Koktajle proteinowe

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Słyszałam co nieco o tych specyfikach.Ponoć zastępują one każdy posiłek,sycą i uzupełniaja wszystkie składniki. Nie wiem ile jest w tym prawdy.Jak ktoś ma jakieś doświadczenia niech sie podzieli.
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Ale takie domowej roboty czy gotowy kupiony w sklepie? Posiłku proszkiem nie zastąpisz, możesz traktować go jako uzupełnienie diety...
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Po pierwsze nie sycą, bo po nich dalej chce się jeść, po drugie nie dostarczają wszystkich składników tylko białka...

Prościej by było jak byś napisała o co dokładniej chodzi...
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Miałam nadzieje, że jak nie będę jeść jakiś czas pić tylko te koktajle i schudnę.Ale chyba nie ma sensu...
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
maharet nie da się zastąpić wszystkich posiłków koktajlem! owszem, możesz zastąpić nim jeden posiłek, osobiście uważam, że najlepiej kolację, choć wiele osób poleca śniadanie, ale nie możesz zrezygnować z normalnych posiłków. I tak, jak napisał Talpy nie dostarczą ci wszystkich składników odżywczych...
 

hellen

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
dziewczyny maja racje, zastap kolacje takim koktajlem, ale nie katuj sie tak codziennie i wylacznie tymi specyfikami. zreszta potem wystapiloby ci szybko jojo, wiec chyba nie warto
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Kupiłam sobir koktajl czekoladowy.Trochę syci, ale rzeczywiście cały czas się na nim ciągnąć nie da.
 

mariusz-LR

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
www.lrworld.com
Mam świetna firme,która produkuje bardzo wysokiej jakości suplementy diety,jest w ofercie świetny koktajl o trzech smakach lub zupy,bardzo dużo witamin (A,C,B1,B2,B12)sód,kwas foliowy,kwas pantotenowy,fosfor,potas,żelazo,magnez, itp.Zawiera niezbędne składniki odżywcze,wysoka zawartość białkazapobiega utracie mięśni,błonnik daje uczucie sytości,sprawdzone na wielu osobach i to naprawde działa,na tydzień około 2-3 kg,ale co ja będe namawiał,samemu trzeba spróbować----info na GG 1262674
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Nigdy nie słyszałem o czymś takim :mruga: Myślałem, że kupisz zwykły koktajl proteinowy.
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
a niezna ktos jakichs koktajli domowej robotki? :)) chetnie bym wyprobowala :) akurat blender sobie kupilam i trzeba poprobowac,. ale przepisow niesttety brak
 

miecia4

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja schudłam na diecie strukturalnej. Zamiast kolacji robię sobie specjalne koktajle z tej diety (z różnych zdrowych rzeczy) i waga spada. jestem już bliska celu. Przepisy znajdziecie na
www.dietastrukturalna.pl
http://www.drbardadyn.com/
:eek:k:
 
Do góry