Kobiaety a HH ?

medoff

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
ZMC
Siemano :) :D Czemu tak jest że jak gadam z typem/typeska i mówie że słucham rapu to nie wszyscy w to wierzą ? Utarł sie jakis dziwny stereotyp że kobieta nie może słuchać takiej muzyki.... najczesciej slysze że pewnie tego slucham bo i mój facet słucha :mruga: Co wy o tym sądzicie ?? ;)
 

odrok

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
bo wiekszosc slucha albo techniawki i uchyla szparki na dichach albo glany,plecak z worka po kartoflach i "punk not dead".. ;]
 

djdaro151

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
CK
wiesz mi sie wydaje że jednak dziewczyny (90 % populacji na świecie) są romantyczne i lubią tańczyć, wiec albo słuchają chamskiego techno umcy umcy albo jakiś piosenek o miłosci .....a że rap to nie jest ani jedno ani drugie (no czasem to drugie ale żadko wychodzi co z tego fajnego:( ) może dlatego ludzie uważają że dziewczyna nie może słuchać rapu ......
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
o kurcze.. to ja jestem nienormalna ?
uwielbiam HH , Verba,DKA,Grammatik,Fenomen moja cała dusza ;)
Dziwne.. Ale lubie do granic,gdzie są piosenki o życiu,a nie o seksie etc.
no i nie znosze Karamby :p
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
To jeszcze zależy o jakim HH mówimy. Sorry, ale dla mnie Verba to nie jest HH, to takie popowe "rapowanie". Ale czywiście to moje skromne zdanie :p
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Wiesz Kochanowski też pisał fajne teksty ;)

Przykro mi, ale się z Tobą nie zgadzam. Nawet tytuł, który podałaś mnie nie przkonuje. Trochę zajeżdża disco- polo, komercją, badziewiem. Marny rym, marny beat, o refrenie nie wspomnę /typu yeah, yeah/
Wygląd bohaterów też mi nie podchodzi- bardziej pasuje mi na jakiś boys-bend ;) Nie lubię, nie słucham. Tyle.

No ale dość o Verbie. Nie o tym temat, nie zaśmiecajmy autorce tematu.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Wiesz Kochanowski też pisał fajne teksty ;)

Przykro mi, ale się z Tobą nie zgadzam. Nawet tytuł, który podałaś mnie nie przkonuje. Trochę zajeżdża disco- polo, komercją, badziewiem. Marny rym, marny beat, o refrenie nie wspomnę /typu yeah, yeah/
Wygląd bohaterów też mi nie podchodzi- bardziej pasuje mi na jakiś boys-bend ;) Nie lubię, nie słucham. Tyle.

No ale dość o Verbie. Nie o tym temat, nie zaśmiecajmy autorce tematu.
Przepraszam za offtop
ale nie slucham tylko verby,co powiesz o Grammatik,Fenomen ? ;) pozdro
 

JustMe

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdzieś:)
Zupełnie sie nie zgadzam z tym stereotypem! ja jestem dziewczyną i słucham rapu. O.S.T.R, Killaz group, 52 debiec, fokus i ostatnio hipotonia (Nowy Sącz to nie mój rejon ale hiphotonia ma dobre hardcorowe kawałki)... ale oprócz polskiego rapu słucham tez niemieckiego (Aggro berlin rządzi ^^) z najnowszej płyty aggro (polecam xp) najbardziej mi sie podoba kawałek 100 metaz- http://pl.youtube.com/watch?v=ATGpgVLpVlY

pozdro :lol:
 

Piacholka

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
dziewczyny są postrzegane jako ciche istotki ktore słuchają varius manx albo gosi andg\rzejewicz ale w dzisiajszych czasach wspołczesne dziecwzyny wybiły sie i takze słuchają HH. kiedys nie było tej siły przebicia ale w moim miescie to normalne ze sa dziecwzyny ktore lubia takie zespoly jak wwo albo hg :)
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
dziewczyny są postrzegane jako ciche istotki ktore słuchają varius manx albo gosi andg\rzejewicz ale w dzisiajszych czasach wspołczesne dziecwzyny wybiły sie i takze słuchają HH. kiedys nie było tej siły przebicia ale w moim miescie to normalne ze sa dziecwzyny ktore lubia takie zespoly jak wwo albo hg :)
No bo dziewczyna to taka grzeczna powinna być i nie słuchać bluznierstw,bo to przecież gorszy człowieka xD - tak by powiedziała starsza Pani..
a jednak czasy się zmieniają ;)
 

Piacholka

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
wszystko idzie do przodu i to bardzo szybko..
nie dosc ze dziecwzyny słuchają HH to jeszcze nagrywaja i nie którym to naprawde fajnie wychodzi
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Zgadzam się w 100% z Migotką.. Verba to nie hh.
Słucham różnego typu muzyki.. Strawie właściwie wszystko oprócz muzyki klasycznej..
Czasem mam okres kiedy słucham tylko hip hopu i nie ze względu na to, że mój facet słucha, bo ma własny zespół i zupełnie inną muzykę gra.
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Siemano :) :D Czemu tak jest że jak gadam z typem/typeska i mówie że słucham rapu to nie wszyscy w to wierzą ? Utarł sie jakis dziwny stereotyp że kobieta nie może słuchać takiej muzyki.... najczesciej slysze że pewnie tego slucham bo i mój facet słucha :mruga: Co wy o tym sądzicie ?? ;)

a ja się dziwię, że ktoś reaguje takim zdziwieniem na to, że laska słucha rapu. nie wiem, może ja żyje w jakimś innym świecie, mam jakiś 'innych' (normalnych!) znajomych, ale nigdy z niczyjej strony nie spotkałam się z czymś takim. co to w ogóle za podział, że taka muzyka tylko dla chłopaków, a taka dla dziewczyn? dla mnie-niepojęte, nie rozumiem takich ludzi i śmieszy mnie ich podejście, heh. takie zacofanie z leksza.

ja odkąd tylko zainteresowałam się muzyką, był to rap. najpierw amerykański, potem dopiero, jakiś rok temu polubiłam polski. ciągle odkrywam jakieś nowe stare kawałki ;), grupy, podziemie... słucham też często innych rodzajów muzyki, ale rap ponad wszystko.
 

ramilegia

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Pewnie wolalbym zarywac do laseczki ktora w duszy czuje rap niz , do lachona z dyskotekowego parkietu , Takie dziewczyna to zawsze takie z prawdziwym charaktrem ktore czuja zycie , bo rap jest zyciem , w romantycznych odplywaja , o techno nie wspominam , bo to muzyka dla plastikow , no metal to raczej nie za fajne klimaty , takze jesli jak juz mialbym zarywac do fajnej laseczki to pewnie do brunetki ktora czuje hip hop calym swoim cialem ....


sprawdzcie sobie Sophie Boutele ...
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Przepraszam za offtop
ale nie slucham tylko verby,co powiesz o Grammatik,Fenomen ? ;) pozdro

Co powiem? Wiesz, no ja nie jestem krytykiem muzycznym :D , ale dlatego wcześniej o nich nie pisałam, bo każdy kto słucha choć trochę HH, wie, że to są składy godne polecenia, więc co tu się rozpisywać... Jak dla mnie klasyk PL HH.

W odwadze przed następnym krokiem pomóż
I daj schronienie jak w rodzinnym domu
I cicho cię proszę chroń przed ścieżką ciemną
Nawet najtwardsi mają chwile, kiedy potrzebują klęknąć

Grammatki "Każdy ma chwile"

 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Kobiety a HH ? nie widze w tym nic nienormalnego :) niech słuchają, mają w koncu takie prawo :D i bardzo dobrze :] nie mam nic przeciwko, poza tym niektóre panie też mają niektóe fajne kawałki :)

"uwielbiam HH... Verba..." - hahahaha :D ja nie przepadam za muzyką panów z Verby :] i nie śmiem nazwać ich muzyki hip hopem

Pozdro :]
 
M

Malina..xD

Guest
uwielbiam HH , Verba,DKA,
to nie jest rap. a raczej pokuszę się o powiedzenie, że nazwanie tego rapem powoduje u mnie odruchy wymiotne.


ostatnio jak pewnie większość zauważyła, hh zrobił się modny, w mojej szkole np. widzę te wszystkiego laski, które pół roku temu były słodziutkimi laleczkami barbie teraz słuchają ' hip hopu ' . to znaczy słuchają verby i tego całego syfu .

no ale przejdźmy do tematu. xdd
nie uważam, żeby było coś złego w tym że kobieta słucha rapu.
a wręcz przeciwnie, jeśli tylko robi to jak należy. tzn. ma jakiś szacunek to tej muzyki .
bo większość [ mówię tu też o chłopakach. ] chwali się na prawo i lewo, że go słucha, a tak naprawdę nie wie o tej muzyce nic. nie wsłuchuje się w teksty, nie potrafi docenić sensu przekazywanego w każdym zdaniu.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Ja spotkałam się ze zdziwieniem, że jestem dziewczyną i słucham metalu :bag:. Nie rozumiem tego ani trochę. Znam masę dziewczyn słuchających takiej muzyki jak również i hip-hopu.
 
Do góry