Kobieta Na Ścigaczu

Silver

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak postrzegacie takie kobiety, co o nich myślicie? czy to wzbudza w Was respekt? czy myślicie, że kolejni dawcy? jak byście zareagowali na takiego newsa od swojej kobiety "kochanie kupuję motocykl" :D itp
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
no ja chetnie był była tą kobietom na scigaczu uwielbiam takie motory ah :D kupcie mi taki ale by było super :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
A co to nowość? Kobiety są kierowcami TIR-ów, są mechanikami to dlaczego nie mogą taką np. CBR-ką sobie polatać?? Hę?? Uwielbiam te maszyny !!
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
skoro w szkole ucze sie na mechanika samochodowego to czemu nie mogłabym jeździć jeszcze na ścigaczu ? :p
na wiosne prawko wyrobie
to w końcu legalnie bede mogła jeździć na swoim ścigaczu :p
yeaaaah :p
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Trendy_89 gratulacje pomysłu brak doświadczenia i odrazu mocna maszyna.

Ogolnie to czemu nie wkoncu ma być równo uprawnienie wiec sobie kobietki smigajcie. I byle byście nie trafily na idiotów na drodze.
 

Trendy_89

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin ;]
JAk coś to doświadczenia troche mam jeździłam na kilku maszynach kumpli i mowią ze sobie nieźle daję radę....do odważnych świat należy wiadomo ze nie bede odrazu smigac 300 km/h powolutku powolutku i dojde na góre :):):):)
 

mrkosa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
290
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z wielu miejsc
doświadczenia troche mam jeździłam na kilku maszynach kumpli i mowią ze sobie nieźle daję radę
buahaha nie no ludzie nie rozwalajcie mnie, "trochę jeździłam" no proszę Cie i pewnie myślisz że jesteś już świetna tak? Proponowałbym Ci zacząć od jakiejś 500setki zanim pomyślisz o czymś mocniejszym nie mówiąc już o kawie którą wymieniłaś. Nie obraź się ale mówię to dla Twojego dobra co byś sobie krzywdy nie zrobiła :p
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
500 to juz sporo wiekszość osób które znam i jeżdrzą na motocyklach twierdzi że 500 to jest taki akurat to szybkie jazdy (unich szybko to kolo 200 non stop) wiec nadal na poczatek to mi sie duzo wydaje.

A trzeba pamietać ze jednak to kreci i ciągnie żeby coraz szybciej było.
 

mrkosa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
290
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z wielu miejsc
Na takim GSie to 200 raczej nie osiagniesz nie mowiac juz o takiej predkosci podroznej :)
Jak na pierwszy powazniejszy motocykl jest w sam raz ani za slaby ani za mocny no chyba ze ktos wogole po raz pierwszy wsiada na motocykl wtedy niech zacznie od WSKi :p
A wiadomo że kwestią czasu jest zmiana na coś mocniejszego :D
 

aska775

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Mi sie to osobiście bardzo pobaba i w pszyszlosci planuje jeździc sobie motorkiem :)
 
Do góry