Kolor ścian...

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Witam, w wakacje mam zamiar odświeżyć pokój i m.in. pomalować ściany. Obecnie mam w pokoju dwie ściany niebieskie i dwie ściany żółte, natomiast meble mają kolor niebieski. Jeśli to coś pomoże mam panele w pokoju :p Zastanawiam się jaki kolor pasowałby do tego pokoju. Koleżanka poradziła mi na jednej ścianie brąz, bądź ewentualnie jakąś brązową tapetę a na reszcie beż albo coś podobnego i w zasadzie pomysł mi się podoba, ale chciałbym się jeszcze poradzić was co sądzicie będzie pasować do niebieskich mebli? :)
 

karolka159

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
ciemny braz w polaczeniu z bezem plus niebieskie meble i dodatki:) moze byc ladnie:)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
waśnie też chciałam Ci polecić beż, ewentualnie jeżeli meble wpadają w błękit to taki mocniejszy żółty py pasował, nawet taki kanarkowy
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Dzięki, pokój już dawno pomalowany ;) jest na jednej ścianie brąz a na reszcie taki jakby beżowy - wygląda super :) a dziękuję za porpzjce tego kanarkowego, ale jak już mówiłem miałem już żółty i go chciałem zmienić.
 

jola_m

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
u Ciebie już po remoncie, a mnie dopiero czeka to całe malowanie... :mruga: pora wybrać wreszcie jakieś farby, kolory i zmierzyć się ze ścianami. Może polecicie coś od siebie na dobry początek?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
ja mogę polecić oliwkowy szyk Duluxa :zakochany:
ścianę z oknem mam bordową, a trzy pozostałe zielone. nie spodziewałam się takiego cudnego efektu. polecam
 
A

ann han

Guest
A może wystarczy jedynie ożywić kolor ścian poprzez naklejenie specjalnie do tego celu przeznaczonych naklejek, takie naklejki możesz znaleźć w sklepie fabrykaform.pl. Poza tym moim zdaniem wystarczy jedynie drobna zmiana koloru, żeby cały pokój nabrał nietypowego wyglądu:)
 

lolek_b

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam, w wakacje mam zamiar odświeżyć pokój i m.in. pomalować ściany. Obecnie mam w pokoju dwie ściany niebieskie i dwie ściany żółte, natomiast meble mają kolor niebieski. Jeśli to coś pomoże mam panele w pokoju :p Zastanawiam się jaki kolor pasowałby do tego pokoju. Koleżanka poradziła mi na jednej ścianie brąz, bądź ewentualnie jakąś brązową tapetę a na reszcie beż albo coś podobnego i w zasadzie pomysł mi się podoba, ale chciałbym się jeszcze poradzić was co sądzicie będzie pasować do niebieskich mebli? :)

mam dokładnie takie połączenie kolorów. ;) niebieskie meble, jasne panele i jedną ścianę brązową, a resztę beż taki. całkiem dobrze to wygląda. :)
 
A

Alternative Trippin

Guest
Myślę, że niebieski z brązowym to raczej średnie połączenie. Tym bardziej nie pakowałbym się w tapetę - to zazwyczaj niestety wychodzi dość tandetnie. Na Twoim miejscu postawiłbym na jakąś bardzo jasną szarość. Wtedy meble będą się ładnie odbijać na tle ścian i nie będzie to wyglądać odpustowo.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Bardzo ładne!:) Mi się podoba też seledynowy, jakiś stonowany odcień chyba by się nie gryzł z błękitem? Można tez polecieć w kontrast i na przykład pomalować ściany na grafitowy, lub na jaśniutko, tu polecam piaskowy.
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
A ja uwazam,ze najciekawsze jest połączenie koloru niebieskiego z cielistym , ewentualnie kawa z mlekiem. Mam tak mniej więcej urządzony salon i wygląda to fantastycznie- ważne jest by wybrać naprawdę dobre farby inaczej efekt może być żaden
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Temat trochę stary, ale pokój pomalowałem jeszcze w wakacje - jedna ściana jest brązowa, reszta kremowa, co takiego. wygląda super, meble pasują, jestem zadowolony :)
Jak będę miał czas to zrobię zdjęcia i wrzucę ;)
 
Do góry