Kocham balerinki

Damian124l

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
O pieknie pieknie dziewczyny tak dalej:) morzecie tu pisac o swoich upodobaniach co lubicie:) mile widziane:)
 

Damian124l

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Kupilem siostrze piekne niebieskie balerinki jest zadowolona i chce zebym jej kupil tez czarne balerinki:)
 

flaglinka

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
http://www.intergo.pl/Odziez-i-Obuwie/Obuwie/Obuwie-damskie/Carodina/467027-Balerinki-Carodina-FB-1-zi.html te są śliczne!
 

youdontknowmyname

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Baleriny są super wygodne i można je nosić prawie na każdą okazję:) A ostatnio naprawdę się ucieszyłam, bo trafiły mi się w ciucholandzie skórzane baleriny, czarne za dziesięć złotych :) Nie zniszczone w ogóle. Piękne też widziałam w Mojito, ale niestety nie było mojego rozmiaru...
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Pod tematem mogę się jedynie podpisać, kocham balerinki i noszę ję do wszystkiego, do jeansów, spódnic itk. Moj ulubiony kolor to czarne
 

Damian124l

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Sliczne balerinki:) i faktycznie balerinki morzna nosic do wszystkiego i bardzo pieknie pasuja:)
 

lusiak93

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Właśnie, baleriny!
Pokażcie jakie ostatnio fajne wyczaiłyście ? Bo mam w planach jakieś sobie sprawić
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Balerinki to najlepsze buty na świecie !!!! Pasują do wszystkiego !! Do spodni, sukienki, spódnicy. Ja w nich chodzę praktycznie o każdej porze roku, no morze zimą rzadziej :) Uwielbiam je :)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
A jakie sa bardziej kobiece buty? ;) balerinki sa kobiece:)
To idz do przedszkola i zobacz co 4 letnie dzieci nosza :D Dorzucasz leginsy i masz idealna antykobiete ;)

Jakie są kobiece ? szpilki, obcas, jakieś stylowe - jakiekolwiek, w których nie chodzą a) faceci, b) 4-letnie dzieci :D Szczerze mówiąc to już chyba jakieś adidasy skate'owe lepsze...

Balerinki kobiece ? Litości :D Ile masz lat ? 15 ?

Jak dziewczyna musi nosić (bo np. kelnerka) - OK, ale prawda taka, że kobiece nogi zawsze ładniej wyglądają nawet w niewysokich szpilkach czy małym obcasie.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Przyznaję, że są to najwygodniejsze buty jakie mogą istnieć. Do tego niektóre modele wyglądają bardzo słodko i kobieco. Właśnie zastanawiam się, czy nie sprawić sobie takich: http://www.tanisport.pl/adidas/G42755_Mind_Ballerina/Product.aspx Wydają mi się idealne do marynarskich spodni, czy zwiewnych spódnic.
 

Damian124l

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
no pewnie ze tak ;) nie ma co sie zastanawiac ;) jesli tobie sie podobaja i slyszalas ze te sa wygodne to kupuj ;)
 
Do góry