Kolczyki

Vanilka20

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
Ja mam 3 dziurki w prawym a w lewym jedną. Koleżanka mi robiła i przymierzała się do lewego. Powiedziałam nie chce jak inni! i nikt się nie śmieje :p

ggrydza zależy jakie nosisz kulki. Ja mam w języki i nic mi się nie niszczy. Zamiast metalowych mam zakrętki flexi są lekkie i nic nie niszczą. Szczerze mówiąc bałams ię nawet przekłuć ale obyło się bez bólu i moja kobieta z salonu poobalała dość dużo mitów. Jak ktoś ma jakieś wątpliwości proszę pytać :)
 

Vanilka20

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
Sternum no właśnie o to chodzi, że mnie to nie rusza. Sama chciałam mieć w prawej. Czy to oznacza, że jestem gorsza albo mam inne upodobania? NIE, więc ja problemu nie widzę :)
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
tylko pol osob co tutaj pisze, wychodzi na to ze robi dla szpanu kolczyki? I wogole ja sie nie spotaklam z czyms takim zeby ktos kto lubi inaczej kolczyki, byl wysmany itp;D
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
ja się tez z czymś takim nie spotkałam, żeby się śmiać z kogoś, bo ma kolczyki w prawym a nie w lewym uchu
strasznie żałosne
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
przewaznie to juz starsze osoby krytykuje, jak sie ma wiecej kolczykow.. <m.in nauczyciele> tylko co im do tego?"
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
też bym chciała wiedzieć co im to przeszkadza
ja nie wiem co np. nauczycielom przeszkadza, że ja mam kolczyki ?
chyba ich celem jest przekazanie mi swojej wiedzy, a później jej ocenienie, a nie wysuwanie opinii na mój temat opierając się tylko na tym jak wyglądam
rzekomo gorszę innych innych swoich wyglądem? bzdura.
 

Vanilka20

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
W liceum byłam piętnowana bo mam kolczyk w języku. Jak zapytałam dlaczego jej przeszkadza powiedziała, ze to dla niej obraza :zly: do tej pory nie dowiedziałam się w jaki sposób ją to obraża :|
 

UoBuziarka

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
7 niebo
Moja koleżanka w średniej na lekcjach bilogii musiała wyciągac kolczyka z języka bo nauczycielka miała jakieś wąty xD ja miałam w nosie i do mnie się nie czepiała jakośxD

Obecnie mam w lewym uchu 3 dziurki, w prawym jedną, w nosie i języku ;p
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-&gt; Śląsk
U mnie w szkole nikt się nie czepia kolczyków, nieważne ile byś ich miała i w jakim miejscu. Nawet zauważyłam, że 2 nauczycielki mają kolce w nosie ;) A mają ok. 35 lat ;P
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
ja w gimie musialam wyciagac na niektore lekcje wszystkie kolczyki, a teraz w szkole sredniej, juz im troche przeszlo..ale tam samo juz sie nasluchalam na niektorych lekcjach.. ;) I tak u mnie w szkole maja o wiele lepiej dziewczyny w kolczykami niz faceci, bo oni wogole nie moge ich nosic;/
 

evily

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
tu i teraz
a ja mam 5 kolczyków w uszach (2 w lewym i 3 w prawym), jestem w gimnazjum gdzie dyrektorką jest siostra zakonna i nie mam żadnych problemów ;D jedyne co od niej na ten temat usłyszałam to ".......masz ładne kolczyki. Te kolorowe są po prostu śliczne!" xDDDDD
a biologica która ma fioła na punkcie regulaminu (paznokcie, makijaż itp) nawet pytała się mnie raz gdzie kupiłam kolczyki ;)

2 pierwsze dziury zrobiłam w salonie, a pozostałe 3 własnoręcznie ;) muszę przyznać że wyszło z mojej strony trochę nieodpowiedzialnie bo to była po prostu faza podczas nauki hiszpańskiego w hałsie. Po prostu wzięłam kolczyk ze stali chirurgicznej i przebiłam "na gumce do mazania", potem okazało się że nie mam czym przemyć! nawet wody utlenionej ;D ale na szczescie nic sie potem nie działo. Mama też nie była zła xD
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
evily podejrzewam, że masz kolczyki w płatku no, ewentualnie w chrząstce, więc tego typu przekłucia ogólnie są na porządku dziennym i nauczyciele je znoszą, więc nie ma się czym podniecać
nawet moje gimnazjum je znosiło, a było bardzo rygorystyczne (paska w spodniach nie można był nosić!)
dobrze, że w liceum już mogę robić co mi się podoba xD
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
sternum zgadzam się z tobą ;P u nas też nie pozwalają na kolczyki, ale w uszach ich nie obchodzi ;p może jak by ktoś tunele miał.. ale jeszcze ktoś taki sie nie zdarzył ;)
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
u nas w gim nie pozwalali nosi w chrzastce, A kiedys nauczyciel od matmy, zadal mi tyle pytan ile mam kolczykow u uszach.. Ehh ale to tylko przeszlosc.
Chociaz i tak lepiej miec kilka kolczykow niz tattoo... bo tatuaze juz im mega przeszkadzaja..
A pprzeciez to tylko nasze cialo!
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
niby się o nas `troszczą` ;/ tak samo o farbowane włosy się czepiają u mnie w szkole.. i niby jak ktoś ma kolczyka (np w nosie) to albo trzeba wyjmować lub plasterek, ale nauczyciele i tak widzą ze ktoś posiada kolczyka i czepiają się byle czego żeby zachowanie obniżyć ;/
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
jak mi ktoś czegoś zabrania to specjalnie to robię :]
w momencie kiedy matka się czepiała moich kolczyków ja ciągle robiłam nowe, tak samo robiłam w szkole
miałam generalnie gdzieś jakie mam zachowanie, bo z ocen zawsze wychodziła mi średnia ponad 4,75, więc nauczyciele zawsze podnosili mi zachowanie żebym miała świadectwo z paskiem xD
 
Do góry