Kolczyki

Lizims13

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
A ja w planach mam takie o to kolczyki:
bridge, helix, Horizontal tongue, Labret, Nostril, Tongue x 2, Venom, Vertical labret, Industrial x 2, surface x3, i kolczyk na "oku" (nie pamiętam nazwy :D )
Teraz tylko przekonać mamę i będzie super...
A co dziewczyny sądzicie o kolczykach u chłopaka ? Np. taka ilość jaką ja mam zamiar robić ? :)
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
Zdecydowanie za duzo tylko kolczykow.
Zrob z 3 na poczatke a pozniej stwierdzisz czy nadal chcesz wiecej?

I facet+kolczyki, jak najbardziej,o ile do niego pasuja :)
 

nikitta

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nie rób zbyt dużo naraz bo potem jak przestaną ci się podobać to zostają blizny. u facetów tylko w brwi (wysoki opalony brunet, włosy na żel, kolczyk w brwi..ahhh.. ;)-mój chłopak hehee :] )

A ja mam w sumie siedem kolczyków :p
2 w prawym uchu, 3 w lewym (jeden na chrząstce), w pępku i w języku i jest zaje*biście :D
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Heeej. Mam pytanko.
Czy kolczyk w dolnej części pępka goi się dłużej od takiego standardowego u góry?
(http://www.studiovisage.pl/img/pepek.gif chodzi o taki kolczyk jak ten niżej)
Od tygodnia mam taki i wokół dziurek mam zaczerwienienia, zastanawiam się czy to normalne na początku gojenia czy może za krótki kolczyk albo coś??
Iii czy taki kolczyk ma jakąś swoją nazwę? Jak te sternum, labret itp? Bo chciałam coś więcej się dowiedzieć, poczytać, ale trudno cokolwiek wyszukać jak nie znam nazwy. ;)
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
Jak się nazywa, osobiscie nie wiem..
A goi sie tak samo jak standardowy kolczyk w pepku.

A po tyg od przebicia nie powinnas miec juz zadnego zaczerwienienia, wiec albo jak sama napisalas nieodpowiedni kolczyk do tego, lub blad przy przebijaniu.

I sama mialam taki kolczyk, ale po krotkim czasie stwierdzialam ze beznadziejnie wyglada a do tego jest jeszcze bardzo niewygodny.
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Jak dla mnie :cenzura:e wygląda.
A czemu niewygodny? Ja np. nie uprawiam żadnego sportu, więc nie wiem w czym mógłby przeszkadzać?
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
mnie mój surface pod pępkiem też nie przeszkadza, więc tym bardziej by mi nie przeszkadzał taki jak ma niewyspana
a te zaczerwienienia w tak krótkim okresie po przebiciu to normalne, ciało musi jakoś reagować na kolczyk :)
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Sternum, a jak wygląda taki surface co ty masz? Podaj jakiegoś linka do zdjęcia, ciekawi mnie to.

Niedługo dostanę kolczyk pokryty tytanem, może będzie lepszy od tego ze stali i szybciej ładnie się zagoi.
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
wygląda to mniej więcej tak:
http://www.bme.com/pierce/07-navel/A90722/high/iye3-multiple-navel.jpg
http://www.bme.com/pierce/07-navel/A90722/high/iye7-multiple-navel.jpg
z tym, że mój jest jeszcze niżej zrobiony, tuż nad linią spodni

powinnaś od razu włożyć kolczyk z tytanu, bo na stali to Ci się nie zagoi
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Moim koleżankom normalnie się ze stalowym zagoiło. Pewnie moje ciało jakoś tak reaguje. Jak tylko będe go miała to wymienię.

PS: Fajny ten kolczyk ;) Ale nie dla mniee.
Mi się też bardzo podoba podobny, też taki dłuższy, tylko że przy kości biodrowej. Sobie wyobrażałam, że fajnie by wyglądał z jednej strony, a z drugiej mam tatuaż gwiazdkę. Ale zbyt hardkorowee to jak dla mnie ;P
Heh, ale śmiechowa byłaby reakcja otoczenia, koleżanek :D ;):)
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
Nie wygodny, dla mnie wiekszosc kolczykow jest nie wygodnych.Taki tryb zycia..

Co do kolczykow w biodrze, dokladnie fajnie wygladaja jak sa po obu stronach..
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Heej kobitki. Możecie mi wytłumaczyć dokładnie na czym polega "migracja" kolczyka? Na przykładzie pępka jeśli można.
Czy chodzi o to, że organizm wypycha kolczyk, ta skórka pomiędzy kulkami staje się cieńsza aż się rozrywa całkiem i kolczyk wypada? Czy w ogóle takie coś jest możliwe? Jak rozpoznać, że zaczyna się ten proces migracji, czym on może być spowodowany? I czy da się jakoś go zatrzymać, np. przemywając lub smarując czymś?

I jeszcze jedno pytanko. Mam nadzieję, że zrozumiecie, o co mi chodzi. W kolczyku w pępku, pomiędzy dziurkami a ciałem musi wystawać jakiś milimetr ten pręcik? Chodzi o to, żeby nie było za ciasno i sztanga nie była za krótka. Bo u mnie tylko przy dolnej kulce widać kawałeczek pręcika, górna styka się z ciałem. I chciałam spytać, czy w takim wypadku pod tą górną kulką np. nie zrobią mi się jakieś odleżyny czy coś? Czy ta kulka nie będzie się jakby wrzynała w ciało?
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
U niektórych migracja polega na tym, że ciało całkowicie odrzuca kolczyk - dziurki zaczynają się przybliżać do siebie, a u innych migracja to przemieszczenie kolczyka, w efekcie czego zmienia on swoją pierwotna pozycję.
Jeśli już takie coś zauważysz to niestety, nie odwrócisz tego. Najlepiej wyjąć kolczyk, żeby blizna nie została. Myślę, że trzeba to po prostu obserwować. A może to być spowodowane dobraniem nieodpowiedniego kolczyka, np. ze stali chirurgicznej; niesterylnymi warunkami przekłucia, albo naturalną reakcją Twojego ciała na ciało obce.

Moja przyjaciółka miała podobnie, kulka (niestety ze stali) przylegała jej do dziurki w w efekcie czego dostała uczulenia. Zmieniła kolczyk na tytanowy i jest wszystko ok. Najlepiej jak kolczyk jednak nie jest idealnie dopasowany :]
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Czyli do tej migracji to ogólnie jak kolczyk zacznie zmieniać swoje miejsce, przekrzywiać się itp to powinno mnie to zaniepokoić? Dziękuję :*

Ja mam kolczyk tytanowy, obawiam się lekko, że przez tą kulkę co przylega do ciała zrobi mi się jakiś odcisk czy coś.. Nie jest on idealnie dopasowany długością, ale jak przesuwam go, aby przy obu dziurkach wystawał kawałek pręcika, to on i tak od razu mi sie osuwa na dół. O uczuleni się raczej nie martwię. Jak miałam stalowy kolczyk na początku, to wokół dziurek miałam zaczerwienienie i jakiś płyn mi leciał z nich. Teraz mam tytanowy i ani śladu zaczerwienienia.

Masz może jakieś zdjęcia z migrującym kolczykiem?
 
Do góry