Klubyy

amadeusz

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
47
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Jastrzębie Zdrój
Gdzie mam sie wybrać? Do jakiego klubu :D Gdzie się wam najbardziej podoba:)
Magic w Krzyżanowicach jest :cenzura: no ale chce poczuć jeszcze lepszy klimacik <_<
 

iRule

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rybnik
Olimp - Świerklany ;p

Magic - jedno z konkretniejszych miejsc w tym rejonie :D
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
jesli ktos jest z okolic Lublina to na pewno zna klub Prima w Radawczyku? mnie osobiscie sie tam nie za bardzo podoba, dlatego ze zaaawsze jest tam kupę ludzi ze nie ma czym oddychac,a tym bardziej sie pobawic:/ . . . .
 

Poczochrana:)

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja serdecznie polecam Protektor Uniejow i Brzeski orz Manieczki!!!!!!!Sa tam odjechane na maxa imprezki!!!:):):) Jednak nie wybijcie czsem na arene w izbicy kujawskiej albo do troi w lodzi.........Sam plebs, muza do gitu i w ogole bleeeeeeeeeeeeeee...... pozdro!!!!!!=)=)
 

Hidey

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
...::: From Hell :::...
kluby:
Tlen Bielsko-Biała
Regres Bytom
Piramida-Chorzów
Protector-Katwice
Mega Klub-Katowice
Inqbator-Katowice
Wyższy Wymiar-Katowice
Imperium-Sosnowiec
nie klub a raczej Pub Drukarnia -Zawiercie(ale tylko techniczne imprezy)
;) Omega-Brudzowice k.Siewierza
to z tych miejsc,które były w miarę znośne...ja wolę te 3 pierwsze,ze względu na mocniejsza nute jaka tam jest grana ;)
Reszte zwiedziałm dla odmiany lub przypadkiem z braku zajęcia ;)
 

Noemi

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zachodniopomorskie
Dla tych, którzy wakacja spędzają nad morzem polecam wybrac się do Mielna, fajne miasteczko i super imprezki, duży wybór mi się najbardziej podobało w Trollu-fajny klimacik, dużo ludzi :eek:k: ale inne kluby też były dobre. A poza tym to np. Makador w Stargardzie Szczec. jest fajny, byłam niedawno i polecam :)
 

roert1314

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Polska
najlepsze impry są w Armagedonie. Klub mieści się w Krośnie. Jest to drugi co do wielkości klub w Polsce i czołówka Polska w oświetleniu i nagłaśnianiu. Jak na taki klub bilety nie są nawet takie drogie.
http://www.armagedon.pl


Dyskoteki w klubie odbywają się w Piątki i Soboty
Lokal jest czynny od godziny 20:00
START dyskoteki o godzinie 22:00

W 2002 r. w ogromnej hali o wymiarach 48m x 36m, powstał klub dyskotekowy "ARMAGEDON", na (parterze i antresoli) zmieści się ok 2000 osób.

Dysponujemy parkietem o powierzchni ponad 1000m2. Cały obiekt posiada klimatyzacją, dużą ilość wygodnych miejsc siedzących w lożach podzielonych na strefy jest około 1000 miejsc siedzących, trzy bary umożliwiające szybką obsługę, duże zespoły sanitarne i szatnię oraz różnorodne oświetlenie dekoracyjne. Możemy się pochwalić jedyną w swoim rodzaju konstrukcją świetlną wykonaną na nasze zamówienie. Na specjalnie zaprojektowanej do naszego wnętrza konstrukcji aluminiowej z: neonami, lampami UV, PAR-i, świetlówki - poruszają się w pionie dwa ramiona i poziomie cztery gwiazdy wyposażone w ruchome głowy i kolorowe pary.

Prezentacje możliwości oświetlenia rozpoczynają każdą imprezę i cieszą się uznaniem naszych gości. Efekty świetlne tej całej konstrukcji podkreśla laser będący także doskonałym nośnikiem reklam w klubie naszych sponsorów i partnerów, a więc wszystko to i wiele innych rozwiązań podnoszą standard klubu. Tu właśnie jest miejsce na wspaniałą, szaloną zabawę w najróżniejszych rytmach. Nagłośnienie firmy JBL spełnia wszelkie wymogi dyskoteki i zadawala nawet najbardziej wybrednego klienta.

OŚWIETLENIE:
• SGM Pilot 2000
• 12 x DIMMER 6 x 1,2
• 3 x Skaner PERFORMACE 250 DVP COEF
• 8 x Ruchome g?owy MP 250 ZOOM COEF
• 2 x BLINDELIE 8
• 1 x Kula lustrzana 100
• 4 x Stroboskop 1500 DMX
• 313m Rury neonowe
• 240 x Reflektor PAR 36 CHROM
• 48 x Reflektor PAR 56
• 8 x Reflektor PAR 36 SUPER D?UGI
• 2 x Reflektor UV 400
• 4 x Wytwornica dymu ANTARI Z-1000

NAG?OŚNIENIE:

• Odtwarzacz Pioneer CDJ 1000 x 2
• Gramofon VESTAX PDX 2000 x 2
• Mixer Pioneeer DJM 600
• Wzmacniacz ADS PLX 3200 x 2
• 8 x Kolumna szerokopasmowa JBL SP 212A, 600W/8
• 4 x Kolumna niskotonowa POLAUDIO 1200W/4
• 3 x Wzmacniacz mocy CROWN CE4000, 2 x 1200W/4
• 2 x Wzmacniacz mocy CROWN PULSE1100, 2 x 1100W/4
• Procesor dzwi?ku DBX 241

źrudło: http://www.armagedon.pl
 
Do góry