klawiatura i mysz bezprzewodowa

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
No właśnie kupiłam sobie mysz i klawiaturę bezprzewodową. Po włożeniu USb wykryło je i zainstalowało ale nie działają :/

baterie wsadziłam :]
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
sterowniki zainstalowały się same po włożeniu USB do portu :] na płytcr były sterowniki tylko do Win98 a ja mam XP
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
sterowniki zainstalowały się same po włożeniu USB do portu :] na płytcr były sterowniki tylko do Win98 a ja mam XP

Kapciuszku.......sterowniki musza byc zainstalowane bo inaczej system nie bedzie wiedziec z czego ma korzystac. Wpisz w google symbol klawiatury i myszki i poszukaj sterownikow do tych urzadzen pod xp. Najlepiej sprowokuj Rainingmana zeby Ci pomogl bo ja ide na browca :p.

p.s to nie sterowniki sie zainstalowaly tylko system wykryl nowe urzadzenia....wejdz w menedzera urzadzen i zaktualizuj sterowniki. Gdy w menedzerze urzadzen beda znaki zapytania to oznaczac bedzie, ze nie ma sterownikow do danego urzadzenia.

Prawa strona myszki klikasz na moj komputer -> wlasciwosci -> sprzet -> menedzer urzadzen. Jezeli wszystko wyglada tak jak na screenie ponizej to bedzie OK.

 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
csngna5.png


to jeszcze trzeba to tego coś doinstalować? :]
 

DareDevil99

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miałem ten sam problem kupiłem mysz z klawiaturą i nie dzialaly okazało się ze trzeba było włączyc guziczkami klawiature myszke i i nadajnik. Po kombinuj troszke ;) na spodzie myszki i klawiatury musza byc przyuciski które je wlaczją ;) wiec moze to pomoze ;)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Jaka klawiatura i myszka? Na stronie producenta nie ma sterowników pod Win XP? Próbowałaś podłączyć pod inny port?
 

DareDevil99

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Rain ja jak kupilem bezprzewodowy zestaw (mysza, klawiatura) nie instalowalem nawet sterowników odrazu działało ;)
A moze poprostu twoj zestaw jest popsuty. A tak pozatym mogłaś troszkę dołozyc i kupić coś lepszego. :p
 
Do góry