Kolor kurtki dla blondyna

R3D

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
The cty of Żyrardów :)
Tak sobie ogladalem kurtki na zime w sklepie i bardzo przypadła mi do gustu taka jakby M65 przed kolana w kolorze beżowym. Natomiast była jeszcze do wyboru brązowa. I teraz moje pytanie brzmi, czy któryś z tych kolorów pasuje zdecydowanie lepiej do włosów ciemny blond, czy jest to raczej obojętne? A może ogólnie np. ten brąz święci teraz większe tryumfy w modzie od beżu?
 

Linneusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Beż to kolor emerytów, wybierz brązowy, jednak zachęcam do oliwkowego, ponieważ najbardziej jest kojarzony z wojskowymi ubraniami.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
w zasadzie nie ma żadnej różnicy, ale polecam brąz bo tak jakby mniej sie brudzi, a nie masz chyba zamiaru co tydzien jej prać..
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
dla blondyna ? moim zdaniem blondyni lepiej wyglądają w ciemnych lub ostrych kolorach. sama coś o tym wiem, bo też jestem ciemną blondynką :) a jeśli chodzi o długość, to tak jak pisała moja poprzedniczka - wszystko zależy od kroju. :)
 

Bartoszek

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Dołączę się do tematu jeśli mogę, jestem blondynem, chodzę w dunkach, nosze rurki i tu mam pytanie czy kurtka w stylu american w krate czerwona będzie pasować do zestawu ? oto link do kurtki.. (tu akurat jest jeansowa.. ale ten sam krój, tylko tamta jest czerwona w krate czarna) http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=790643290
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Co do kurtki dla blondyna. Kolory ubrań nie dopasowuje się tylko do włosów, ale przede wszystkim do karnacji, ale też koloru oczu. Np. ja mam ciemne włosy i teoretycznie do takowych pasowały by mi ubrania jasne. Ale mam bardzo jasną karnację i w mało wyrazistych kolorach wyglądam po prostu jak śmierć. Polecałabym Ci jednak wybrać kurtkę brązową, bo brąz ma to do siebie, że pasuje właściwie do każdego typu urody. A jeśli chodzi o długość to już tylko i wyłącznie kwestia gustu, tylko weź pod uwagę, że do kurtki do kolan będą pasowały raczej wąskie spodnie niż szerokie.
 
Do góry