Kocyki dla dzieci od Anny Muchy?

D

Dosiek77

Guest
Dzisiaj będąc w 5 10 15 natknełam się na kocyki sygnowane nazwiskiem Anny Muchy. Po organoleptycznym obadaniu sprawy stwierdzam że w dotyku są szalenie miłe jednak niezbyt podoba mi się ich wzronictwo. I cena 149 - 299 zł jak za kocyk jest chyba kwotą zaporową. Co o nich sądzicie? Kupiłybyście coś dla dziecka sygnowane nazwiskiem znanej osoby?
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Kawałek szmaty za trzy stówy? I kimże jest ta znana osoba? Technikiem włókiennictwa, który opracował nową rewelacyjną tkaninę na kocyki?
Sorry - to chore.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Po tytule wnioskowałem, że zafundowała dla dzieciaków prezent. Zbyt naiwny jestem...
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Ach - skoro niby natknęłaś się na ten kocyk, zupełnie przypadkiem, to dlaczego nachalnie wciskasz te szmaty na innych forach, co? Płacą ci? czy sama jesteś sfrustrowaną znaną osobą?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Dla mnie to jest chore płacić 200 zł drożej tylko z powodu nadruku Imienia i nazwiska. Pani Mucha powinna się puknąć w czoło.
 

oliwka29

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nie,,,, za drogo jak dla mnie za kocyk a że "z nazwiskiem" - no mnie to akurat jakoś nie motywuje..
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Po tytule wnioskowałem, że zafundowała dla dzieciaków prezent. Zbyt naiwny jestem...

Też tak sądziłam...No ale niestety:) A według mnie...płacić tyle za kocyk to delikatnie mówiąc- przesada...Nie wiem, jak piękny i z jak genialnego materiału musiałby być, żebym tyle za niego dała...
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Nie zapłaciłabym tyle za kocyk tylko dlatego, że na metce widnieje nazwisko Muchy... Poza tym wzór też mi się nie podoba.
 
B

BeamerBenzOrBentley

Guest
Kupiłybyście coś dla dziecka sygnowane nazwiskiem znanej osoby?

jesli bylby to christiano ronaldo to tak


:D
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
To samo pomyślałam. Kto jak kto ale pani Mucha ani matka polka ani wzór do naśladowania. Kocyk za 300zł, ok tylko dajcie mi możliwość zarobienie 20k miesięcznie, to będę wspierać panią M. Sory ale jak tego kitu nie kupuję i ku memu zadowoleniu kocyków nie widziałam.
 
Do góry