Kolczyki

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
hehe moja nie bo mowi ze i tak mam za duzo jak mam w nosie w jezyku pepku na jednym uczu 4 i na drugim jedno jeszcze chce w brodze :p wiem ze nie ktorzy pomysla jaka poje.... i ze bede wygladala jak krowa ale mi sie to podoba :) zreszta mojemu chlopakowi tez ma sam dwa kolczykihehe mam jeszcze jedne pomysl czy zrobic sobie w brwi?? co o tym myslicie :p
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
W łuku brwiowym bardziej mi się podoba niż w brodzie...
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a mi znow w brodzie bardziej tak ze nie wiem... moj chlopak powiedzial ze jak chce to niech sobie zrobie ze mi nie bedzie zabranial... i teraz nie wiem totalnie gdzie robic czy w brodzie czy w luku brwiowym czy kolo ust...
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Z tych trzech, wybrałabym na Twoim miejscu w łuku brwiowym, ale zrobisz jak zechcesz ;}
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
koło ust to tak trochę oklepane, aczkolwiek podoba mi się.
najlepiej w brodzie.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Nat. duzo osob mi mowilo ze w luku brwiowym u dziewczyny nie pasuje tylko ze u gosci i ze wlasnie wiekszosc gosci ma tam a nie dziewczyny... a wlasnie w brodzie mi sie podoba a w szkole to mnie chyba zabije dyrka.... :p
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
ja w sumie bym luk browiowy proponowała xDDD

ja mam tylko 5 kolczyków w jednym uchu i 1 w drugim ;)
jak trochę schudnę to zastanowię się nad pępkiem... ale ja nie schudę :p

wczoraj w szkole poznałam dziewczynę, która ma kolczyk w dziąsle o_O' jakoś tak dziwnie to wyglądało xP
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
o lol nie widzialm nigdy nikogo z kolczykiem w dziasle a co myslicie o tych kolczykach do brwi ktory lepszy bo nie wiem ktory kupic ? :) z gory dzieki za pomoc
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ten drugi wydaje się bardziej... Kobiecy.


Decydujesz się na łuk brwiowy?
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
sama nie wiem ale kupuje narazie kolczyki zobacze moze zrobie tu i tu :) nie wiem naprawde jedni mowia ty drudzy tu i nie wiem juz zglupialam a ty gdzie bys zrobila??
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Nie, błagam tylko nie łuk brwiowy.
Wiesz, że bardzo często dochodzi do uszkodzenia nerwu? Chcesz, by brew tobie opadała?
Nie dość, że mało kobiece, to jeszcze można sobie narobić kłopotu. Zastanów się.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Gabi, jak już wcześniej pisałam, nie podobają mi się kolczyki w brodzie... Wolałabym łuk brwiowy.
MałaMi, co do uszkodzenia nerwu... Jeśli pójdzie do dobrej kosmetyczki, która zna się na fachu, to nie powinno jej się stać nic złego.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
wiem o tym ale ja chce oczywiscie isc do kosmetyczki jak cos wlasnie tez mi pare osob mowilo ze to dziewczynie nie pasuje tylko chlopakowi lepieji to jest wlasnie to jedna tak mowi drga tak :)
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
kosmetyczki? ja chyba bardziej proponowałabym dobre studio piercingu. (;
i w wardze ładniej chyba. ale to już twój wybór.

kolczyk 2 bardziej kobiecy.
 

empi

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
o kurczę na samą myśl o kolczyku w języku, pępku i brodzie aż ciarki mnie przechodzą.!! ;PAle gdybym już miała wybierać jakie kolczyki to wybrałabym tego kwiatka, albo kuleczkę :) Pzdr. !O yaa! Kolczyk w dziąśle?! oO;P
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
może i ten drugi jest bardziej kobiecy ale osobiście mi się ten pierwszy bardziej podoba :p

a co do kolczyka w dziąsle to zonka złapałam bo najpierw nie wiedziałam co laska ma nad zębami xP i jak się ją zapytałam to mi powiedziała, że ostatnio robiła sobie kolczyk w dziąsle o_O'
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
aha ja robilam w pepku nosie to nie bolalo no w nosie jak sie wkladalo tylko ale w jezyku o lol przez dwa tygodnie tak fajnie mowilam ze lol... :)ale jednak chyba bede robic w brodzie bo mi sie bardziej podoba niz w luku brwiowym :) ale i tak najbardziej mi sie podoba moj w jezyku :p
 

Dzimka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
<3
pamietam jaka miałam faze na kolczyk w języku... :eek:k2:
nie udało się.. teraz marze o industrialu... <marzyciel>
w brwi podoba mi się u dziewczyny która ma wyraźną urodę.. podkreślone oczy lub u takiej która się maluje (np Fergie) bo inaczej moim zdaniem wygląda męsko.. np. mi by nie pasował- chociaż chciałabym mieć.

jeżeli już to koło ust a nie w brodzie- ładnie wyglądają kuleczki ale mniejsze, delikatne. albo cyrkonia- taka maleńka.
w brwi fajne są kolce.
wybacz ale żadne w tych 2 do brwi mi się nie podobają- są takie... duże... a kolczyk w brwi musi być delikatny bo inaczej (a w szczególności tak jak u Ciebie, gdy masz juz kilka kolczyków na twarzy) jest przepych.. i bardzo zwraca na siebie uwage, bleee...

mimo że bardzo bym chciała to z powodów rodziców ( tata -_- bo mamę to jeszcze da rade namówić) nie ma opcji. pamietam ile walczyłam o kolczyki w uszach (tylko jedna standardowa dziurka....)


może jak już bd o TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKA duża to sobie zrobie.. :D :D :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mi tam tata nic nie mowi mama tylko cos ze mam :cenzura:la na tym punkcie i ze dyrka sie mnie czepi totalnie :)
 
Do góry