Kolczyki

Motyl_ak

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
392
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Wiesz, moja znajoma ma w sumie 11 kolczyków. 6 w prawym uchu, 2 w lewym, w nosie, pępku i na języku. Ma zamiar zrobić sobie na karku.
I wcale źle nie wygląda. Nie masz co się przejmować.
Jak będzie źle wyglądało, to przecież zawsze możesz go wyjąć, no nie?
 

nacia91

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
hmm misie podoba jak w uchu jest duzo kolczykow, w sumie w jednym mam 1 a w drugim 2 ale mam zamiar zrobic wiecej dziurek:)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja w lewym uchu mam 2, w prawym 1, ale mam zamiar zrobić sobie w nosie taki malenki, ale jakoś nie mogę się wybrać do studia :p
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Ja w ogóle nie mam kolczyków
Zamierzam sobie najpierw dwa najzwyklejsze zrobic ;)
Chociaż nie wiem, bo te moje kudły.. jak się wkręcą w kolczyk to będzie bolało,uuu
Kumpela ma też dwa zwykłe i jeden w chrząstce, ale zamierza sobie ich więcej zrobić i jeszcze pod wargą jeden chce (chociaż jak zobaczyła filmik o tym jak to sie zaklada, to jej sie odechcialo..ech z nią roznie jest)
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Jeśli Tobie to odpowiada to rób a nie przejmuj się nimi. Ja mam 3 w prawym jeden w lewym i zamierzam jeszcze dorobić :D
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
heh,ja tak mmiałam i w koncu zrobiłam tego czwartego,u góry ucha na chrząstce :p
zależy kto co lubi,jendym soię podoba a drudzy widząc więcej niż jeden kolczyk w uchu krzywią się :p
pochwalę się,że zrobiłam go sama :D
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja kiedyś przebijałam ucho kuzynowi :bag: ja piernicze, ale były jaja, darł się jakby conajmniej rodził :p a robiłam to zwykłą igłą :/ mali i głupi byliśmy ;)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
noooo daj spokój, niezły ból musiał mieć :/

a kumpela raz przebijała koleżance nos pilniczkiem :mruga: to dopiero jest hardcore :p
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No pilniczkiem :mruga: ale do dzisiaj ma tego kolczyka wiec chyba nie przebiła jej tak najgorzej, a było to już jakieś 3 lata temu, jak nie wiecej ;)
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
mi sie bardzo to podoba... moja kumpela ma 10 w jednym uchu... no miodzio... :p tez mam taki plan,ale narazie odwazylam sie na 5 :p :D
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Im więcej kolczyków tym lepiej :D
mi się wydaje że fajnie wygląda jak w jednym uchu jest kilka ale wtedy w drugim musi być 1...
a tak na marginesie to mówi się że dodatkowe kolczyki w prawym uchu mają lesbijki ;)
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Co za durnie wymyslają takie idiotyczne historyjki typu ileś kolczyków w którymś uchu to lesbijka/gej. I co za durnie w to wierzą o_O
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Nie wiem kto to wymyślił..poprostu mówie ze tak słyszałam :p
sama mam więcej w lewym bo jak pisałam w obydwu po kilka mi sie nie podoba a zaczęłam od lewego ucha przebijanie dodatkowych i tak już zostało że w tym dorabiam nowe ;)
 
Do góry