Kocham ja lecz ona mni nie chce

sz3lo

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
201
Punkty reakcji
0
Miasto
PCLab.pl
sz3lo my tu mamy poważny problem a ty sobie żarty robisz <_<
Szczerze? Czytam już jakiś czas to forum i 99% waszych poważnych problemów mnie przyprawia o śmiech.
Problem jest tak samo poważny jak wyznania autora względem jego oblubienicy przez komunikator internetowy. :>
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Szczerze? Czytam już jakiś czas to forum i 99% waszych poważnych problemów mnie przyprawia o śmiech.
Problem jest tak samo poważny jak wyznania autora względem jego oblubienicy przez komunikator internetowy. :>

chętnie bym poczytała jakie Ty masz poważne problemy :]
jeśli coś Ci sie nie podoba - droga wolna
Niektórzy piszą tutaj, żeby naparwde spytaj o rade a nie po to żeby czytać Twoje beznadziejne komentarze ;) także odpuść sobie i staraj sie chłopakowi coś poradzić ewentualnie pokazac mu co robi źle
 

scythedrall

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
warszawa
No to tak.Wyznałem miłość pewnej dziewczynie,przez gg ale to zawsze wyznanie :) .Lecz ona zawsze sie miga ze nie chcemiec chłopaka itp.Ona mnie nie chce :/ lecz ja ja kocham.Co mam zrobic POMOCY.
Miałem kiedyś ten sam problem... Też byłem baardzo nieśmiały nie miałem doświadczenia z dziewczynami i wyznałem jej miłość nie przez gg ale... przez list =P wtedy mnei odrzuciła, po raz pierwszy... potem było jeszcze 15 innych razy kiedy pytałem się na gg. Teraz nie dziwie się dlaczego i co robiłem źle... w końcu człowiek uczy się na własnych błędach :) A do tematu według mnei powinienneś się z nią gdzieś umówić powiedzieć że chcesz się z nią gdzieś przejść i wtedy powiedzieć w Rlu co czujesz :) wiem że to nie łatwe znam to dobrze ale jeśli to nie poskutkuje to ja już nie wiem :)
 

sz3lo

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
201
Punkty reakcji
0
Miasto
PCLab.pl
chętnie bym poczytała jakie Ty masz poważne problemy :]
Nie biegne na forum z każdą błahostką, typu boli mnie lewe jądro czy spóźnia mi się okres. Nie lubię się także specjalnie obnażać emocjonalnie, ani tym bardziej męczyć innych moim problemami sercowymi, choć takowych wiele nie mam, bo wiek dojrzewania (hopefully) mam już za sobą. Cholera, ja zawsze jakiś dziwny byłem!
jeśli coś Ci sie nie podoba - droga wolna
Nie ma tak łatwo, The Matrix has me. :)
Niektórzy piszą tutaj, żeby naparwde spytaj o rade a nie po to żeby czytać Twoje beznadziejne komentarze ;)
Nawet nie wiesz jak nad tym boleję. O czym my tu mówiliśmy? A tak! O gg...
także odpuść sobie i staraj sie chłopakowi coś poradzić ewentualnie pokazac mu co robi źle
Wszystko robi źle! Oświadczać się też ma zamiar przez gg? :) Krytyka to też jest jakaś rada, no nie?
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
czy spóźnia mi się okres.
jakbyś to napisał to na pewno było by to dziwne :p

Wszystko robi źle! Oświadczać się też ma zamiar przez gg? smile.gif Krytyka to też jest jakaś rada, no nie?

tu masz trochę racji, ale delikatniej trochę ;)

Dobra koniec tego, wszystko wytłumaczone, zajmijmy się problemem! ;)
 

keep_walking

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zacznijmy od tego że podejrzewam że boisz sie kontaktu z dziewczyna, boisz się że cię odrzuci, boisz sie z nią gdzieś umówić bo boisz się że zapadnie między wami głupia cisza, albo że nie będziesz wiedział co powiedzieć najprawdopodobniej dlatego tak trudno przychodzi ci wyznawanie uczuć przed dziewczyna. może powiedzieć że nie chce mieć chłopaka albo może powiedzieć że to nie odpowiedni moment ale naprawdę chce powiedzieć "Odwal sie pajacu", albo "postaraj sie bardziej" o co jej chodzi? Pewnie jest miła i czuła osobą dlatego nie chce cię zranić ale co innego ma powiedzieć może nie poznała ci JESZCZE aż tak dobrze by być z tobą w związku, okazuje się że jak wszyscy piękna kobieta nie wie czego chce dopóki tego nie widzi, twoje zadanie to otworzyć jej oczy :p :D " 60 % komunikacji między ludźmi nie jest wyrażane słowami, ale językiem ciała, 30 % leży w tonie twojego głosu wynika z tego ze 90 % tego co mówisz nie pochodzi z twoich ust" warto to zapamięctać.
Jest Jedna podstawowa zasada nieważne kto, co ani kiedy każdy facet może zbajerować każdą dziewczynę i warto w to wierzyć :)
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
''Kocham ja lecz ona mni nie chce, mam problem POMACY!!!!!!! ''

Pomacy , pomacy :hahaha: nie no rozwaliło mnie to :p:p

a co do tematu to już sama nazwa mówi za siebie , nie chce Cie daj sobie i nam swięty spokój :):D
 

filifionka89

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
zgadzam sie z p/w nie wyznaje sie milosci przez gg! :mruga: :eek:
a po drugie to zastanow sie - skoro mowi ze nie chce miec chlopaka, no to NIE chce naprawde, albo sam powod jest logiczny - NIC DO CIEBIE NIE CZUJE :/
to proste :/
 

Alexandraa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
Kolejny debilny temat od nabijaczy postów :/

Tragedia. Poprostu tragedia. IQ mi spada jak czytam takie rzeczy :/
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
Zacznijmy od tego że podejrzewam że boisz sie kontaktu z dziewczyna, boisz się że cię odrzuci, boisz sie z nią gdzieś umówić bo boisz się że zapadnie między wami głupia cisza, albo że nie będziesz wiedział co powiedzieć najprawdopodobniej dlatego tak trudno przychodzi ci wyznawanie uczuć przed dziewczyna. może powiedzieć że nie chce mieć chłopaka albo może powiedzieć że to nie odpowiedni moment ale naprawdę chce powiedzieć "Odwal sie pajacu", albo "postaraj sie bardziej" o co jej chodzi? Pewnie jest miła i czuła osobą dlatego nie chce cię zranić ale co innego ma powiedzieć może nie poznała ci JESZCZE aż tak dobrze by być z tobą w związku, okazuje się że jak wszyscy piękna kobieta nie wie czego chce dopóki tego nie widzi, twoje zadanie to otworzyć jej oczy :p :D " 60 % komunikacji między ludźmi nie jest wyrażane słowami, ale językiem ciała, 30 % leży w tonie twojego głosu wynika z tego ze 90 % tego co mówisz nie pochodzi z twoich ust" warto to zapamięctać.
Jest Jedna podstawowa zasada nieważne kto, co ani kiedy każdy facet może zbajerować każdą dziewczynę i warto w to wierzyć :)


Z tym się zgodze, na początku jest ten strach

Co do pomacania, nie pomacam cię wybacz drogi urbexie, ale za to dzieki za poprawienie humoru tak z rana
Dziewczyna dobrze robi bo na gg nigdy nie wyznaje sie milosci, poza tym co jej z takiego chłopaka który z każdym problemem który działby się w związku poleci nie do niej po radę, tylko tu na forum :D

Po prostu powiedz jej to samo w prawdziwym swiecie (byle nie powiedziec w realu ,- bo wyjdzie ze zrozumiesz to tak że ci każe iść do marketu z nią choć to niegłupi pomysł na rozmowe, a zachecisz ją wszystko jej kupujac... :D) moze potem daj jej troche czasu na przemyslenie moze cos wyjdzie ale powiedz ile masz lat ?
 

urbex

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Sory za tego posta lecz troche wypiłem jak go pisałem.chcecie wiedziec ile mam lat,18 :)
 
Do góry