Klubbshakers

Status
Zamknięty.

ZV00N

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
z SLD
Co Myślicie o KLUBBSHAKERS czyli następcach (tak mi się wydaje) East Clubbers


TU ICH STRONKA:DJ's Klubbshakers


Ja Po Prostu Bardzo EDIT:NIE LUBIĘ ICH MUZY
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
Cześć ;-)


Klubbshakers powiadasz??? toż to żenuła, dziadostwo, kaszana, szmira, badziewie, bubel, shit, szajs, kicz, a zarazem tandetny blichtr w jednym. Coś a'la wiśniewski, 50cent, doda, mezo, timberlake, k&r, pakito, eastclubbers, beatraxx, L-project, max farenthide, dj hubertuse, niemota donald tusk, stasiu" łyżwa" łyżwiński, jarek kaczyński wraz z bratową, czy chociażby marszałek kononowicz ;-) ;-) ;-)

Nie sluchaj takich gniotów....

............Nara.......
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Fiołek,bracie,Ty żyjesz!!Gdzie jest ten szampan do cholery??:D

Cześć ;-)
Klubbshakers powiadasz??? toż to żenuła, dziadostwo, kaszana, szmira, badziewie, bubel, shit, szajs, kicz, a zarazem tandetny blichtr w jednym. Coś a'la wiśniewski, doda, mezo, , k&r, pakito, eastclubbers, beatraxx, L-project, max farenthide, dj hubertuse, donald tusk, stasiu" łyżwa" łyżwiński, jarek kaczyński wraz z bratową, czy chociażby marszałek kononowicz ;-) ;-) ;-)

Nie sluchaj takich gniotów....

............Nara.......

Niepotrzebne skreśliłem :))

@autor : KLUBBSHAKRES,łojezu,czy te wyżelowane dwudziestoparolatki nie maja wiecej konwencji w tych główkach,bo tylko "shake","klub","club"...Tak to jest jak sie angielski zna tylko z nazwy :)
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
Fiołek,bracie,Ty żyjesz!!Gdzie jest ten szampan do cholery??:D


Vitay Gringo ;-)


Ostatnim razem jak tutaj byłem to powiedziałem sobie: "I'll be back".......no i jestem; Twój syn marnotrawny powrócił ;-) ;-)
Owszem nie było mnie na tym forum trochę, ale to przez to, iż udzielałem się na innym potalu((Nie będę robił reklamy, jaki to serwis)) ;-)
Nabrałem trochę doswiadczenia, sznytu, ogłady i takie tam........Łapiesz o co mi "biega:, nie ;-)

Miło jak człowiek powróci na "stare smieci" i ktoś o nim jeszcze pamięta........


Szacuneczek Mistrzu ;-)
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Vitay Gringo ;-)
Ostatnim razem jak tutaj byłem to powiedziałem sobie: "I'll be back".......no i jestem; Twój syn marnotrawny powrócił ;-) ;-)

Nabrałem trochę doswiadczenia, sznytu, ogłady i takie tam........Łapiesz o co mi "biega:, nie ;-)

Miło jak człowiek powróci na "stare smieci" i ktoś o nim jeszcze pamięta........
Szacuneczek Mistrzu ;-)

No coś zauważyłem że ta "stara gwardia" się wykrusza :'(

Good to c u back too

Noooooooooo ja muszę powiedzieć że zająłem się trochę Polityką i Społeczeństwem,ostatnio Techno-Dance przeżywa lekki kryzys,ludzie chcą pisać tylko o DJ-u Tiesto :(



@deN:KLUBBSHITERS...taaaaak,nie ma to jak zmieszanie kogoś z błotem,a już kompletne święto jest wtedy,kiedy do gry wchodzi obornik w postaci shitu...Zgadzam sie co do klasyki,pamietam jak w cyklu koncertów ludzi z filharmonii(przyjeżdżali do nas cyklicznie,karnie musieliśmy tam chodzic),charyzmatyczna prowadząca napomknęła,że gdyby nie Bach to ani techno ani hip-hopu by nie było...

TAKŻE WYBACZCIE PANOWIE,UWERTURA CZEKA,BACK TO THE ROOTS,CO NIE?:D
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
No coś zauważyłem że ta "stara gwardia" się wykrusza :'(

Good to c u back too

Noooooooooo ja muszę powiedzieć że zająłem się trochę Polityką i Społeczeństwem,ostatnio Techno-Dance przeżywa lekki kryzys,ludzie chcą pisać tylko o DJ-u Tiesto :(
@deN:KLUBBSHITERS...taaaaak,nie ma to jak zmieszanie kogoś z błotem,a już kompletne święto jest wtedy,kiedy do gry wchodzi obornik w postaci shitu...Zgadzam sie co do klasyki,pamietam jak w cyklu koncertów ludzi z filharmonii(przyjeżdżali do nas cyklicznie,karnie musieliśmy tam chodzic),charyzmatyczna prowadząca napomknęła,że gdyby nie Bach to ani techno ani hip-hopu by nie było...

TAKŻE WYBACZCIE PANOWIE,UWERTURA CZEKA,BACK TO THE ROOTS,CO NIE?:D


Dobry wieczór/noc ;-)

Miałem się już polożyć spać, ale napisze tutaj i dopiero to zrobię;-).......Odejdę trochę od tematu((najwyżej mod zarządi "banicję" dla mnie ;-) )) i zapytam się Ciebie "stary" kaamracie TLX, co u Ciebie???......Wszystko w normie???........Zdolności rozrodcze wciaż OK-ey??? ;-)


Wracając do tematu!!! ........Nie ma o czym mówić/gadać zupełnie...........



Btw...Tlx, nie żartuj z Bacha, Fryderyka, Beethovena, Schuberta, czy Wielkiego Amadea bo to byli wielce-wyluzowani goście;-)



Dobranoc.....
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
nie bede sie tu wyrazal bardzo ostro.....ale moim zdaniem to jest GÓW.NO Z BARSZCEM
...
...
...
i tyle...o!!
 

ZV00N

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
z SLD
Jasne Że To JEST GROCH Z Masłem,ale lubię ich tylko za jedna Pioseneczke



Klubbshakers-I Need Touch (Extended)
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
Ponawiam Apel: "Clubbshiters to wielki, ogromny, olbrzymi, gigantycznie-kolosalny cuchnący "STOLEC" na rzadko...Nie będę co poniektórym z Wam mówił, że ta "KUPA" naprawdę mocno smierdzi, ale zaufajcie mi....................bo na serio tak jest";-)
Powtarzam, więc: "Zlać mętnym "siurem", ten cały Clubbshiters"!!! ;-)
Jeśli ktoś tego NIE CZUJĘ, to jest skąpany "Po uszy w GÓ.WN.IE"....................................dosłownie ;-) ;-) ;-)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
a jaka wg. ciebie fiolek muzyka jest porządna? tesco, arminek, a&b?

EDIT: no nie, przecież ty preferujesz jeszcze ambitniejszych producentów jak DJ Omen czy GLOBAL DEEJAYS. Tak przynajmniej napisałeś tutaj :lol:
A Klubbshakers obrażasz :lol:
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
a jaka wg. ciebie fiolek muzyka jest porządna? tesco, arminek, a&b?

"Dobry" ;-)

Na samym początku od razu mówię, iż zostawiłem dla ciebie wiadomośc tutaj:
http://www.forumowisko.pl/index.php?showto...p;#entry1042350 . Pewnie już ją czytałeś, ale to co odczytasz ją raz jeszcze, nie ?!?!!?!! ;-) ;-)

Pytasz mnie kto jest dobrym producento-deejay'em/ami???...Już oznajmiam!!!...No, więc tak:

"Stara Gwardia": Cosmic Gate, Marco V, Reeloop, Robert Miles, Svenson, Johan Gielen, Yomanda, 4 String, Steve Murano, E-Craig, Faithless, Ron Van Den Beuken, Jose, Quicsilver, Firewall, Marcel Woods, B.O.B. Ltd, Marc Van Linden, Sharam Jey, The Freak, Warp Brothers, Tocadisco, Ernesto vs. Bastian, Steve Angello, Sander Van Doorn, Above & Beyond, Antoine Clamaran, Blank & Jones, Dallas Superstars, Ferry Corsten, Atb, Fred Baker, "naturalnie" że Tiesto, oraz śp. Tom Wilson > R.I.P. [*][*][*]

"Młodsze Wilczki": Jeckyll & Hyde, Thomas Gold, Maurizio Gubellini, Jonas Steur, John O'Callaghan, Klaas, Martin Roth, Dave 202, Nu-Nrg, John Marks, Johen Miller, Richard Durand((G-spott)), Roy Gates, Dave Mc Cullen, Sebatian Ingrosso, a także Dj'ka Tatana i nic więcej z tego przedziału wiekowego..........

Totalnie "świeża krew": Galen Behr, Re-Locate, Eddie Thoneick, Gareth Emery, Bart "Barthezz" Claessen, Dirty South, Menno De jong.......

Polacy: Neros, Matys, Martin Silence, Kai de Noi, Tiddey, Angelo Mike, Kay Cee((Kc)), Waveshock & Sound players.......



btw...Van Buuren'a lubie tylko za hymn sensation white 05, Van Dyke'a za For Angel, a "wyjadacza" Oakenfold'a nie nawidzę...
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
No Yoggi trafiłeś :D
Nie twierdze, że KLubbshakers są jacyś świetni ale fiolek70 i inni nie musicie aż tak obrażać upodobań muzycznych ZVOONa.
Chłopak przez was aż napisał odwrotność tego co wcześniej.
Wydaje mi się że nie na miejscu jest także porównywanie kolesi którzy grają całkowitą komerche ze wszystkimi bardziej znanymi DJ grającymi trance/prog. trance

Edit by Yoggi: trafiłem idealnie, bo taka jest prawda. Jest tu parę osób które zgrywają wielkim znawców muzyki elektronicznej i undergroundowców, a prawda jest taka że sami słuchali (słuchają?) dj omena, global deejays i tym podobnych c-boolów. Przy tym obrażając ludzi za to co sami robili/robią. No ale koniec offka :D
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Nie twierdze, że KLubbshakers są jacyś świetni ale fiolek70 i inni nie musicie aż tak obrażać upodobań muzycznych ZVOONa.
Chłopak przez was aż napisał odwrotność tego co wcześniej.
Wydaje mi się że nie na miejscu jest także porównywanie kolesi którzy grają całkowitą komerche ze wszystkimi bardziej znanymi DJ grającymi trance/prog. trance

1.PODWAŻAMY ale w zwiazku z tym,zże sie wytłumaczył,to przynajmniej ja mówię,ze PODWAŻAŁEM upodobania ZVOONA.Przecie pamiętam z innych postów,że słuchał różnych rzeczy.

2.Owszem,na miejscu.Pamiętaj,ze zaglądaja tu ludzie kategorii pokemon.A wiadoma rzeczą jest,ze p. nie znają sie na muzie,toteż niechze słuchaja nas i niechze wiedza po co sięgać.
Co innego miłość do nut z dzieciństwa (zdziwienie wobec mojej sympatii co do OMD[jak ktoś dalej myśli,ze to nie jest muza elektroniczna,no to polecam pierwszą płytę + "Architecture and morality",bo reszta to pdobno nie zalicza się do tego gatunku,new romantic nie ma nic z elektroniką,nie?Obraza Depeche'ów,Alphaville i reszty]).Tu mówimy o tym,co nas zacheciło do słuchanego współcześnie gatunku (pewnie gdyby nie "Sugar Tax" i Karftwerk,uznałbym syntezatory za dzieło szatana)...
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
Oakenfold'a lubie za remix Delerium Klubshiters nie ma prawa bytu ... jesli ludzie nie znaja dobrej muzyki tylko cebule zwanego c-bulą czy tez pulą (c-bool) to niech zaczna i poprzestana na DI FM vocal trance trance techno progressive house napewno cos wybierzecie dla mocniejszych umysłów hard dance i gabber :], moja sygnatura pomaga w ocaleniu ludzkosci przed denna muzyka
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
@Yoggi : Fakt,"spece" szaleja,cieszyc sie trzeba,ze na forum są porządni,naprawdę zaawansowani gatunkowo słuchacze lub ci,którzy wiedzą dużo,ale niektóre style nadal są nieznane ( skromnie sie tu zalicze do tejze grupki).
Zapewne tak samo jak i mnie boli Cie to,ze młodzież nadal słucha shitu typu Eska/Planeta,gdzie na MUZĘ nie ma miejsca,ale na Włodarczykową i Kombii miejsce jest.Ale myśle,ze mój przykład ( od OMD do Cosmic Gate,4 String,Faithless,DJ Shog [chyba nie obciach],Marcel Woods,Blank&Jones,Above & Beyond,Tiesto,ambitniejszy dance,od niedawna hardstyle i jumpstyle ) moze dać odpowiedź na przyszłość.Muzyka elektroniczna przeżywa kryzys podobny do tego w hh,ale sie wygrzebie.Chyba wszyscy w to wierzą

@deN : temat ma miano "gorącego,dzieciaki moze rzucą okiem na link i sie zasłuchaja!
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
A czemu tak bardzo chcecie zmienić upodobania innych? Niech słuchają tego czego chcą. Podobają im się Clubbbase'y to niech przy nich zostaną a wy cieszcie się tym, że znacie bardziej ambitną muzykę. Inne gatunki muzyczne, mniej popularne dziś są łatwo dostepne dla wszystkich i jesli tylko ktoś zechce to może po nie sięgnąć.
Mnie ostatnio podoba się hardcore z lat 97 -05 który uważany jest raczej za syf, ale nie boję się tego, że komuś się może to nie podobać. pozdro
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
ZA SYF CHŁOPAKU CZY TY WIESZ CO TY MÓWISZ !! to jest old school dla fanów hardstyle, a po 2 czy ty wiesz co to clubbase LOL troche lektory polecam ...

co do KLUBBSHAKERS to mówie NIE ! i zrobmy cos wkoncu zeby ta muzyka odeszła w niepamiec kazdego człowieka choc co ja mówie jaka muzyka jak o takiej tam nie ma mowy wiejska potancówka :/
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
radzę wrócić do tematu, wszelkie spory, niejasności wyjaśniać proszę PW
 
Status
Zamknięty.
Do góry