Kocha Czy Nie?

Nataly

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Trochę dziwna sytuacja, ale dziewczyny już tak mają... Niby chcą, ale się czegoś boją... Kobiecy umysł jest bardzo skomplikowany, dlatego jeśli Ci zależy, najlepiej daj jej trochę czasu lub zapytaj o co jej chodzi ;)
Trzymam kciuki
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ja mam tak jak Ty, ale pod względem tego, ze za tym tęsknię ;( ahh.... dlaczego moje życie jest takiee okrutne/ foch...
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Sądzę że jest tak jak mówi, czyli, że musi sie do tego przyzwyczaić...
Daj jej troszkę czasu :)
Zbytnio nie nalegaj :)
A jeśli nadal tak bedzie to pogadajj z nią szczerze ze Ci bardzo barkuje tego...
To tyle...
Pozdrowionka :)
 

agusiak

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
A może ona czuje się trochę niepewnie i właśnie się czegoś obawia. Może znajomi, rodzice czy też ktoś inny jest tu jakąś przeszkodą? A może ktoś ją zranił i teraz obawia się tego samego. A może ona nie jest do końca zdecydowana i sama nie wie czego chce, i co robić. Sądzę, że pownieneś z nią o tym powaznie porozmawiać. Życzę powodzenia i trzymam kciuki.
 

klapouchy

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
stumilowego lasu ;)
Mam podobnie, też od jakiś 3 miesięcy chodze z chłopakiem z klasy. A w jednej klasie już 3 rok jesteśmy. Dopiero po tych wakacjach go zauważyłam , tak jak on mnie:p W szkole,przy sąsiadach czy wścibskich znajomych też się do niego tak bardzo nie tule,owszem chodzimy za ręke czy mnie tam nie raz przytuli,ale głupie teksty ze strony niektórych nauczycieli powodują, że wole nie prowokować ich do wymyślania chamskich komentarzy. Spróbuj ją zrozumieć;) :p a na pieszczoty przyjdzie czas;) zobaczysz że z czasem ona będzie ich potrzebować tak jak Ty :p powodzenie;)
 

martyna13

...::ZaKoChAnA::...
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krainy błękitu...
wiesz my dziewczyny jestesmy takie niezdecydowane ale napewno kocha tylko myslala pewnie ze bedzie latwiej ale jak byliscie kumplami tio czasem dziwwczynie dziwnie tak jest.................ale wiesz to moje zdanie :bag:
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
Ech... szkoda ale takie życie... takie kobiety...
Na pocieszenie powiedz sobie że lepiej teraz niż poźniej jakbyś się bardziej zaangażował.
 

charis518

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Suwałk
Coś mi się nie podoba w tej dziewczynie... z tego co przeczytałam miałam wrażenie jakby ona wcale tego związku nie chciała... rozumiem że trudno dla niej było że tak powiem "przestawić sie" w końcu przez długi czas byliście przyjaciólmi i nagle doszliście do związku (który ona zapoczątkowała)... ale tak szybkie zakończenio go tylko przekonuje mnie że ona była nie fair wobec Ciebie...
 

charis518

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Suwałk
A może to był jakiś zakład dlatego nie chciał żeby ktokolwiek sie o tym dowiedział (??)... Z drugiej strony mam nadzje że tak nie było... Może ona naprawde Ciebie kocha, ale cos staneło jej na drodze... jednego tylko nie rozumiem dlaczego ona nie chciał żeby ktokolwiek dowiedził się o waszym związku...
 

charis518

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Suwałk
Najgorsze jest to, ze skrzywdzila mnie okropnie. Jak jeszcze nigdy nikt w zyciu, a ja nie potrafie sie na nia gniewac...
Nie potrafisz się na nią gniewać bo ja naprawde kochasz... spróbuj z nią porozmawiać... może coś Ci wytłumaczy....
 
Do góry