kolczyk w języku

Status
Zamknięty.

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
Witam wszystkim. :)
Chciałabym zrobić sobie kolczyk w języku. Moja mam nie chce za bardzo się na to zgodzić.. ale myślę, że to jakoś z nią załatwię.
Mam wątpliwości do tego, czy to jest bezpieczne. Chciałabym by osoby, które mają takie kolczyki napisały na czym to przekuwanie polega, czy bardzo boli to przekuwanie, ile czasu się goi język i jakie są ewentualne konsekwencje..

Bardzo proszę o pomoc. :)
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Sorki że tu pisze ale ten jeden post musze napisać otoż na co ci to przekuwanie a zwłaszcza język do przekucja ???
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
1. Temat do zamknięcia, jest gdzieś taki sam.
2. Dla mnie to głupie i z takich pomysłów się zazwyczaj wyrasta.
 

carolcia611

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkim. :)
Chciałabym zrobić sobie kolczyk w języku. Moja mam nie chce za bardzo się na to zgodzić.. ale myślę, że to jakoś z nią załatwię.
Mam wątpliwości do tego, czy to jest bezpieczne. Chciałabym by osoby, które mają takie kolczyki napisały na czym to przekuwanie polega, czy bardzo boli to przekuwanie, ile czasu się goi język i jakie są ewentualne konsekwencje..

Bardzo proszę o pomoc. :)
hej, klczyk w jezyku mam juz ponad rok i wcale nie zaluje ze to zrobilam:) samo przebicie nie bolalo tylko pozniej bo jezyk mi napuchl i przez tydzien nic nie mglam jesc poza lodami ktore zwlaczaly troche bol. ale po tygodniu bylo juz super:)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
1. Nie ten dział, bardziej pasuje do "zdrowia" albo coś w ten deseń.
2. Kolegów powyżej proszę, aby swoje przemyślenia zatrzymali dla siebie, skoro nie mają do powiedzenia nic wspólnego z tematem.

Co do samego kolczyka. Jak to na czym polega? Piercer bierze Twój jęzor w szczypce i przebija wenflonem, a potem w dziurkę wkłada kolczyk (lub w rurkę od wenflonu i potem, wyjmuje rurkę, a kolczyk zostaje). Czy boli? To zależy od organizmu, jednych boli bardziej innych mniej. Decydując się na przekłucie jednak trzeba się z bólem liczyć. Czas gojenia też nie jest stały, ale średnio przy języku trwa około trzech tygodni - miesiąca do całkowitego zagojenia. Z początku w pierwszych dniach od przekłucia wiele osób ma problemy z mówieniem, szczególnie jeśli chodzi o "cz" "sz" itp. No i przez okres gojenia nie zaleca się jeść gorących potraw. Picie alkoholu też odpada. Konsekwencje? Wiadomo, że może wdać się jakieś zakażenie, przekłucie może ropieć itp. ale przy dobrej higienie jamy ustnej prawdopodobieństwo jest znikome.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie wiem gdzie ten temat pasuje ale na pewno nie tu! ile jeszcze debili będzie miało trudność życiową związaną z kolczykami lub problemem typu co sobie kupić? 30 dni blokady za zbyt małe problemy!
 
Status
Zamknięty.
Do góry