Kłopot z przemianą materii ;(

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wydaje mi się, że z moją przemianą materi nie jest wszystko ok...
Mój problem polega na tym, że wystarczy mi 1 dzień żaby przytyć 2 kg! :niepewny: :bag:
Ogólnie to odkąd pamiętam jadłam mało(zawsze jedno danie na obiad i praktycznie mało kiedy kolacje)
(noo ze słodyczami troche przesadzałam czasem, ale teraz staram się ich praktycznie w ogóle nie spozywać ;) ).
Ostatnio w ciągu 3 tygodni schudłam 2kg., potem miałam impreze rodzinna i postanowiłam sobie troszke poluzować...i przytyłam 3 kg w 2 dni!!! :(
I to nie zdażyło się raz, bo wcześniej czasami też tak miałam :/
Moja mama ma to samo, więc może to jest rodzinne, ale może jest na to jakiś sposób??
Może ktoś z was ma podobny kłopot??
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja też tak mam, ze np. w Boże Narodzenie potrafię 2kg przytyć. To normalne. To tylko ciężar jedzenia. Wystarczy, że przez kilka następnych dni będziesz jadła mniej i trochę się ruszała, a Ci spadnie!
To się nazywa dziedziczna skłonność do tycia i niestety nic na to nie poradzisz :(
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Kataryna tylko, że właśnie potem ta waga mi się utrzymuje i chociaż jem mniej i ćwicze nie mogę się pozbyć tych kg ehh :/
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
ja właśnie też tak miałam i doszłam do wniosku, że jem z NUDÓW ! na szczęście waga utrzymuje się tak samo :D tzn. wcześniej ważyłam 45 a teraz utrzymuje się 43/42 kg :p hm...może jak inni Ci radzą znajdź jakieś zajęcie dla siebie, a żebyś schudła do dużo ćwicz i w ogóle jedz zdrowo! :]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No jedzenie z nudów to masakra, też tak czasem mam :/ Ale na drugi dzień jem malutko, ćwiczę i się gubi to :) I w dzień impresski dużo czerwonej herbaty piję, baaaaaardzo dużo, to pomaga :)
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Z tego co rozumiem to na ogół nie jesz duzo?
Może rzeczywiście masz słabą przemianę materii... Spróbuj herbatki z bratka (chociaz niewiele osób uważa ją za smaczną)
Może to coś da ;)
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
a...
A ja już myslałam, że w tym jedzonku jest jakiś haczyk xD

Ale to w pewnym sensie dobrze, że mięśnie większe..
Niektóre dziewczyny lubią :p
 
Do góry