Koko Euro Spoko HYMN

Turek1999

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Co myślicie o Hymnie reprezentacji na Euro 2012 ?
 

Majuś

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
7
Według mnie super. Wpada w ucho, słowa chwytliwe. Następnie podobał mi się Doniu, reszta z tej 10 słabo, może jako same utwory ok ale jako hymn nie bardzo.​
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Karykatura ; o Nie no, mówiać to nie jest to złe. Zapewne wiekszość osób mówi, że to jest niestety nie wypał i szkoda gadać, taka siara będzie na skale światową. Tak naprawdę, tażdy ma swoje "waka waka" i prawdę mówiąc, my bedziemy mieć to.

Mnie osobiście się to podoba, mile to będzie się spiewało jako hymn reprezentacyjny. Były godne propozycję, ale jednak to było najlepsze i "Euro będzie spoko" :p
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Polacy którzy na to głosowali nie powinni mieć prawa głosu. Ta piosenka nadaje się na hymn koła gospodyń wiejskich, a nie dla reprezentacji Polski w tak ważnym turnieju. Rozumiem przywiązanie do tradycji i folkloru ale to jest jego bardzo tanie wydanie. Po prostu śmiechu warte.
 

leonardofree

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
1
Mexter masz dokładną rację. Ludzie głosowali chyba dla jaj albo to kolejna próba kompromitacji Polski a'la Niemcy na 11 listopada.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
To jest jakaś podróbka tych ruskich babuszek z Syberii które mają na Eurowizji wystąpić :)
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Ja przyznam, że się załamałam ^^. Nie było może jakiś zniewalających piosenek, ale już chociażby kabaret OTTO miał lepszą. Chociaż dziś z ciekawości przesłuchałam piosenki i moim zdaniem powinny być Wilki za klasę, melodię i jednocześnie prostotę tekstu.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Taki hymn powinien dawać piłkarzą kopa do gry, dodatkowo ich motywować. Dla mnie najlepszą piosenką było Czyste szaleństwo Libera
 

patrynio18

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
65
Punkty reakcji
1
wiocha, ludzie chyba sobie jaja zrobili głosując na to.
 
Do góry