Kobiety z krótkimi włosami. Seksowne chłopczyce?

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Czy kobiety w krótkich włosach są seksowne? Czy też kobiecość zaklęta jest w długich włosach? b555a58b002aca704bb9d498.jpg
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
nie absolutnie rozumiem krotnie to takie do ramion lub troszka krotsze ale taka co na zdjeciu to odpada a to czemu

to tak samo jak wy nie lubicie facetow w dlugich wlosach,

ale to zalezy od gustu
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Moim zdaniem nie ma czegos takiego jak kobieta z krotkimi wlosami nieseksowna, a z dlugimi juz tak. Facetom na ogol bardziej podobaja sie dlugowlose, tak sie utarlo ,lecz jest wiele kobiet np Halle Berry, ktore o wiele lepiej wygladaja w krotkich wlosach niz w dlugich i faceci mimo krotkich wlosow szaleja za nimi i czesto sa to ich idealy kobiece ;)
A wiec to zalezy od kobiety, co pasuje do jej twarzyczki, przede wszystkim :)
No i tak jak napisal Uzzo kwestia gustu, choc mysle, ze ta Berry malo kto by popedzil ;)
A kobiety niektore tez lubia dlugowlosych panow, dlatego nawet krotkowlose panie nie powinny miec kompleksow jesli im to pasuje ! :)
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Moja koleżanka z psychologii mówiła, że każdy facet ma podświadome pragnienia erotyczne w stosunku do małych dziewczynek, a długowłose kobiety są bardziej dziewczęce i może stąd się bierze to, że faceci preferują długie fryzury
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Moja koleżanka z psychologii mówiła, że każdy facet ma podświadome pragnienia erotyczne w stosunku do małych dziewcynek, a długowłose kobiety są bardziej dziewczęce i może stąd się bierze to, że faceci preferują długie fryzury

Tak ,moze to byc taki podswiadomy powod ;) Wlasnie ta dziewczecosc. Poza tym w wiekszosci sami maja krotkie wlosy, wiec szukaja odwrotnej cechy u kobiet.
Sama mam wlosy do ramion wiec srednie ale czasem mialam naprawde dlugi wlosy , a Ty ? :)
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Tak ,moze to byc taki podswiadomy powod ;) Wlasnie ta dziewczecosc. Poza tym w wiekszosci sami maja krotkie wlosy, wiec szukaja odwrotnej cechy u kobiet.
Sama mam wlosy do ramion wiec srednie ale czasem mialam naprawde dlugi wlosy , a Ty ? :)
Ja zazwyczaj miałam włosy do ramion i pzedwczoraj ścięłam na króciutko (coś jak na tym zdjęciu)i póki co bardzo mi się podoba i jestem zadowolona :)
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
http://kobieceprawdy.pl/article_style/seksowne_gadzety_kobiety.html

tutaj o seksownych gadżetach do poczytania jeste :D Zawsze warto wiedzieć co kręci mężczyzn drogie kobietki ;-)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Krótkie włosy ? Hmm nie bardzo.

Jasne, zawsze jest jakiś wyjątek od reguły (wspomniana Halle Berry), ale o to właśnie chodzi, że to jest wyjątek.

Dlaczego nie krótkie ? Hmm, no nie wiem. Może dlatego, że jako facet dłuższych jak paro cm włosy nie miałem nigdy więc krótkie włosy to dla mnie przede wszystkim męska fryzura. A męska fryzura, męski ubiór, męski system wartości jakoś mało mnie jara :p Raczej wolę to czego nie mam - miękkie dłuższe włosy itd.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
ja tez uważam że dłuższe (niekoniecznie długie) włosy są kobiece, a nie jakieś krótkie na babo-chłopa

choć z autopsji wiem, że długie włosy bywają uciążliwe i rzadko kiedy słuchają sie właścicielki, są dni że w ogole nie współpracują :] a krótkie to nawet szczotki nie potrzeba, żeby z domu wyjść...

choć znam jednego faceta, który preferuje panie właśnie tylko w krócitkich włoskach..o gustach sie najwidocziej nie dyskutuje :)
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
Koszmarne zdjęcie wybrałaś.

Nie każdej kobiecie pasuje krótka fryzura.

Co ja o tym myślę? jest mi to obojętne.

90889320.jpg


224.jpg


fryzura_krotka.jpg


elisha-cuthbert-1024x768-22997.jpg


przypadkowe zdjęcia z googel

myślę, że dla nikogo długość włosów nie ma znaczenia, liczy uroda kobiety i jak ona prezentuje się w danej fryzurze
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Krótkie włosy u kobiety? Nope ;]

Czemu? Bo mi się nie podobają, imho krótkie fryzury to domena facetów i już. Długie blond włosy, miękkie w dotyku, mogą być też delikatnie falowane bądź ogarnięte w coś na podobę niesfornych warkoczy - to mnie kręci ;]
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Wlosy to tylko jeden z elementow ciala kobiety.

Takze sam fakt krotkich wlosow nie musi od razu wplywac na ogolna ocene ze kobieta nie jest atrakcyjna badz sekswona.

Jednak osobiscie nie bardzo mi krotkie wlosy podchodza.

Dluie wlosy u kobiety to jest to :p
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Czy kobiety w krótkich włosach są seksowne? Czy też kobiecość zaklęta jest w długich włosach? Pokaż załącznik: 39512
Jak widać większość panów jest za długimi włosami. Ja sądzę, że w krótkich też można wyglądać seksownie, ale nie każdemu taka fryzura pasuje. Jeśli chodzi o mnie to preferuję długie włosy i takie mam. Jeśli Ty się dobrze czujesz w krótkich to super, to jest najważniejsze :)

Mr Mortal chyba nie o takie krótkie włosy chodziło :p te już takie bardzo krótkie nie są ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Jak widać większość panów jest za długimi włosami. Ja sądzę, że w krótkich też można wyglądać seksownie, ale nie każdemu taka fryzura pasuje. Jeśli chodzi o mnie to preferuję długie włosy i takie mam.

pewnie, że długość włosów nie musi być wyznacznikiem sexy/not sexy, odpowiednio zaprezentowana pani w krotki włosach też może być pociągająca i kobieca..
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Moja koleżanka z psychologii mówiła, że każdy facet ma podświadome pragnienia erotyczne w stosunku do małych dziewczynek, a długowłose kobiety są bardziej dziewczęce i może stąd się bierze to, że faceci preferują długie fryzury
Jako absolwent psychologii radze Twojej koleżance zmianę kierunku studiów, bo chyba ta dziedzina wiedzy jej nie leży, skoro rozpowszechnia takie bzdury.

A wracając do tematu, to ja zdecydowanie preferuję długowłose, bo są bardziej kobiece. Raczej bym się męczył z krótkowłosą kobietą.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Ładnej kobiecie we wszystkim ładnie, fryzura powinna być dobierana do kształtu twarzy, jednej będzie ładnie z krótkimi, innej z długimi.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
A mi ponoc ladnie i z takimi i z takimi, ale ja roznie, czasem mam dlugie wlosy, czasem krotkie, najdluzej poza lopatki.
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Nie zaakceptowałbym kobiety z tak krótkimi włosami. Może źle się wyraziłem: jeśli jakaś chodzi sobie po ulicy- to niech chodzi, ale nigdy nie podrywałbym takiej. Dla mnie nic w tym seksownego nie ma, a wręcz przeciwnie.

Kobieta w moich oczach to m.in. długie włosy, a tej bariery nie da się przeskoczyć.
 
Do góry