Kobiece `drgawki`

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
jeśli to padaczka,lepiej nie podawać do ust :D

N.
i niech to będzie morał dla autora :D

a pytanie mi sie nasuneło: w podstawowce czytało sie takie bajki o zwierzetach z morałem na koncu. to była cała seria np. o wyscigu zajaca z zołwiem czy tez o nieodpowiedzialnym pasterzu owiec. kojarzycie? :p kto był ich autorem?


co do tematu jeszcze: gdy ktos na ciebie krzyczy to wiesz, ze ta osoba jest na ciebie zła. objawy podniecenia u dziewczyny sa tak samo oczywiste, to sie czuje i przyjmuje jako pewnik. jesli ty sie zastanawiasz "czy była?" to najpewniej nie była :] staraj sie dalej, moze kiedys ci sie uda
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
a pytanie mi sie nasuneło: w podstawowce czytało sie takie bajki o zwierzetach z morałem na koncu. to była cała seria np. o wyscigu zajaca z zołwiem czy tez o nieodpowiedzialnym pasterzu owiec. kojarzycie? :p kto był ich autorem?

Fontaine, Krasicki, a ostatnio nawet Marek Kondrat :p
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
he, może poprzednicy mają rację, że to coś musi być z tym stresem i 'dziewictwem'... przypomniał mi się mój pierwszy pocałunek z chłopakiem :D do było coś :D drżałam bo denerwowałam się, ale żaden mnie tak nie podniecił jak tamten, który zaledwie dotkną mojej górnej wargi i nie dałam mu dokończyć bo uciekłam :D kolejny aby wywołać podobny stan musiał trochę bardziej postarać się i poświęcić więcej uwagi moim ustom....


na mój gust dziewczyna stresuje się, nie znacie się pewnie zbyt dobrze i czuje w Twoim towarzystwie skrępowanie....
 
Q

quid pro quo

Guest
A może boi się, ze może zajść w ciąże, bo przeczytała w Bravo, że można zajść w ciążę przez spodnie :D
 
Do góry