Kochajac innego....

TajemniczaLily

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Poska ;P
...pocalowalibyscie sie (po alkoholu) z inna osoba ktora Was na przyklad interesuje, albo, nie wiem nawet, tylko pociaga ale kochacie ciagle inna osobe, z ktora nie mozecie byc albo jest daleko... pytanie szczegolnie do chlopakow ( dziewczyny tez moga odpowiedziec)

Wiem. Troszke glupie pytanie... ale ciekawi mnie to jak niektorzy maja po alkoholu... ;/
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
co to znaczy po alkoholu? nie potrafisz pić - nie pij jak masz robić głupoty!

zastanów się co napisałaś, kochasz jednego, a z innymi się liżesz? nawet nie chce mi się mówić jak to wygląda ... w moim przekonaniu tragedia
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
co to znaczy po alkoholu? nie potrafisz pić - nie pij jak masz robić głupoty!

zastanów się co napisałaś, kochasz jednego, a z innymi się liżesz? nawet nie chce mi się mówić jak to wygląda ... w moim przekonaniu tragedia
to całowanie sie jest głupotą?
 

TajemniczaLily

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Poska ;P
Ale to nie ja jestem osoba ktora kocha kogos a caluje sie z kims innym... ;/




Ostro! Co za podejscie... Masz chlopaka i mowisz mu ze bedziesz mnie mogl pocalowac po slubie :/ LOL


Ja jestem osoba ta ktora kocha... i nie zamierzam sie calowac z inna osoba, bo to jest bez sensu ;/. A On mi mowi ze kocha inna, a mna sie chyba tylko bawi, albo chce o tamtej zapomniec, nie wiem. Dlatego zapytalam czy tak mozna...


Kochac a inna...
 

TajemniczaLily

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Poska ;P
no i na cholerę Ci taki facet?
za chwilę będzie "kochał" Ciebie, a lizał się z innymi pannami - zastanów się czy tego chcesz


Znaczy tu jest tak ze ja tez sie dla niego licze..."w jakis sposob" z tego co wiem.

Jak na razie nie lizal sie z zadna... No ale gdyby sie tak stalo, to chyba by mi serce peklo ;/ ale tez bym mu nigdy nie wybaczyla tego!
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
...pocalowalibyscie sie (po alkoholu) z inna osoba ktora Was na przyklad interesuje, albo, nie wiem nawet, tylko pociaga ale kochacie ciagle inna osobe, z ktora nie mozecie byc albo jest daleko... pytanie szczegolnie do chlopakow ( dziewczyny tez moga odpowiedziec)
Trudno przewidzieć. Ale jeśli bym na tyle się kontrolowała, że byłabym jeszcze w stanie "trzeźwo" zdecydować to nie.
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
Znaczy tu jest tak ze ja tez sie dla niego licze..."w jakis sposob" z tego co wiem.
to która w kolejce jesteś? szósta? :D

Jak na razie nie lizal sie z zadna... No ale gdyby sie tak stalo, to chyba by mi serce peklo ;/ ale tez bym mu nigdy nie wybaczyla tego!
wątek bez sensu - sama sobie odpowiadasz
ale pewnie liczysz, że ktoś powie "jak się postarasz to on będzie tylko Twój" :D
 

TajemniczaLily

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Poska ;P
to która w kolejce jesteś? szósta? :D


wątek bez sensu - sama sobie odpowiadasz
ale pewnie liczysz, że ktoś powie "jak się postarasz to on będzie tylko Twój" :D

I tak nie wiesz nic, nie wiesz jak jest, wiec sory bardzo. A chcialam sie tylko zapytac jak to maja INNI. Nie zamierzalam tu mowic o sobie, no ale wyszlo inaczej...

Kto wie moze i bedzie moj, jak sie postaram.

a mowie ze bez sensu to to jak ja uwazam. A co to zlego sie tylko zapytac...powiedzialam ze wiem ze to pytanie jest glupie, bo jest. Ale ja tylko chcialam szczerych odpowiedzi, czy komus sie tak zdarzylo np pocalowac inna osobe a kochajac znowuz inna, czy mieli taka chwile, nie wiem, " chwile zalamania" ...

A do do mnie to jest tak, Zakochasz sie, wiec gdy ta osoba Cie pocaluje to jestes w siudmym niebie. Juz nie zwazasz na nic, ze jutro bedziesz cierpiala. To jest po prostu chwila.
 

TajemniczaLily

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Poska ;P
zawsze :D


a po trzeźwemu też powiedział Ci, że Cię kocha?

bo wiesz ja tam kocham wszystkie kobiety i to nawet bez alkoholu :D


Wiec pewnie niejedna skrzywdziles tym iz kochasz wszystkie. Taki z Ciebie typ. Ty mowisz ze wszystkie kochasz i tak, i tak. A Marek nie szaleje az tak jak ty. Nie powiedzial mi wlasnie ze mnie kocha bo kocha INNA!! Jedyne co powiedzial gdy byl trzezwy to to, ze cos Nas łaczy. Tyle.
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
Wiec pewnie niejedna skrzywdziles tym iz kochasz wszystkie
Ciebie też kocham :D czujesz się skrzywdzona? :D

Taki z Ciebie typ
... spod ciemnej gwiazdy :D

A Marek nie szaleje az tak jak ty
powiedz mu, że musi się bardziej starać, bo tak to nie wypada :D

Nie powiedzial mi wlasnie ze mnie kocha bo kocha INNA!! Jedyne co powiedzial gdy byl trzezwy to to, ze cos Nas łaczy. Tyle.
oddaj mu się to coś więcej Was połączy :D
 
Do góry