Kolczyki ze skrzydeł motyli!

entom

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,



Nowość na polskim rynku!!!



Kolczyki ze skrzydeł prawdziwych egzotycznych motyli!!!



Idealne na zabawe sylwestrową lub karnawałową!!!



Zapraszam do zapoznania sie z ofertą:

http://shop.ebay.pl/i.html?_nkw=kolczyki&_in_kw=1&_ex_kw=&_sacat=See-All-Categories&_okw=kolczyki&_oexkw=&_udlo=&_udhi=&LH_BIN=1&_ftrt=901&_ftrv=1&_sabdlo=&_sabdhi=&_samilow=&_samihi=&_sadis=200&_fpos=Kod+pocztowy&LH_SALE_CURRENCY=0&_fss=1&fsradio=%26LH_SpecificSeller%3D1&_saslop=1&_sasl=insectsupply&_sop=12&_dmd=1&_ipg=50



Karol Glimos

info@insect-supply.eu
 

Attachments

  • E001.jpg
    E001.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 62

Szkarłatna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Toruń - okolice
Kolczyki z motyli?! Boże ludzka próżnośc i głupota nie zna granic. Biedne motyle. Nie wiem jak bazdusznym trzeba być, żeby promować i sprzedawać coś takiego.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
kolczyki ładne...ale jak pomyślę o tych motylkach...nigdy bym nie załozyła... :bag:
 
W

wroneczki4

Guest
Do założyciela. Niepotrzebny spam, a do tego sądzę, że jesteś: popier****ny, że w ogóle takie coś sprzedajesz.
Chciałbym żeby Ci amputowali ręce i wtedy dali je jako kolczyki do uszy słonia :)
Zapewne miło by Ci się na to patrzyło.

Jacy ludzie są próżni. Ciekawe kiedy będzie biżuteria ze zmarłych lub kiedy będziemy zabijać siebie wzajemnie żeby sobie zrobić np. wisiorek z ludzkiego oka...
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
kolczyki są świetne, tylko trochę drogie :/
wroneczki4 Ludzie robią gorsze rzeczy, np. zabijają miliony kurczaków tylko po to, żeby w niedzielę na obiad w Polsce był rosół. I to niby nie jest próżne? Przecież zamiast mięsa można jeść warzywa. Zawsze jest jakaś alternatywa.
Nie mów, że osoby, które by kupiły takie kolczyki są próżne, bo musiałbyś 3/4 ludzkości tak nazwać i siebie prawdopodobnie też, no chyba, że jesteś wegetarianinem.
 

Szkarłatna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Toruń - okolice
Zabijanie zwierząt jest złe, a rania mnie najbardzuej to, że ludzie jedzą mięso z przyzwyczajenia, bo przecierz te same składniki odżywcze można znaleśc w warzywach. Ale o warzywa trudno zimą, ceny ich są wysokie, więc taniej biednej matce kupić kilo schabu niż warzywa ;/ zabijają więc zwierzęta nie dlatego bo im się nudzi czy chcą zarobić pieniądze (tak jak to jest w przypadku kolczyków) tylko by wykarmić społeczeństwo. Z mięsa nie robi się ozdób na choinki, wszystko jest wykorzystywane t.z. zjadane.
Zwierzęta przeznaczone na ubuj są pod stałą kontrolą, gatunek przez to nie wymiera. Kolczyki natomiasy to ludzka fantazja, stworzona tylko po to by zarobić pieniądze kosztem motyli, które przecierz są "za darmo".
No ale, Sternum, na każdym forum znajdzie się dziwna, czarna owaca, która myśli inaczej niż wszyscy.
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Tyle, że my nie mamy pewności, czy aby motyle, z których są robione powyższe kolczyki też nie są hodowane wyłącznie do tego celu. Podejrzewam, że tak właśnie jest. Przez co ich gatunek nie wymiera.
 

Szkarłatna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Toruń - okolice
Dlaczego na stronie z kolczykami nie ma informacji na ten temat? Może załozyciel postu na to odpowie?
Nawet jeśli motyle są chodowane tylko do tego jednego celu - uważałaś, że zabijanie kurczarów na rosół jest straszne. Czemu więc nie przejmujesz się losem tych owadów, które są zabijane tylko po to by zrobić z nich ozdóbki?
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Źle mnie zrozumiałaś, nie przejęłam się losem kurczaków tylko porównałam te "zbrodnie" do zabijania motyli, a już najbardziej to chodziło mi o wyżej wspomnianą próżność.
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
jestem na nie!!! źle bym sie czuła zakładając je. tak samo nie popieram futer. Okrucieństwo!
 

jestemfajna

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
to tak jakby wyrwać sobie nogi i zrobić z nich kolczyki.. :mruga:
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Kolczyki może i ładne,ale czy koniecznie musza byc na języku czy w pępku? Naprawde,szanujmy sie troszke bardziej.
 

jestemfajna

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
a kto tu mówi o językach i pępkach?? <_< tu jest mowa o kolczykach z biednych motylków, także chyba ci się trochę tematy pomyliły..
 
Do góry