Kłutnia rodziców o mnie

Łolka

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Okuniew
Niedługo odbedzie sie rozprawa o prawa rodzicielskie nademną . :(
Chciałabym mieszkać z tata <dotychczas mieszkałam z mamą>
Ale on mieszka bardzo daleko od mojego terażniejszego miejsca zamieszkania i nie bede tam miala kolegów , kolezanek , po za tym z mama nie bylo mi az tak zle ale jestem przekonana ze z tata bylo by mi lepiej . A na tej rozprawie na pewno zapytaja mnie z kim bym wolala mieszkac . :( Jestem miedzy młotem a kowadłem . :( Jeśli powiem ze chcem mieszkac z tata to potem ciezko bedzie mi spojrzec mamie w oczy . ::(( pomozecie ?
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Ja na rozprawie powiedział bym że chcę do domu dziecka.
Bo jak to tak może być żeby rodzice się sądowali i zapewne kłócili o własne dziecko !!
Nie ostawał bym po żadnej ze stron.

Ale raczej radził bym z mamą, bo mieszkasz "u siebie".
A jak zamieszkasz u taty to nie wiesz co Ciebie czeka, nawet w kontaktach z tatą, nie znając nikogo, nie znając miasta.
Kiedyś może się wybierzesz na dłuższe wakacje do niego.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Może lepiej, by było, żebyś została z mamą. Masz tu znajomych, szkołę, jest to miejsce w którym się wychowałaś. Z ojcem bedziesz miała kontakt, będziesz przecież mogła do niego jeździć na wakacje, weekendy :) Głowa do góry :)
 

Szmaciak

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Zabierz w jedno miejsce mamę i tatę , powiedz im , że ani jemu ani jej nie wbijesz noża w plecy i że chcesz iść do domu dziecka. Zrobi na nich wrażenie :p.
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
Porozmawiaj z rodzicami, powiedz że chcesz być z nimi, że chciała byś być z jednym i drugim, zostań z mamą, na jakieś święta, wolne dni, jeździj do taty, najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i rodziców.
Przykro mi.
 

PiotrekOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
1
Doskonale wiem w jakiej jesteś sytuacji ja miałem taki sam problem tle że odrazu zostałem postawiony przed faktem dokonanym i zostałem z matką, wiem że bywają sytuację gdzie jest dwoje dzieci i jedo idzie z ojce a drugie z matką to jest dopiero trauma. Mówiąc im że chcesz do domu dziecka to raczej zbytni niezagrasz im na nerwach, powiedz lepiej żeby rzucili monetą, zagrali w kości coś w tym stylu a "nagrodą główną" będziesz Ty. Współczuje Ci z całego serca bo wiem jakie to są ciężkie chwile.
3Maj Się
 
Do góry