kolejny problem

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
witam was serdecznie

mam pewien problem chodzi o to ze podoba mi sie pewna dziewczyna ale nie mam pojecia co ona mysli o mnie. Kilka razy się spotkaliśmy byla ze mna na studniowce itp. Nie wiem czy powiedzieć jej wprost co do niej czuje czy dać sobie z nią spokój. Wczoraj na imprezce zauważyłem ze rozmawiała ze swoim byłym ale do domu poszła z koleżankami. Mam nadzieje ze mi cos doradzicie
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Hmm.. pogadać?

Jak Wy, ludzie, chcecie sie czegoś konkretnego dowiedzieć, jednocześnie nie rozmawiając...
 

Rukia

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Społeczność dusz...
Może spróbuj się z nią zaprzyjaźnić, zbliżycie się wtedy do siebie:) I zobaczysz, czy nadal coś do niej czujesz!!!

Jednak najlepsza na wszystko jest rozmowa, inaczej ciężko jest się dogadać, możesz jednak porozmawiać jeszcze z jej koleżankami, wypytać.
 

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
znamy sie juz jakis czas. Zastanawiam sie czy powiedziec jej wprost ze mi sie podoba itp. Hmmm. wypytać koleżanki wydaje mi sie ze to jest zly pomysl
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
nie spiesz się zbyt ze swoimi wyznaniami, ponieważ możesz ją spłoszyć. Na początku pare spotkań koleżeńskich, aż w końcu zauważysz na czym stoisz. Jak ona Ciebie odbiera, czy tylko kolega czy coś więcej. Troche cierpliwości ;)
 

utada

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
z kapusty ;)
a nie lepiej zakręcić się wokół niej i dać jej to do zrozumienia? przecież od razu nie musi być 'kawa na ławę'.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Hmmm. wypytać koleżanki wydaje mi sie ze to jest zly pomysl
Koleżanka może Ci powiedzieć, co jej się żywnie podoba tudzież po prostu, co jej się wydaje. Wcale nie musi to być jakkolwiek zgodne z prawdą.

Ja bym się zapytała.
Ale ja bym powiedziała sobie "trudno" jakby dziewczyna mi powiedziała, że nie, nic z tego nie będzie.
Więc Twoja decyzja, ale po mojemu jak kogoś o coś pytać, to ją, reszta to strata czasu.
 

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
wydaje mi sie ze dalem jej to do zrozumienia juz. Poza tym nie chcem czekac na to az wroci do swojego bylego
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
To, że rozmawiała ze swoim byłym nic nie znaczy.
Zakręć się koło niej :sexy:
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
po

1- jesli ci sie podoba to dzialaj a nie mysl o tym co o tobie sadzi - jest to zgubne
2- nigdy sie nie pytaj jej kolezanki bo zle na tym wyjdziesz poprzekrecaja wprowadza cie w blad i beedziesz plakac
3- jak ktos ci sie podoba zachowal to do siebie i tej konkretnej osobie pokazuj- wysylaj jej sygnaly - poderwij ja
4- jesli gadala z swoim bylym nic to nie znaczy a o takie szczegoly nie zwracaj uwagi na poczatku co innego jesli jest sie w zaawansowanym zwiazku na to trzeba juz uwazac
5- najlepiej troche ja zaintrygowac a nie zaraz wszystko gadac jak popadnie wprowadz jej jakies emocje co sprawi ze bedzie wiecej o tobie myslec
6- kolejna osoba pokolenia GG <_<
 

pussycat

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
nie gadaj z jej koleżankami, bo tak jak już ktoś powiedział może niekoniecznie powiedzieć ci prawdę lub powiedzieć o tym twojej ukochanej. narazie spotykaj sie z nia i nie wyjawiaj od razu swoich uczuc. rozmowa z byłym nic nie oznacza...
 

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
wlasnie chodzi o to ze juz kilka razy sie spotkalismy i niechcem dluzej ukrywac tego ze mi sie podoba
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
facet!!!!!

rece opadaja

przeszukaj to forum rozne tematy itp.
uzyj google troche wlasnej incjatywy a nie czekac az ktos ci napisze instrukcje obslugi co i jak ma byc!!!!!

po prostu jej to okaz

najlepiej jak zauwazy w spodniach namiocik :p na pewno se weznie to do serca i zawalu dostanie!!!! :lol: zrobisz jej usta- usta i potem z gorki bedzie :p
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa.. Jeśli się nie spytasz co druga osoba czuje to nigdy nie możesz być pewien.
 
Do góry