Kłopot z filmami :/

Status
Zamknięty.

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Hej:)
Mam mały problem... chciałam odtworzyć w AllPlayerze pewien film, ale wyskakuje mi komunikat, że brak k odeka "xvid (FourCC)". Ściągnęłam go i NIC. Kiedy się go otwiera jest "Browse" i później "Apply". Tak zrobiłam i dalej nie da się go otworzyć... Wie ktoś może co mogę z tym zrobić? Będę bardzo wdzięczna:)
PeeS. Przepraszam Modów, jeśli był już taki temat :niepewny: I proszę o przeniesienie albo posłanie mi linka do niego.
Z góry dziękuję ;) :*
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Jeśli nie działa, to może spróbuj w innym programi otworzyć film np. w BestPlayer'ze ;)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Próbowałam... 3 programy do tego ściągnęłam, nie licząc WMP, Winampa i VLC Media Playera, które miałam na dysku. I wszędzie pisze, że nie ma kodeka, albo plik uszkodzony... :(
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Coś mi się wydaje, że mam nowy :/ Trudno, ściągnę jeszcze raz ten film, tylko z innego źródła. A jak będzie tak samo to zwyczajnie wyrzucę komp przez okno :)
Mimo to dziękuję :*
 

danelka

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
49
Hej:)
Mam mały problem... chciałam odtworzyć w AllPlayerze pewien film, ale wyskakuje mi komunikat, że brak k odeka "xvid (FourCC)". Ściągnęłam go i NIC. Kiedy się go otwiera jest "Browse" i później "Apply". Tak zrobiłam i dalej nie da się go otworzyć... Wie ktoś może co mogę z tym zrobić? Będę bardzo wdzięczna:)
PeeS. Przepraszam Modów, jeśli był już taki temat :niepewny: I proszę o przeniesienie albo posłanie mi linka do niego.
Z góry dziękuję ;) :*
ściągnij sobie SubEdit Player 4056 +Codec Pack moze to ci pomoze spróbuj
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Mozliwe ze masz konflikt kodeków ze po prostu za duzo ich juz jest i nie chodzą najlepiej wszystkie wywalic i wgrać bardzo duzą a jedną paczke kodeków i bedzie chulało.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Dziękuję wszystkim:) Ściągnęłam po prostu ten sam film z inego źródła i hula :D może po prostu w filmie było coś nie tak. Bo z tego co sprawdzałam, to kodeki mam wszystkie w porządku. :)
No i proszę Moderatora: Close the topic:)
Buziaki;*
 
Status
Zamknięty.
Do góry