Kody rabatowe 50% na programy muzyczne

fafrelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Są jeszcze dobrzy ludzie na swiecie :)

Ja bardzo chetnie oddam kody rabatowe 50% na zakup programow muzycznych, m.in. dyktando melodyczne, rytmiczne, interwały. Jak ktos ma wsrod rodziny albo znajomych kogos, kto sie uczy grac na jakims instrumencie to bedzie jak znalazl. Jak dla mnie rewelacja, nauczylam sie w koncu spisywac ze sluchu muzyke jaka mnie interesuje. Wiadomo nadal jeszcze duzo treningow przede mna, ale juz lapie o co chodzi :)

Jakby ktos byl zainteresowany tymi programami a raczej rabatem na ich zakup to dajcie znac :) Podam szczegoly.
 

tiago22

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
a to ciekawe! moj mlodszy brak zaczal wlasnie uczyc sie gry na pianinie i rozpaczliwie poszukuje jakiejs inspiracji na prezent dla niego..:/ czy tego typu program jest odpowiedni/zrozumialy dla małych dzieci (7 lat)? i jak mozna otrzymac tego typu kupony?
 

fafrelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
a to ciekawe! moj mlodszy brak zaczal wlasnie uczyc sie gry na pianinie i rozpaczliwie poszukuje jakiejs inspiracji na prezent dla niego.. :/ czy tego typu program jest odpowiedni/zrozumialy dla małych dzieci (7 lat)? i jak mozna otrzymac tego typu kupony?

Mysle, ze spokojnie mozesz kupic te programy bratu. One sa dla uczniow szkol muzycznych I i II stopnia, a dzieciaczki jak ida do muzycznej I stopnia maja 6-7 lat. Od razu uprzedze pytanie - nie trzeba chodzic do szkoly muzycznej zeby korzystac z tych programow. Samouk tez moze sobie nimi pomagac :)
Ja juz niestety rabaty rozdalam, ale jak chcesz to napisz do tej firmy - http://www.mijusic.pl/kontakt - napisz ze slyszalas ze mozna kupic programy z 50% rabatem i ze chcialabys skorzystac z takiej promocji :) na pewno Ci nie odmowia i rabat dostaniesz :)
 

tiago22

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Dzieki wielkie za informacje! Wyglada na to, ze cieszy sie to zaintresowaniem, wiec postaram sie pospieszyc. Pozdrawiam!
 
Do góry