Kolczyki

19lp22

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
POLSKA
Co do tragusa... to faktycznie, kółko odpada, bez dyskusji :)) Ale jak tak nie pomyśleć tragus przeszkadzał bym mi przy słuchaniu muzyki (słuchawki)... Hmmm, nie wiem co robić może faktycznie pomyśleć nad tym we brwi?? We brwi będzie pasować?;> Czy moze industral :]:]
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
mam tylko w uszach ale aż 6 dziurek. sama robiłam. nikomu bym nie pozwoliła siebie kaleczyć :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Oli :) brew Ci może opaść jak by Ci robił ktoś kto się na tym nie zna :)
a powiem Ci kolczyk w brwi u faceta fajnie wygląda :)
przynajmniej takie jest moje zdanie i ja na Twoim miejscu bym sobie w brwi zrobiła :)
ale zrobisz jak Ty uważasz :)
 

kamil_be

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łańcut
Ja mam tylko 1 kolczyk w wardze ale kiedys mialem jeszcze jeden brodzie 2 razy w jezyku. a aktualnie zajmuje sie robieniem kolczyków robie od pol roku zrobilem okolo 40 i tylko 1 mi nie wyszedl bo to byl 1 nie wiedzialem jak sie robi, teraz mam jeszcze kilka chetnych osob na kolczyki bo robie za darmo :p
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no moja koleżanka właśnie też robi kolczyki w brwi gdzie chcesz :)
i powiem, że z tego co wiem to zawsze jej dobrze wychodzą :)
 

kamil_be

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łańcut
ja zrobilem kilka kolczykow spodobalo mi sie. jak dojde do 100 osob to moze bede bral po 5-10zl :D
narazie mam praktyki :p
 

19lp22

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
POLSKA
:) Ja wolę się oddać 'specjaliście' :):):) Widziałem dzisiaj gościa, który miał w miejscu helixa ( lub nawet wyżej, a raczej na pewmno :D )- jak to Gabi napisałaś ><>< Labret ><>< ,o ile dobrze sobie przypominam to miał ostre zakończenie na dwóch stronach... Takie coś mi się podoba :):) A co do kolczyka w brwi... Nie jestem przekonany co do niego, czy by mi pasowało... ;)
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
brew? łeeee... paskudne to jest, no chyba, że vertical, to już inna sprawa :D

o ile dobrze sobie przypominam to miał ostre zakończenie na dwóch stronach... Takie coś mi się podoba :):)
ja mam podwójnego helixa z właśnie ze sztangami z jednej strony zakończonymi kulką, a z drugiej groty, o których jest mowa :)
świetnie to wygląda :D
 

19lp22

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
POLSKA
Sternum, mozesz cyknac fotke tego??? :):):) chcialbym to koniecznie zobaczyc :> mozesz to dla mnie zrobic?
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
Nu nie byc mnie aZ/tylko 2 dni i jaka dyskusjaa nuu pozytywnie:p

jak dla mnie brew u facetoW. Chyba za duzo osobek ma taki kolczyk i powoli robi to sie juz nudne.. Wiec nie polecam :p A i wogole zastanow sie kilka razy nad zrobieniem jakiegos kolczyka, niz go zrobisz.. bo jak lubisz pileczKe to moze przeszkadzac takie przebicie.<sama sie na sobie przekonac>.

A co do przebic;p zalezy gdzie:p Jak tylko widze to miejsce to jak najabrdziej sama.. aa ja nie to jakas zaufana osobka;D
 

19lp22

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
POLSKA
Sternum, wlasnie cos takiego mi sie podoba :):) tylko ja bym sobie zrobil jeden, jak bym sie juz zdecydowal :]:] Nie legalna, no wlasnie nie wiem czy robic, chcialem sie troche dowiedziec o tych rzeczach i sie dowiedzialem - za co Wam bardzie dziekuję. Choć raczej sobie odpuszczę... ;) Dzięki za pomoc i pozdrawiam :>
 

kamil_be

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łańcut
jak dla mnie to w brwi nosi za duzo osob. w tamtym tygodniu w samej brwi zrobilem 5 kolczykow.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
kamil_be wiem dużo osób robi kolczyków w brwi i w nosie :)
no ale gdzie niby robić..

w sumie taki by Ci pasował :)
14g_gold_cone_labret.jpg
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
wiesz, ja zrozumialam ze sport jest wazniejszy niz kolczyki. Bo na to moze jeszcze przyjdzie kiedys czas. Ale z drugiej strony jak nie teraz to kiedy? Jak tak ch.oernie do tego ciagnie.. ajC..

I wczoraj kolejne kolczyki wyciagniete z gorsetu. Blizny im placz zostaje.. ;/;/ Gupia i naiwna ze sobie to zrobilam., ale coz.. jak wtedy sie w tym kochalam. Stracone cialo..
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a ja musiałam wyciągnąć z nadgarstka :( :(
i nie mam kolczyka :(
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
eH szkoda takich wyciaganych kolczykow:(
a dlaczego wyciaglas? niewygone.. czy jakis inny powod..?
 
Do góry