podobają wam się makijaże mieszane, czyli jedna powieka pomalowana na np. fioletowy, a dolna na np. jasny zielony? Gdzieś taki makijaż widziałam w tv i całkiem fajnie się prezentował. Może nie umalowałabym sie tak za dnia ale np. na szaloną imprezę to czemu nie.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Ja dopieram tak czasem kolory, np. malinka + srebny, albo zielony (perłowy) powieka + kredka niebieska i u góry i na dole. :) ładnie to wygląda. :) :p nie chwaląc się. :D
 

wiolanta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
te zadymione oczka ja np. robie samym palcem bez pędzelka czasem i wychodzi... ale to juz lata wprawy i na tylu imprezach się było ze robie make-up w 15 minut :sexy:
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Ja dopieram tak czasem kolory, np. malinka + srebny, albo zielony (perłowy) powieka + kredka niebieska i u góry i na dole. :) ładnie to wygląda. :) :p nie chwaląc się. :D
to bardzo ciekawie ciekawie musi wygladac ;)

moze rzeczywiscie fotke wklej? :D latem ladnie kreska niebieska kredka wyglada tak swiezo albo zielona takie kolorki fajowo do opalenizny wygladaja :sexy: BB)
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
a do zielono-brązowych oczek jakie kolory pasują :niepewny:

wiem, że aLL odcienie zielonego i że na pewno NIE jasny pomar.-bo gasi blask :D

może ktoś się jeszcze orientuje bardziej :p :niepewny:
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
I rooshoffy XD.
Ja używam tylko kredki bo nieszczęsne cienie ZAWSZE muszą się rozmazać yych...
 

Dagaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bydzia :D
hmm... no ja najczęściej maluje się jakby pod kolor tego co mam na sobie :) a jakie cienie są modne to nie mam pojęcia :p
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
to bardzo ciekawie ciekawie musi wygladac ;)

moze rzeczywiscie fotke wklej? :D latem ladnie kreska niebieska kredka wyglada tak swiezo albo zielona takie kolorki fajowo do opalenizny wygladaja :sexy: BB)

Bardzo ciekawie. :D Nad fotką pomyślę. :p Hehe. :p

No zieleń, turkus fajnie wygląda na opaleniźnie. :) Hmm... :)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Bardzo ciekawie. :D Nad fotką pomyślę. :p Hehe. :p

No zieleń, turkus fajnie wygląda na opaleniźnie. :) Hmm... :)
o właśnie turkus- great! :eek:k:

a co myslicie o takich cieniach hmm w takiej konsystencji na palec no wiecie ^^ takiej jak hmm krem :p
bo ja ich strasznie nie lubie badziewiaste takie :/
 
Do góry