Kochać można na różne sposoby.

O

Olciak7

Guest
Najpierw człowiek kocha swoich rodziców. I jest to pierwsza miłość, która nie mija nigdy. Ten kto twierdzi ,że nie ma rzeczy wiecznych nie miał widocznie kogo kochać. Biedny człowiek.Potem przychodzi czas na miłość do obcego człowieka, który z dnia na dzień
może stac się najbliższą istotą na świecie.W tym uczuciu zatracamy się bezkrytycznie na krótko. Kiedy zasłona spada z oczu widzimy jak beznadziejny stanowimy przypadek. I niestety mija to co było tak piękne i twórcze.Ale ........Dzięki tej drugiej przychodzi miłość trzecia, znowu wieczna. Miłość do dziecka. Niezniszczalna i niepowtarzalna, cudowna. Choć czasami daje nam w kość to bez niej jesteśmy upośledzeni.

Jedna rada:
Tę drugą powtarzajcie jak najczęściej wszak życie trwa krótkoA!
I jeszcze jedno:
Kiedy uda wam się znaleźć tę jedyną, najpiękniejszą
i....(tu możecie wstawić swoje określenia tego cudu).
Wówczas trzymajcie ją mocno,może nie będziecie
musieli szukać dalej
 

madziusia1987

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
Mońki
tylko że szukanie tej ukochanej osoby bardzo męczy
a co do rodziców to do póki ich mamy to ich kochamy podad wszystko
dziecka jeszcze nie mam więc nie mogę się wypowiedzieć
ale to co napisałeś jest najszczerszą prawdą
pozdrawiam
 

tomaz

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Napisałeś najszczerszą prawdę, jaka jest na tym świecie i to jedyne prawdziwe uczucie, jakie niełatwo spotkać teraz, lecz troche nie zgadzam się z Tobą w sprawie drugiej miłości cytuje "W tym uczuciu zatracamy się bezkrytycznie na krótko. Kiedy zasłona spada z oczu widzimy jak beznadziejny stanowimy przypadek. I niestety mija to, co było tak piękne i twórcze". Te uczucie może być bezgranicznie długie, ale tylko wtedy, kiedy para ufa sobie bezgranicznie i kiedy pielęgnują swoje uczucie między sobą, kiedy druga osoba jest przy swej lubej/lubym w smutku i radości. Pielęgnujące przez nich uczucie, które ich otacza, które samo stworzyli między sobą, czyli miłość będzie się rozrastać i da „plony”. Wynikiem tej pielęgnacji jest właśnie jak powiedziałeś trzecia miłość, czyli dziecko. Teraz niełatwo spotkać takie pary, ale one są istnieją i nie znikną, ponieważ to jest uczucie najważniejsze i najcudowniejsze w naszym życiu, które wypełnia naszą pustkę, którą nosimy w sobie. Chwile, które osoby „kochające się” naprawdę są rozkoszą smakiem cudem, które oferuje nam ten świat.
 
F

faithless

Guest
KOCHAC mozna różnie !
innaczej kochamy Rodziców :)
Inaczej Chłopaka :)
Inaczej Kolege / Kolerzanke :)
Inaczej Przyjaciela :)
Inaczej Przechodnia :)
Jesli ktoś myśli ze jestem jakiś nie normalny kochając "przechodniego"
to sie myli :)
KOCHAJ BLIZINIEGO SWEGO JAK SIEBJE SAMEGO !!!!!!! TO MOJE ZYCIOWE MOTTO :)
pozdrawiam :)
 
Do góry