kolor włosów do jasnej karnacji

dlubacz

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
:papa: Chciałbym sobie zafarbować włosy, na kolor... hmmmmm... kuzynka stylistka doradziła do mojej karnacji ciepłe kolory, więc proszę o radę, jakie to mogą być kolory. Moje włosy to typowy blond, nie jasny, nie ciemny... po prostu blond. Aha mam 17 lat i dość krótkie włosy

Kolory które mi się podobają (tak wiem, że nie są ciepłe):

- siwe xD
- arktyczny lód


Więcej pomysłów jak na razie nie mam, może coś doradzicie? Nie piszcie kolorów takich jak: czerń, czerwień, rude itd. Dawajcie jakieś dziwne pomysły
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ale to przecież tobie się mają podobać te włosy. Dla mnie to możesz sobie nawet na niebiesko pofarbować...
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Skarbie, czy 'arktyczny lód' kojarzy Ci się z ciepłem? Wybierz "miodowy blond', albo coś w tym stylu, zresztą to i tak nigdy ne wygląda jak na opakowaniu, więc nie wczuwałabym się aż tak
 

Malinowaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
154
Punkty reakcji
4
Miasto
z daleka.
ojej.. hmm.. ja bym chyba zostawiła tak jak jest i nie farbowała.
jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.. ; ddd.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
poje**ło cię człowieku? chcesz wyglądać jak strach na wroble? zielony, żółty, niebieski, pomarańczowy...
 

dlubacz

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
poje**ło cię człowieku? chcesz wyglądać jak strach na wroble? zielony, żółty, niebieski, pomarańczowy...
Nie chcę kolorów takich jak "zielony, żółty, niebieski, pomarańczowy". To ma być coś średnio rzucającego się w oczy, a nie jak kamizelka ratunkowa :p.

Skarbie, czy 'arktyczny lód' kojarzy Ci się z ciepłem? Wybierz "miodowy blond', albo coś w tym stylu, zresztą to i tak nigdy ne wygląda jak na opakowaniu, więc nie wczuwałabym się aż tak

Arktyczny lód jest za :cenzura: iście gorący. ;)
 
Do góry