koksy w wieku 17 lat?

Status
Zamknięty.

kuna

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kępno
witam mam 17 lat ćwicze już 3 lata na siłowni prawie codziennie. do tej pory biore białko i kreatyne. zauwarzyłem, że moje przyrosty stoją w miejscu, mimo, że stopniowo zwiększam ciężar. mam pytanko: czy zażycie 50 lub 100 tab. metki o wiele poprawią moją sylwetkę i czy w wieku 17 lat można wogóle przyjmować metanabol. <_<
 

Wujek Tadeusz

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
67
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z kątowni
Kreatyna+weglowodany+bialko najlepiej zapijaj 4-5 l wody dziennie na kazde 1,5 litra 100g glukozy i zobaczysz efekty pamietaj ze kreatyna nawadnia pij dyzo wody i rob wzystko zeby jej nie tracic i zwiekszysz mase
 

Karik18

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
KOKSOLANDIA
kuna mozesz wziasc ale najlepiej jakbys poczekal jescze rok a czy poprawi to twoja sylwetke to zalezy odciebie jak podejdziesz do tego na cyklu musisz ostro trenowac duzo jesc i dotego jakies odzywki bialko wegle poo cyklu kreatynke (wez 100tabs) POZDRAWIAM
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
Co chcialbys jeszcze zdazyc w te wakacje przypakowac? :mruga: Typowy sezonowiec <_< Jak cwiczysz codziennie to tez nie dobrze, uloz konkretny plan treningowy, dietke moze jakies suple i jedziesz!
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
poszukaj w necie tego jest pełno a plan to sobie idzie samemu dobry ulozyć tylko trzeba troche mózgu czasami używać
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
człowieku jeśli ćwiczysz 3 lata to powineineś doskonale sam umieć ułozyć plan ;) a po drugie jakbyś miał staż 3 lat to byś wiedział b. dużo o SAA i sam byś wiedział co masz zrobić :) tak więc robisz nas w bambuko bo jesteś typowym sezonowcem jak ktoś wyżej napisał :) wiedz o tym że nawet jak bierzesz koksy to bez dobrego treningu i diety nic Ci nie dadzą :)
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
to nie wiem jak ty te 3 lata trenowałeś jak ty sie o podstawy pytasz....

jeśli ćwiczysz tyle razy w tygodniu co piszesz to sie nie dziw że niema przyrostów.... organizm musi miec czas na regeneracje... najprawdopodobniej zafundowałeś sobie przetrenowanie...

SAA w tym wieku to totalne nieporozumienie....

meta to nie cukierek...
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
co jest dobre dla dziewczyny na lekki przyrost mięchów...???
mam 18 latek
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
no i do tego co napisał N_H_B możesz dodać witaminki jakieś :D
 

TancerzWojny

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
KLON - primobolan albo stanazolol może wziąć - nic wielkiego mu się nie stanie - choć ja też uważam że SAA bierze się jak się wie co to dieta i trening:) a w wieku 17 lat niewiele osób to wie;
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
tak i tez oto chodzi poco ma powielać błędy wielu innych niech sobie narazie daruje... ;)
 
J

jarilitmanen

Guest
Sterydy, wymoderowano to ciężki temat dlatego warto najpierw zapoznać się z wiedzą teoretyczną na ten temat. W internecie istnieje mnóstwo stron związanych z tą tematyką jednak wiele informacji jest nierzetelnych i przekłamanych. Sterydy mogą powodować widoczne zmiany w wyglądzie skóry. Po przyjęciu w niewłaściwy sposób sterydów może wystąpić zjawisko wirylizacji. Mogą się pojawić pryszcze, łysienie. Sterydy mogą powodować także zmiany w sferze psychicznej.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
do tego dochodzi profilaktyka- czyli profilaktyczny ban, ze reklamę sklepu i odświezanie tematu.

Zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry