kocha czy nie kocha

myszka143

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk
jak okazac facetowi ze go kochasz??? jestem z moim facetem 4 latka rok po zareczynach.. od jakiegos czasu nie ma zaufania do mnie niewiem czemu nie zdradzilam go ani razu troche sie klucimy ale ja go kocham co mam zrobic by mi zaufal??
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Okazuj czułość, zrozumienie w zwykłym codziennym życiu. Nie wystarczą piękne słowa, liczą się gesty. Kiedy mówisz jedno a robisz drugie, jaki to ma wówczas sens? No właśnie.Niech to co mówisz ,przekłada się na to co robisz, na Wasz związek.
Nie potrzeba wielkich rzeczy, takie gesty jak potrzymacie za rękę,przytulenie, trwanie obok nie tylko wtedy kiedy jest dobrze ale właśnie wtedy kiedy jest źle świadczą o uczuciu.
Takie małe rzeczy a dają tyle radości.
Zwyczajnie bądź częścią jego życia.
Co to tego zaufania, porozmawiaj z nim o tym, skoro jesteście na tyle blisko, to myślę że nie ma takich tematów na które nie mielibyście odwagi rozmawiać?Zapytaj wprost o co chodzi.
Pozdrawiam.
 

myszka143

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Dziekuje za rade:(:( ale jest tez jeden problem od jakiegos czasu nie spotykamy sie moze dwa miesiac juz bo wyjechal do pracy ja za nim tesknie co mam robic jechac do niego do holandi
 

Lenfent

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Wszystko zależy od tego jakie on ma wykształcenie, jakie ty masz wykształcenie, jakie masz plany, czy to stała posada ma być. Daj lepszy pogląd na sprawę. Bo tak możemy sobie gdybać o co mu się rozchodzi...
 

myszka143

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk
niewiem co wybrac czy jechac szukac go czy zostac i czekac na niego:(:(
chyba wybiore to pierwsze
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
:)

jedź i nauczcie się języka :p to lepszą robotę znajdziecie i może przez jakiś czas osiedlicie się tam na stałe ;)
 

ufol70

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Wszystko zależy od tego jakie on ma wykształcenie, jakie ty masz wykształcenie, jakie masz plany, czy to stała posada ma być. Daj lepszy pogląd na sprawę. Bo tak możemy sobie gdybać o co mu się rozchodzi...

Zajechało trochę dyskryminacją.
Co ma wykształcenie do tego że dziewczyna się pyta jak mogą się lepiej dogadywać?
Jak ma podstawowe to jest idiotą, a jak wyższe to należy mu się szacunek?
Znam ludzi z wyższym wykształceniem, którzy są idiotami i nie reprezentują sobą żadnych wartości.
Znam też ludzi bez matury, którzy są świetnymi przyjaciółmi i ludźmi na poziomie.
Koniec dygresji

W związku najważniejsze jest słuchanie. Można słyszeć, a nie koniecznie słuchać tą drugą osobę. Dlatego jeżeli będzie słuchać co ta druga osoba mówi, jakie ma oczekiwania i tak dalej to myślę że związek może to przetrwać. Oczywiście ważne jest żebyście byli w tym samym kraju, a najlepiej pokoju żeby pogadać.
Dlatego albo leć, albo niech on przyleci, innej drogi żeby wasz związek przetrwał nie ma. Sądzę że kłopoty wzięły się właśnie z tej rozłąki.
 

myszka143

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk
dziekuje wam pojechlam do mojego faceta pogdalismy moze sie cos zmieni
 

Ellizabeth

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Rozmawiaj z nim. Staraj się doprowadzić, do tego, aby opowiedział ci o swoich ważnych osobistych sprawach. Jeśli to się uda, to znaczy, że zaufał ci na nowo. Pozdrawiam. :)
 
Do góry