"koleżanka" z pracy

noname222

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Co zrobić z "koleżanką w pracy która gada na mnie za plecami? Wprowadza niemiłą atmosferę w pracy. Robi z siebie ofiarę losu i najlepiej na tym wychodzi, ponieważ wszyscy się jej żałują. A tak naprawdę ma najmniej obowiązków i najlepszą sytuację. Bardzo dobrze gra przed szefową, zdarza się że ją oszuka i wtedy ja jestem stawiana w złym świetle. Kiedy wprost spytałam się jej o co jej chodzi? co ma do mnie? i dlaczego opowiada niestworzone rzeczy na mnie za plecami? wszystkiego wyparła się i popłakała. A jak ja wyszłam nie opanowała się, znów się na mnie nagadała. Co z nią zrobić? jak rozwiązać tą sytuację? Ostatecznie iść z tym do szefowej?
 
K

konwalia78

Guest
Ale o czym gada za Twoimi plecami , z kim i skąd o tym wiesz?
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Możliwości jest sporo :p jak będziecie w większej ekipie i będziesz słyszał ze coś oszukuje nie koniecznie o tobie to przyłap ja przy wszystkich będzie na pewno jej wstyd jak zrobisz tak parę razy to inaczej na nią zaczną patrzeć :p Powiedz na głos przy wszystkich co cię boli na jakie tematy oszukała i że przez swoje oszustwa ma najmniej pracy. No i jest opcja żeby zacząć robić jak ona i pokazać jak działa jej broń :p No i to co ja bym zrobił czyli olał ja totalnie i zignorował pokazał że nie wzrusza mnie to co ona gada i swoim zachowaniem i swoja pracą pokazał ze jest dla mnie mało ważna ona i to co gada :D

"Kłam za darmo łyknie to ten który ma do stracenia coraz mniej" :)
 

marsh

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
karma powraca :)
możesz też przeprowadzic bezpośrednią konfrontację rpzy świadkach gdzie nie będzie miałą jak uciec, pamietaj tylko że wszystko co powiesz musi byc udowodnione
 
E

Elen

Guest
Radze mowic "donosicielom" ze pani ta ma najwyrazniej problemy sama ze soba, a to co opowiada jest wynikiem jej bardzo bujnej fantazji. Zamiast sie martwic, to lepiej smiac sie po prostu. Jesli iles osob zauwazy, ze traktujesz to z usmiechem, to przestana donosic i robic z tego problem. A sama zainteresowana rowniez z czasem straci zapal.
 

MarylkaTu

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
62
Punkty reakcji
0
Nie powiedziała Ci w twarz nic o co jej chodzi? Spróbuj ją przycisnąć i się dowiedzieć. A o czym donosi ?
 

effakow

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
takie są najgorsze łażą i tylko wprowadzają zamęt, a nie warto przecież tak działać... ;/ czasem trzeba odważnie tupnąć nogą i powiedzieć takie lasce, żeby dała spokój!
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Masz do czynienia z PSYCHOPATKĄ. Nie możesz na to pozwolić, aż zacznie sobie pozwalać na więcej. Obgaduje cię i robi wszystko by tobie sie dostawało od szefowej. Liczy na to , że szefowa straci cierpliwość na Ciebie i wręczy ci wymówienie, bo możliwe, że twojej "koleżance" własnie na tym zależy. Proponowałabym Tobie byście razem z szefową zastwawiły na nią pułapkę. Jeśli bedzie chciała dalej drążyć to sama wpadnie we własny dołek. BB)
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Wal do szefowej jak w dym i nieczego się nie obawiaj.

Strzał z góry bywa bardzo skuteczny. Nie pozól zrobić z siebie ofiary na której jeździ i buduje swoją tożsamość. Niech wie i zapamięta, że zawsze spotka się z kontrreakcją z Twojej strony. Natomaist szefowej powiedz, że lubisz swoją pracę i zależy Ci na niej. Powiedz też, że chciała byś ją wykonywać jak najlepiej potrafisz dla swojego pracodawcy ale pewna osoba Ci to częściowo utridnia wprowadzajac złą atmosfere w relacjach pośród Jej pracowników. Poproś grzecznie czy mogła by coś w tej kwestii zrobić, porozmawiać. Jak trzeba to i skonfrontuje w trójkę.

Jak szefowa będzie choć trochę mądra lub nieco inteligentna to zadba o swój biznes.
 
Do góry