Kłucie Wokoł Serca Co To Może Być ?

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Już bardzo długo mam takie objawy ostanio częstsze, że coś mnie jakby kłuje wokół serca. Wiecie co to może byc ? Iśc z tym do lekarza ? Miałem tylko badania na krew wyniki było dobre
 

Mortis

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
350
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Miałem i mam podobnie. Okazało się że są to przykurcze mięśni międzyżebrowych.

Ale to było u mnie...u Ciebie może być co innego. Skonsultuj sie z lekarzem...tak dla bezpieczeństwa :)
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
No ja też to miałem.... W tej chwili akurat mniej... Kiedy zacząłem ćwiczyć na siłowni i ćwiczyć kondycję oraz wytrzymałość... Chociaż w sumie nie wiem czy to też od tego... Ale ostatnio mnie już tak nie boli... Robiłem wcześniej badania... Na serce itd. Ale wszystko wypadło pozytywnie :mruga: Ale ty się zgłoś na wszelki wypadek... Acha... Astma to może jednak być ... Ja miałem wpierw kłucie a potem duszności.... A teraz mi minęło... Ale lepiej skontaktuj się z lekarzem
 

grzegolek1987

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
tez tak mam bylem z ty u lekarza i tzry lata temu bylem w szpitalu w ochojcu podlaczony do apatatur rozny to szpital tylko wiesz do spraw z takimi problemami i wykryli mi ze zastawka na sercu sie niedomyka czy cos takiego i to powoduje bol i klucie ze az oddychac sie nie da a jedni mowia ze to od kregosupa jak nie masz tego bolu czest to nic groznego
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
ja juz tak mam kilka lat, ostatnio prze jakies dwa mniesiace mi sie nasililo, ale jeszcze ne bylam u lekarza, kiedys poszlam to stwierdzil ze mam jakies szmery w sercu, a tero cos mi znajda az to nie ide bo ostatnio ciagle choruje bo kiedy nei pujde do tych konowalow t
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
ja mialem podobnie przez jakiś czas...ale ustało...nie byłem u lekarza ale według mnie to serce sie rozrastało w trakcie dojrzewania... ;)
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
taa, miałam, mam i sie tego nie pozbędę :D
w ogóle to lekarze mi wykryli 6 mm dziure w prawym przedsionku serca xD
ja nie chcę straszyć, ale... idz do lekarza
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Ja tez takie cos mam i jutro jade do lekarza bo samego mnie to martwi. Biore leki uspokajające takie ktore idzie kupic bez recepty ale nic to nie pomaga. Dlatego jutro jade... nie chce dluzej zyc w strachu i niepewnosci...
 
Do góry