Koleś Z Klasy...

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Heja:) Mam problem i zwracam się z nim do was (no bo do kogo by innego:p) Chodzę z chłopakiem do klasy, znamy się od 6 lat, ale jakoś nie utrzymywaliśmy kontaktów. Rok temu się w nim zabujałam... a teraz on chodzi do mojej klasy. Szczęściara powiecie, co?? No nie do końca... Jemu podoba się laska, która zachowuje się jak dzi***... chodzi z dekoltem do ziemi, odkrytym brzuchem i tooooną make-up'u. Na pewno nie jest tak, że nie da się tego przerwać. Ona go nie chce i daje mu to do zrozumienia... ale mniejsza i nią! Co ja mam zrobić, żeby się przestał w niej bujać?? Przecież nie będę się zachowywać jak ta dz****, nie?? Na dodatek on (chyba) wie, że coś do niego czuję... ostatnie dni... były cudowne! :D Był miły, dużo gadaliśmy, ale zawsze, gdy ta dziewczyna się włączała do naszej grupki, to była dla niego 1st place... :( Jak ja bym chciała, żeby ona się przeprowadziła! I nie mówcie mi, proszę, że mam go sobie odpuścić... nie mogę! Za bardzo mi się podoba... poradźcie lepiej co zrobić, żeby zwrócił na mnie większa uwagę?? Ze spojrzeniem już próbowałam... na lekcjach łapiemy sie wzrokiem i uśmiechamy, ale wątpię, żeby coś iskrzyło. Po prostu... tak czuje. Poradźcie coś!! Proszę...
Buźki dla forumowiczów! :*
 

Attachments

  • CAJYKFFD.jpg
    CAJYKFFD.jpg
    3,1 KB · Wyświetleń: 21

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Monia^^ hm..no coz, narazie rob tak jak robisz,usmiechaj sie, lap jego spojrzenia, chlopak zorientuje sie co jest grane..wiesz gdy jednak ta druga dziewcyzna dajmy na to sie do niego przekona i byliby ze soba, to predziej czy pozniej on zoabczy jaka ona jest..i wtedy pojawisz sie ty, ale moze nie dojsc do takiej sytuacji, badz do niej lepsza pokaz na co Cie stac, oczywiscie nie chodzi mi tutaj o ubior taki jak ona itepe..zablysnij czyms innym..charakterem :)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
najpierw daj mu do zrozumienia lekko ze moze duzo dostac a pozniej udawaj ze w ogole ci nie zalezy - mnie to u lasek najabardziej pociąga - jak im nie zalezy :)

ale: jezeli podoba mu sie typ dziewczyn rozebranych i dziwek... czy on jest taki fajny? boze dziewczyny kiedy zrozumiecie ze jest naprawde tylu fajnych kolesi i nie są moze boscy z wyglądu... a jednak oni są tylko waszymi przyjaciółmi a miłosci? "miłoscią ich życia jest czesto najwiekszy buc, ch*j skur*iel który je olewa, a zakochany gentelman ociera łzy i spiewa: why don't you come back, please honey" - ttmes - strach.mp3.

na marginesie ja poprostu zlewam na laski i sie im podobam. te które są czegos warte jestem miły i tylko mnie lubią (ale nie zalezy mi zeby chcialy cos wiecej... jakbym chciał wyrwać laske to bym poprostu ją olewał...)
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
swoją drogą rzeczywiście takie to troche dziwne , no bo skoro on leci na jakieś typy podchodzące pod blachary to wiesz...jak nie zamierzasz (a oby tak było że nie zamierzasz) w najbliższym czasie sie taką stać to przemyśl sobie wszystko,plusy i minusy...
a jeśli typ chodzi do twojej klasy to sie zastanów czy warto mieć chłopaka w klasie..
zważ na to że jak zerwiecie czy cóś pokłócicie to pewnie cała klasa sie dowie ,porobią sie jakieś konspiracje, a przez te 3 czy tam ile lat szkolnych atmosfera w klasie może sie popsuuuć i w ogóle ...
no ale nie wiem...
ale jeszcze skoro typ ponoć coś podejrzewa że ty cos teges
no to powinien raczej z tamtą dziewczyną troche mniej gadać czy cóś, a jakbyś mu sie też podobała to jakoś zadziałać...
ehh..
reasumując: zastanów sie :p
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Hmm... mówicie, że skoro on leci na taki typ lasek, to dać sobie z nim spokój. No, to nie jest do końca tak, że jemu podoba się jej ubiór czy coś... po prostu ona jest bardzo popularna, pewna siebie i dlatego się podoba prawie wszystkim... W rzeczywistości on jest bardzo miły, zabawny i nie zważa na wygląd. Po prostu... w jego poprzedniej klasie nie było żadnych fajnych lasek, a ona korzystając z okazji, że dziewczyn było tam 5 wychyliła się i zaczęła krzyczeć ubiorem, zachowaniem... dla 'kumpelek' jest wredna. Nie zawsze, jeśli czegoś chce, to potrafi być miła. Ale dla chłopaków jest do rany przyłóż... później (kiedyś miała zły dzień i zaczęła mi się zwierzaćXD) obgaduje ich z tak samo wrednymi jak ona pannami. I próbowała tego także ze mną. Mówiła, jakie podboje jej się ostatnio udały itepe... Ja jak najkszybciej się stamtąd zmyłam i od tamtej pory unikam gadki z nią jak ognia, ale faceci się łapią na ten jej przesłodzony gło... blee... :niepewny: :bag: :(
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
ja podzielam zdanie kolegów wyzej wypowiadających się jeśli koleś leci na panienki typu "GRYPA" to szkoda zachodu daj sobie z nim lepiej spokuj chyba, że się zmieni. pozdro. :p
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Gadałam z tą dziewczyną... powiedziałą, że on ją nie obchodzi, że ma innego. W szkole było super, ale jak wróciłam do domu, weszłam na gg i wszystko prysło... ;( Gadałam z Magdą, moją... ekhem, kumpelą. Nie mam słów, wkleję tylko jej wypowiedzi:

widzisz ze on na ciebie uwagi nie zwraca
ja ci to mówie nie z wredności
ale z prawdy co o tym sądze
ale ty usilnie chcesz zeby zwrócił na ciebie uwage
to jest głupie

To co ona pisze, to nie prawda, bo dzisiaj o mały włos się... nie pocałowaliśmy... Tylko, że ja widzę, że Magda ma rację i robię z siebie de'Billkę. A co wy o tym myślicie? Przestał sie bujać w tej... ******, ale chyba ja nie mam u niego szans... ;( Proszę was, pomóżcie... najlepiej jeszcze dzisiaj, bo mam lekką załamkę... ;( Chyba, że wolicie na gadu, to mój numer: 2893382. I z góry dzięks... :*
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
eeee ja nie czaje o co kaman
o mało sie niepocałowaliście a ty myślisz że nie masz u niego szans :mruga:
 

Speedy

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
273
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Troojmiasto
Daj mu do zrozumienia( tylko delikatnie) ze on ci sie podoba, a pozniej nie zwracaj na niego uwagi. niech sie troche bidula postara o ciebie i pamietaj nic na sile!
pozdro
pees:thx za pzdr
 

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
musisz byc soba i zachowuj sie naturalnie, na poczatku sprobuj sie z nim zaprzyjaznic, duzo rozmawiajcie i patrz sie na niego ale nie za czesto zeby go nie speszyc, jak bedzie jakas dyska to popros go do tanca, pisz mu jakies mile smsy, ae co za duzo to niezdrowo, najlepiej zeby to nie szlo wsyztsko szybko tylko powoli i nie przejmuj sie tamta laska bo skoro sie nie szanuje i chodzi z dekoldem do ziemi to jush jej problem
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Rób tak jak robiłaś do tej pory, uśmiechaj się do niego, zagaduj, na pewno nie próbuj rywalizować na siłę z tą drugą...
może koles w końcu przejrzy na oczy i zauważy jaka jesteś fajna
chociaż jak do tej pory nic to ja nie wiem...

raczej <_< <_<
 
Do góry