Kolczyk w pępku.

Blanka123

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiem, ale ja to napisałam odnośnie Twojej wcześniejszej wypowiedzi.
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Znam się trochę na tatuażach, sama mam kilka :) Więc wiem co nie co.

Wracając do tematu, 35zł to nie jest jakiś straszny majątek, gdyż zakup kolczyka jest raczej raz na dłuższy okres czasu. Może zainwestuj w srebrny?
 

Blanka123

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Srebrny nie kosztuje dużo mniej, jak skusi się na jakiś tańszy srebrny to znowu może się okazać z domieszką i alergia może wystąpić ponownie. Dodając parę złotych więcej będzie mogła cieszyć się tą swoją ozdobą bez obaw, a tak to tylko będzie jej się to ciapać. No i używaj tribiotyku- pomoże szybko wygoić pępek
 

Blanka123

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ano racja, racja.. Tylko to może wyglądać okropnie jeśli się o to nie zadba odpowiednio. Jak wyjmie to blizna pewnie też zostanie, a raczej takie zgrubienie skóry.
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Po pierwsze to srebro też uczula i na świeże przekłucia też się nie nadaje.
Po drugie tribiotic nie jest dobrą maścią. Każdy piercer wie, że nie powinno stosować się maści na bazie 3 antybiotyków. Najlepszy jest oxycort. Z reszta, maści używa się dopiero kiedy pojawiają się objawy zapalenia, a nie 'od tak sobie'.
 

Markowaaxd

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nie zrobiłam go bo miałam kaprys, ani dla tego że koleżanki mają. Poprostu mi się podoba. A akurat to ja sobie zrobiłam pierwsza kolczyk z wszystkich koleżanek. Jak narazie zostwiam tez sztuczny kolczyk bo coraz lepiej mi się goi rana a przynajmniej w pózniejszym czasie nie bedzie mi się pyprac przy sztucznych kolczykach jak juz się pępek przyzwyczai. Jak narazanie przemywam sola fizjologiczna i jest bardzo dobrze. Mam tylko leciutkie zaczerwieninie i leci mi troche ropy ale to normalne.
 

Markowaaxd

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Znaczy się no. To nie jest ropa tylko taka jakby woda.. Zakażenia napewno nie mam bo mnie nie boli ani nic i mam tylko leciutenkie zaczerwinienie przy kulce ale to normalne. Zastanowie się jeszcze nad tą wymianą.
 

Lajkonik1

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Przydałoby Ci się co jakiś czas trochę dodatkowej gotówki? Mi też:) właśnie z myślą o takich jak my, na Chomiku zainstalowano Program Partnerski!

chom.jpg


Jak to działa

Jeśli zapiszesz się do Programu Partnerskiego Chomika, dostaniesz dostęp do specjalnego panelu, w którym można generować specjalne odnośniki do portalu. Ich sekret polega na tym, że ilekroć ktoś kliknie w taki odnośnik i wejdzie gdzieś na strony Chomika, jest to zapisywane w specjalnym pliku. Następnie osoba ta zapewne założy sobie konto i będzie eksplorowała stronki różnych Chomików. Jeśli w pewnym momencie uzna, że przydałby się jej dodatkowy transfer – lub konto ChomikExplorer lub ChomikManiac, i kupi je – Ty dostaniesz od takiego zakupu prowizję. Wynosi ona 10% dla usług płatnych przelewem, i 5% od każdego sms-a. (wiąże się to z tym że operatorzy GSM zabierają połowę!)

W ten sposób możesz zbierać pieniążki na Twoim specjalnym koncie – w momencie kiedy uzbierasz 50 zł, są one przelewane na Twoje konto bankowe – lub przekazem pocztowym.

Fajnie, nie? Sekretem tutaj jest aktywne polecanie Chomika innym! Jeśli się zdecydujesz, to zapisać się do Programu Partnerskiego możesz tutaj -


REJESTRACJA http://chomikuj.pl/?page=263860.
 
Do góry