Kobieta

*Kacha*

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
484
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Hmm , kaloryfera nie mam , przedramie jak patyk , krzyzyka nie nosze hmm
chyba tylko te wlosy zostaly...
i jeszcze ta lysa pala...
wszystko jasne dlaczego jestem sam ! :p
Oj Fez, z ramionami i klatą to ci się troche zejdzie ale zawsze jeszcze mozesz zacząć nosić krzyżyk ;)
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
ja lubie jak dziewcze ma zgrabne nogi, ładnie ubrana i oczy. Moni sie zawsze w oczy patrze ... taaaaaaaaaaaaakie ładne. Zielone a w słońcu złotawe :zakochany:
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Ja zwracam uwage na wygląd... Przede wszystkim uwielbiam facetów z długimi włosami, najlepiej dośc smukłych...I musi mieć coś dobrego w twarzy... ;) Co prawda przy ocenianiu faceta nie mam zbytnio kosmatych myśli.. Potem, jak już znam kolesia dobrze to pozwalam obie na jakieś żarty apropo joego wyglądu czy tego, że jest taki i owaki... Ale ogólnie staram się unikać tego typu myśli bo sama nie lubię ,kiedy ktoś na ulicy patrzy się na mnie i z jego spojrzenia wyraźnie wynika, co o mnie myśli... :|
 

laura.tomaszczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja lubię facetów wysokich i dobrze zbudowanych, ale szczupłych. podobają mi się także ci, którzy mają długie włosy, w zczególności ciemne i kręcone. no i oczywiście chłopak musi dbać o siebie, schludnie się ubierać.. no i dużo się usmiechać, ale tak naprawdę, a nie sztucznie czy niesympatycznie .. ale na ulicy raczej nie zwracam na nich uwagi, bo albo jestem zagadana, albo zamyślona
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
z Facetami napotkanymi na ulicy nie mam tak, by zaraz mieć kosmate myśli, za to nie raz kiedy patrzę na Mojego Faceta w samych bokserkach lub czymś podobnym nie nie potrafię o niczym innym myśleć :>
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
ja raczej nie mam brudnych myśli jak patrzę na przystojnego faceta. jak większość kobiet, po prostu cieszę oko :)
patrzę na twarz, oczy, szczękę, tors i brzuch. powinny być umięśnione, ale nie za bardzo. mile widziany wyższy ode mnie, choć w moim przypadku to nie jest trudne ;)
żeby zawiesić na chłopaku oko powinien być przystojny, ale ile kobiet - tyle wyobrażeń co do tego słowa. no i dbanie o siebie to podstawa, jakieś ładne perfumy :) żyć nie umierać :D
uwielbiam patrzeć się na szczękę, ramiona i tors mojego chłopaka. takie już mam zboczenie :p
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Mi się to nie zdarza, byc może z uwagi na mój specyficzny gust... Nie lubię "napakowanych" kolesi z wielkimi brązowymi świecącymi się klatami, lubie długowłosych artystów, marzycieli i nie interesuje mnie co mają pod ubraniem, ale co w środku :) A jak już bede kochać (Mój błąd) to wszystko, chocby był nie wiem jakim chudzielcem lub grubaskiem :) ) A faceci przechodzący ulicą mnie nie interesują.
 

Isobel

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Każdemy podoba sie co innego i na co inne zwraca uwage :) Ale możemy sobie tylko o tym mówić
Często gust idzie w parze z uczuciem
ale jak zakochasz sie w osobie, która kompletnie Ci się nie podoba ?
co wtedy? :sexy:
Miłość jest ślepa
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
WIesz, też tak może być, dlatego lepiej się obracać w towarzystwach, które spełniaja Twoje "kryteria" :) Bo neiw iem co by to było, jak bym się w skacie zakochała...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Była by to miłość do skejta - w tym przypadku nazwałbym ją nawet toksyczną ale to w zależności od charakteru skejciucha.

Bello - a jeśli spotkasz na ulicy artyste, badź człowieka zbyt zamyślonego sensem istnienia bytów materialnych na tymże deptaku by patrzeć gdzie idzie(mówią na takich Berialsowie :D) - to taki facet przechodzący ulicą Cię nie zainteresuje? :p
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Charakter... ja cenię również to, że ktos jest sobą, więc niech sobie tam słucha hh, ale mi się niestety skate jednoznacznie kojarzy z pozerstwem, szpanerstwem i niechlujstwem... Uprzedzenie? - Może...

A gdybym kogoś takiego spotkała... Zainteresowałby mnie napewno :) Na ulicy Cię raczej nie spotkam, ale na gg owszem :) A jeśli taki jesteś, to napewno jesteś wart uwagi!
 

happygirl

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Ja tam mam nieczyste mysli i przyznaję sie do tego bo nie widze w tym nic złego.Uwielbiam patrzec na kogos kto mi sie podoba i czuc dresczyk emocji, tym bardziej gdy jest to obca osoba.Ostatnio pracując w oszklonym boksie,ktos mniez zewnatrz obserwuje,facet ma niesamowite oczy i spojrzenie które mnie powala..brak słów...ale miłe to i poprawia nastrój gdy tak sobie popatarze na coś miłego i efektownego.Uwielbiam popatrzeć,pzrzeciez to nic złego...fakt moze nie mysle wtedy o seksie.Pierwsze sa zawsze oczy...a reszta musi być w miarę normalna...żadnych rewelacji nie musi byc by ktoś zwrócił moja uwagę.Wazne jest to coś... ten magnes otaczajacy faceta... :wow:
 

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Ojej,jak ja widzę jakiegoś ciasteczkowego kolesia to prawie zawsze puszczam wodze fantazji aż za bardzo czasami...heh...nawet na mszy w Kościele mi zdarza choć wiem,że nie powinnam... :p
 

Oinone

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolny Śląsk
Mnie zawsze podobali się niedostępni i mroczni.
Poza tym nigdy nie lubiłam "miśkowatych" i o młodzieńczym wyglądzie. Zawsze pociągali mnie dojrzalsi faceci.
A z tymi kudłatymi myślami....no cóż, najgorzej, gdy podczas odprawy w robocie, zamiast słuchać wywodów bossa, snuję wilgotne wspominki z nocy z moim Diabełkiem :)
 

milka2306

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
136
Punkty reakcji
1
Wiek
35
ja jak widze jakiego fajnego kolesia to zawsze rzucam mu spojrzenie takie ach..:p
ale zazwyczaj ide dalej,ale jak mam okazje poobserwowac jakiegos faceta i bedzie mial w sobie "cos" fajnego to pewnie ze bede miala kosmate mysli. czasem jak mnie cos strzeli w szkole to siede patrze na kolege i wyobrazam sobie rozne rzeczy zeby sobie humor poprawic:p ale i tak to zawsez roznie bywa ze mna.....
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
Oczywiście musi mieć ładną (zależy od gust) buzię. I spojrzenie. To jest podstawa. Oczy są odzwierciedleniam duszy, myśli. Nie szukam w jego oczach spokoju i rozwagi. Szukam czegos nie typowego. Może trochę szaleństwa (pomijam odchyły psychiczne). Lubie gdy on mnie pochlania wzrokiem.
A co do budowy i wygladu zewnętrznego to jest mi obojetne czy to blondym, brunet czy rudy. Lubie zarost, nie moze wygladac na jakiegos metroseksualiste z wygoloną gebą, ktora pewnie goli codziennie przez przynajmniej 15 min.
Odpadaja oczywiscie sekjci i tego typu omiany. Albo nawiedzeni romantycy co dla swojej kobiety zrobia wszytko.
Mężczyzna powienien wyglądać jak mezczyzna i mieć trochę ciała a nie byś chudym jak kościotrup. O! :D

Czy mezczyzni maja bardziej kosmate mysli od kobiet? Zdecydowanie, nie. Oni tylko bardziej je uzewnetrzniają... ;)
 

r06ert

Bywalec
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Czy mezczyzni maja bardziej kosmate mysli od kobiet? Zdecydowanie, nie. Oni tylko bardziej je uzewnetrzniają... ;)

Poraz pierwszy, jeżeli chodzi o sprawy damsko-męskie, zgadzam się z jakąś kobietą ;)
A ubranie? Na co lubicie? nie pytam o marke ciuchów, czy nr buta. Ciekawi mnie natomiast to czy wolicie ubiór czarny, biały czy np niebieski, raczej koszule czy raczej bluze? Na ubiór nie zwraca się większej uwagi, jadnak stanowi on ważne dopełnienie. Chyba wszyscy się ze mną zgodzą. :) Czekam na ciekawe posty ;)
pozdrawiam
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Ja zawsze u dziewczyny na gesty patrzę, potem na włosy uwielbiam pokręcone fryzury jeszcze twarz i oczy i nosek. Sam jestem lekko świrnięty i szukam podobnej dziewczyny. Ale jakoś znaleźć nie mogę :p Wiecie żeby cały czas mnie zaskakiwała, bo nudy nie zniosę. Ale chyba dorastam i gust mi się zmienia teraz sobie znajdę jakąś normalną ( może i mnie wyprostuje :D ).
 
Do góry