Kluby, puby, itp w woj. lubelskim

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
kurcze mi sie marzy knajpa
zorganizowlabym
ale kasy ni ma
u mnie zarcie bylo by tylko takie ktore sam bym wykonal ew ludzie wg mojego pomyslu/nadzoru
mowiac prosto to co sam lubie to i inni mogli by zjesc
np nie lubie golonki wiec tego by nie bylo... (wiem ze to srata czesci klienteli)

no i muzyka, cos z czym jest w lublinie problem....
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Znam 3 lokale, gdzie podają dzbany-Legenda, Karambola i jeden na przeciwko urzędu na Starym Mieście.
swego czasu w colloseum można było 'strzelić dzbana',w archiwum już się nie da

ja gdy chcę dobrze pojeść jadę do bidy i biorę karczek,a najlepiej do tego dwie piany ;)

co do klubów to kiedyś jezdziłem do lawy i było super przez duze s,zwłaszcza imprezy-urodziny klubu gdy pojawiały się gwiazdy np. Kaylab
 

elbazyl

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Z nicości
Teraz największa popularnością chyba cieszy się nowo otwarta "Arena" na miasteczku...tanie piwko (2,5zł) i wódeczka (1zł) palić w środku nie można i zawsze duzo ludzi...
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Na browara zawsze mozna wyskoczyć do Chilli na Langiewicza, dobra atmosfera i w miare tanio.
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
Caleb, czy mógłbyś tak z grubsza wytłumaczyć gdzie ta Publika jest?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Wychodzisz na Stare Miasto przez Bramę Krakowską. Mijasz aptekę i skręcasz na lewo, w uliczce będzie tabliczka. Najbliższe drzwi to Publika właśnie.
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
dzięki ;)

aa tak przy okazji, jeśli chcecie dobrze pojeść zapraszam do Tamara Cafe na deptaku (pierwsza brama po prawej, od strony Galerii Centrum) jedzenie baaardzo dobre (lepszego żurku to chyba w życiu nie jadłem) ale drogo. za zupę + drugie + 2 razy colę zapłaciłem 50 zł no ale dodatkową motywacją jest to, że mój tata ma w tej samej brawie zakład jubilerski więc i mnie tam często spotkać można xD
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Teraz największa popularnością chyba cieszy się nowo otwarta "Arena" na miasteczku.
Z tą areną są niezłe jaja,muzyka z jakiegoś wysłużonego taśmociąga,asortyment jak za PRLu,ale chleb ze smalcem pierwsza klasa:D ostatnio gość polał nam vódkę w plastkiowe kubki i rzucił tekst,że dziennie ubywa mu 200 kielonków bo ludzie zawijają za sobą.KABARET.nigdy nie piłem vódki w knajpie z plastiku :wow:


Ponoć władze UMCSu chcą za wszelką cenę to zamknąć.Pewnie właściciele pozostałych knajpek a nawet 'BOSSa' się bulwersują ,ze im klientele odbijają i nic dziwnego.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
ostatnio gość polał nam vódkę w plastkiowe kubki i rzucił tekst,że dziennie ubywa mu 200 kielonków bo ludzie zawijają za sobą.KABARET.nigdy nie piłem vódki w knajpie z plastiku :wow:
I Ty narzekasz? picie wódki z plastikowych sztofek to jest radocha :D aż sie czasy ogólniaka przypominają.
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
co do chleba ze smalcem to w Chacie dają na poczekanie, jak się coś zamówi - w życiu nie jadłem lepszego :D chociaż to 2 lata temu chyba było^^ ale pychotka.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
tak planowałem chatę odwiedzać... a w rzeczywistości czasu brak. ceny wysokie, ale jak miło zjeść jajeczniczkę w przerwie :D szkoda tylko że nie robią na pomidorkach ;]
 

locomotiva

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Restauracja Locomotiva ul. Północna 28,
staramy się sprostać wszystkim wymaganiom naszych Gości :) zapraszamy i czekamy na opinie

PRACOWITY TYDZIEŃ
Codziennie od 8 do 12 Locomotiva zaprasza na wariacje z najlepszych gatunków kawy oraz świeżego mleka i śniadania: angielskie, kontynentalne, crepes oraz tradycyjne polskie

FRANCUSKIE CZWARTKI
Specjalnie dla smakoszy owoców morza, tylko w czwartki przyjeżdżają do Locomotivy świeżutkie mule. Te niewielkie małże podawane w sosie na bazie białego wina stanowią niezwykły afrodyzjak a dodatkowo są niskokaloryczne. Atmosferę knajpek nad Sekwaną wzbogaca duet smyczkowy: skrzypce i wiolonczela<p>

RODZINNE NIEDZIELE
w każde niedzielne popołudnie profesjonalna opiekunka znana przez dzieci jako Ciocia Lokomocia zajmuje się najmłodszymi Gośćmi Locomotivy. W tym czasie rodzice mogą spokojnie spożywać obiad

dsc_2180.jpg.jpg
 
Do góry